Şimdi Ara

ÇOCUKLUĞUMUZUN ÇİZGİ FİLMLERİ :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
4.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bu adamın hayranıydım okadar zaman geçtiki izlediklerimin çok azını hatırlıyorum...
  • VAlla güzel bi topik ordan devam edersek daha faydalı olur bence ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

Tsubasa Road to 2002

ÇOCUKLUĞUMUZUN ÇİZGİ FİLMLERİ :)

Tsubasanın çocukları bile oluyor

tabiki Türkiyedeki Tv'ler o kadar dandik - ki 28 bölümlük çizgi filmi 15.bölümünde kesiyorlar.....

süperdi ya en sevdiğim çizgi filmdi

• Ya çok güzel bir site hazırlamışlar bir çizgi filim vardı adı aklıma gelmiyordu inat ettim bulmaya ama ismi aklımda değil sadece ufo gemisi gibi bir şeye biniyorlar habire maceradan maceraya koşuyorlardı youtube de aradım bulamadım. Ben japonlar çok anime yapar onlar yaptı sanarken clementine rastlayınca müzikleride benzeyince fransız yapımı olduğunu öğrendim ve sitede verilen listede KAYIP DÜNYALAR yani Shagma- Les Mondes Engloutis miş adı. Vay be ne izlerdim amma etkilemişti beni. Gemilerine hasta olmuştum kara şimşek gibi konuşuyor kurtarıyor bunları. Ya bir an bulamıyacam diye bayağı telaşlandım. Yani bu kadar kötümüydü listelere girmeyecek kadar dedim bulunmuyor.
  • Sitedeki çok komik yorumlar var ya Bir tanesi bakın ne demiş GENKI hakkında:

quote:

ben en cok elemanın direge çıkıp trenleri izleyerek gözünü geliştirmeye çalışmasına hastaydım. Ben de bu şekilde yapabilir miyim acaba diye kendime sorardım. İyi ki evimin yakınında tren yolu felan yoktu. Mazallah şaşı olurduk valla...
  • Şu vücumudumuzun içini anlatan çizgi filimi nerden indirebilirim
  • 130 bölümü indirdim altyazı çözümü arıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mikroanaliz

quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

Tsubasa Road to 2002

Tsubasanın çocukları bile oluyor

tabiki Türkiyedeki Tv'ler o kadar dandik - ki 28 bölümlük çizgi filmi 15.bölümünde kesiyorlar.....

süperdi ya en sevdiğim çizgi filmdi

oha lan DH'deki ilk nickim

• Mesaj atayımda akşam eve geçince bakarım.
  • çoçukluğuma gittim
  • thundercatsler vardı.ben çok severdim o çizgi filmi.bi bulsam bölümlerini valla indiriri izlerim.
  • çok güzel konu olmuş bir anda çoçukluğuma döndüm keşke izlenebilcek bir site olsaymış
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.