Şimdi Ara

ÇOCUKLUĞUMUZUN ÇİZGİ FİLMLERİ :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
4.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet ya bende geçen nette rastladım resmine, unutmuşum izlediğimi yav ,çok severdim.
    quote:

Orjinalden alıntı: ömer41

abi THUNDERCATS şu çizgi filim bir bölümüde olsa kimse bulamaz mı benm bunun manyağıydım çok anılarım var bu çizgi filimle ilgili 20 yaşıma geldim ama bütün bölümlerini bir solukta izleyebilirim.inşallah birinde vardır bu çizgi filim benim için çok önemli ya
  • dragon ballz ayrıca the mask mıydı neydi bu yeşil maske ile alakalı değil bu ayrı bi olaydı adamların arabaları vardı silahları falan vardı adamlar savaşırken maske kullanıyodu hatta bi tanesinin arabası kırmızı bi arabaydı uçabiliyordu kapıları kanatlara dönüşüyo etrafınada silahlar falan vardı ha birde tır vardı onunda 2 egzozu silaha dönüşüyordu sonra flash gordon vardı sonra yine trt 1 de yayınlanan bi çizgi film vardıı çocuklar böle robot yapıp arena gibi biyerde savaştırıyordu sonra zidzulander vardı bu show tv de yayınlanıyordu ha yine Slam Dunk (Hanamiçi) birde yine show tv de yayınlanan bir futbol çizgi filmi sanırım adı gol dü bundada süper vuruşlar falan vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartopu2 -- 5 Mayıs 2006; 8:37:35 >

• şeker kız candy...
  • Bu çizgifilmleri bulabilir miyiz acaba? Türkçe dublajlı olarak tabi. Özellikle arı maya, dragon ball, clementine ve yine adını hatırlayamadığım başka bir fransız çizgi filmi.
  • Tsubasa

• Tsubasa Road to 2002

ÇOCUKLUĞUMUZUN ÇİZGİ FİLMLERİ :)

Tsubasanın çocukları bile oluyor

tabiki Türkiyedeki Tv'ler o kadar dandik - ki 28 bölümlük çizgi filmi 15.bölümünde kesiyorlar.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWing -- 5 Mayıs 2006; 11:47:35 >

• BU ÇİZGİ FİLMLERİ BULABİLECEĞİMİZ BİR SİTE VARMI ARKADAŞLAR TÜRKÇE OLMASI İYİ OLUR
  • quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

Tsubasa Road to 2002

Tsubasanın çocukları bile oluyor

tabiki Türkiyedeki Tv'ler o kadar dandik - ki 28 bölümlük çizgi filmi 15.bölümünde kesiyorlar.....

Hiç sorma gitsin. Seyrederdik güzel güzel. Aaa bi bakmışsın ertesi gün film ortalarda yok. eee tabii çocuğuz ya kim verecek tepkiyi. Açıpda telefonu şikayet edecek durumumuzda yok. Öle kala kalırdık.

• Yıllar öncesine gittim he birden Çocukluk ne çabuk gitti öyle hiç bir şey anlamadım. Şu çizgi filmleri görünce bile insanın içi bir acayip oluyor. Siteyi yapana teşekkürler emeği boşa gitmemiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: THUNDERBIRD

BU ÇİZGİ FİLMLERİ BULABİLECEĞİMİZ BİR SİTE VARMI ARKADAŞLAR TÜRKÇE OLMASI İYİ OLUR

Türkçe Anime yada Çizgi Film pek bulamazsın...

İnternetten indirebilirsin sadece,onlarda Japonca Seslendirme ve İngilizce Altyazı oluyorlar çoğunlukla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

ne günlerdi be. şimdiki çizgi filmler berbat ötesi.

Hakkaten ya şimdiki çizgi filmler mi kotu yoksa nedir durum anlamış değilim günümüz çocukları berbat ötesi çizgi filmler izliyor ...
  • KAptan mağara adamı geliyoooooorrrrrrr :))

tazzzzzzz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 5 Mayıs 2006; 14:11:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kaizersozes

http://www.realfiesta.com/anime.htm#114543446080231289
    Arkadaşlar girin ve geçmişe güzel ama buruk bir yolculuk yapın. Ama mutlaka çizgi filmler için yapılan yorumları da okuyun. Gerçekten matrak yorumlar yapılmış.

quote:

İşte bizim kuşağa dünyanın yuvarlak olduğunu öğreten , popülaritesi tavan yapmış çizgi film bu idi. Ender arkadaşımızın da en sevdiği çizgi film buydu. Tsubasa Nankatsu takımının kaptanıydı, kalecileri Wakabayaşi ile çocuk liginde şampiyonluğa oynarlardı. Saha koş koş bitmezdi, futbolcular koştukça dünyanın yuvarlak olduğu ispatlanırdı. Bunlar da fizik kurallarına aykırı vuruşlar yapar, top korkunç bir hızla kaleye gider, kaleci topa direnç göstererek durdurmaya çalışır ama topla beraber gol olurdu. Bir keresinde çok iddialı bir kaleciye karşı oynuyordu Tsubasa, seyirciler bu kalecinin hiç gol yemediğinden dem vuruyorlardı ki kalecide de acayip bir kendine güven vardı, Tsubasa meşhur vuruşu ile topu kaleye yollamış, herkes gol olacağını beklerken kaleci topu inanılmaz bir refleksle çelmiş, top kornere çıkmıştı ve kaleciden kendine olan güveninden dolayı şu yaran cümle gelmişti: "kahretsin sadece kornere çelebildim!"

quote:

Sayısız Türk çocuğu mahalle maçında bu vuruşları yapayım derken pantolonlarını yırtmış, bacaklarını ayırmışlardır.

Hey gidi günler.

Linkdeki çizgi filmlerin %85 ini izlemişim ismini hatırlamadıklarımı bile buldum saol paylaşım için...

• quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

Linkdeki çizgi filmlerin %85 ini izlemişim ismini hatırlamadıklarımı bile buldum saol paylaşım için...

Önemli değil.
    Yaw şu an Thundercats'i indiriyorum torrentt ile. Ne çizgi filmmiş beaaa. Şu an yayınlanan çizgi filmlere bakıyorumda, bizim kuşak gerçekten şanslıymış. Captain Tsubasa'nın da (Orjinal adı buymuş. Türkiye de gol adı altında yayın yapardı) ilk bölümünü indirdim. Ama maalesef Almanca çıktı. tvundergroun.org.ru dan baktım ingilizce versiyonu yokmuş. Sadece Almanca, Franszıca ve İspanyolca vardı. Neyse artık anlamasakta seyeredeceğiz. Eski günlerin hatrına.

• Daha önce izlediğim çizgi film vardı hala arıyorum belki hatırlarsınız

sol kolu silah dı kahramının şöyleki; sol kolu takmaydı takma aparatını çıkarınca silah ortaya çıkıyordu izleyeniniz varmı ?
  • Birde dizi şeklinde değilde film şeklinde izlediğim bi kaçtane var onları da bulmak istiyorum en azından isimlerini bulsam kafi olucak benim için .
  • dragon ball,kızıl baron ve ninja kaplumbağalar(ama sonradan acayıp saçma sapan bolumler yapmışlar onlar diil en eskileri...)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

Daha önce izlediğim çizgi film vardı hala arıyorum belki hatırlarsınız

sol kolu silah dı kahramının şöyleki; sol kolu takmaydı takma aparatını çıkarınca silah ortaya çıkıyordu izleyeniniz varmı ?

Evet dediğin çizgi filmi hatırlıyom. Hatta eleman yaşadığı gezegende bir efsaneye dönüşmüştü. Ne zaman ismi geçse millet bi adım geri çekilirdi. Ama sadece hatırlıyorum. İsmi maalesef senin gibi aklıma gelmedi.

Edit: Yav verdiğim linkde ki yerde varmış. SPACE ADVENTURE COBRA adı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaizer -- 5 Mayıs 2006; 15:18:26 >

• EVet bende buldum şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 5 Mayıs 2006; 15:24:00 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.