Şimdi Ara

COD 4 KLANLAR SAVAŞI (Fikstür 1. sayfada) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
559
Cevap
0
Favori
12.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

klan isimleriniz süper bizim klan ismi katil dede idi cumartesinden sonra ölü dede yapmaya karar verdik
    dipnot:erdemlerimi anlayıp beni almak için ısrar eden klan olursa düşünebilirim
    quote:

Orjinalden alıntı: ibolution2

Sinan abicim, nasıl yeni klan ismimiz ama? Zokayı yutmaya hazır olsun bütün klanlar

Kapımız her zaman açık , bunu yemekte konuşsak

Geri dönmenize sevindik forum ahalisi olarak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NumanB -- 7 Nisan 2008; 10:29:33 >

• quote:

klan isimleriniz süper bizim klan ismi katil dede idi cumartesinden sonra ölü dede yapmaya karar verdik

Sinan Abi yukardaki katillere bakarsak Yavuz abiden daha katil olduğun anlaşılıyor . Bu konu hakkında ne düşünüyorsun
  • sinan hosgeldın forum a gırmezken oyuna da goremedım senı kac gundur

bu klan maclarında
    helıkopter ve f16 ları kaldırın bence arkadaslar
  • POOL
    1.LaNTiSS
    2.NuAmo
    3.bosix
    4.hefoxqxq
    5.Orion75
    6.Fallen_ang
    7.Vbuzkan

GENÇLER! bugün 2200 da maçımız var. unutmayalım
  • zaten tek tesellim odur listede her zaman yavuzun üstündeyim kendisi ne kadar bana b..k atsa da üstteyim yani ben bai üstteyim
    quote:

Orjinalden alıntı: Esayar07

quote:

Sinan Abi yukardaki katillere bakarsak Yavuz abiden daha katil olduğun anlaşılıyor . Bu konu hakkında ne düşünüyorsun

• cumartesı nerdeydınız
    tek basıma kaldım LGD karsısında aıp aıp
    tum hararetımle savastım dılımde tuy bıttı resmen
    konusarak bunalttım hepsını allahtan da gıttıler

bu havuz denılen sulu klan bu gece hazır olsun 22 de
    ve şaşırtın benı
  • quote:

zaten tek tesellim odur listede her zaman yavuzun üstündeyim kendisi ne kadar bana b..k atsa da üstteyim yani ben bai üstteyim
    quote:

quote:

Bu sözlere yavuz abininde bir diyeceği vardır heralde

Ama durun durun ben arada kalacam sonra

• quote:

Orjinalden alıntı: pegasusxx1975

POOL
    1.LaNTiSS
    2.NuAmo
    3.bosix
    4.hefoxqxq
    5.Orion75
    6.Fallen_ang
    7.Vbuzkan

GENÇLER! bugün 2200 da maçımız var. unutmayalım

Karşı takım hazır mı acaba Koray ?
  • yavuz abin ne diyecek zora girince host ended game yapan adam daha ne diyebilir ki
    bu arada maçta ne oldu hiç anlayamadık 5dakkada beşiktaş olduk yahu
    sd oynarken özellikle oyuna başlıyoruz 15 saniye sonra tak hayatta kalan adam bakıyoruz hakan gülmekten ölüyoruz birisi yatmış can cekişiyo laststand da havaya sıkıyo da sıkıyo kuş mu ne vuracaksa muhahaha ama çok güldük
  • quote:

hsss bu resim maclar bittikten sonraki resimler... macta ben yoktum.. emrah sov yapma

Bu arada K-DD ye ayıp etmeyin, adamlar büyüklük gisterip öyle bir takım kurdular, ben dedeleri tebrik ediyorum

Bu arada dun HD S&D oynadıgımız arkadaslardan özür dilerim, pek S&D oynamadıgım için kotu oynadım ama sızden sonra hırs yaptım gece 2 e kadar S&D oynadım artık hazırım

• cumartesi akşamı almışım alkol'ümü çiçek gibi olmuşum,fener'im de kazanmış o akşam
    benimle ilgili plan yapanlara(kız arkadaş'da dahil ) bin bir yalan kıvırıp eve erken gelmişim
    bir havuz keyfi yapacam diyerek oturdum ps3'ün başına havuzda kimse yok

@esayar
    biz o resmini koyduğun maçı ne ara yaptık biz yaw
    hiç hatırlamıyorum ya birisi benim yerime oynadı ya da iyice bunadım ben..ikinci ihtimal daha olası gibi ama

• büyüklük gösterip öyle mallardan bir takım mı kurdular demek istiyorusn ayıp sana
    bırak da sen neden toplantıya gelmiyorsun akere efendi
    quote:

Orjinalden alıntı: KFY96

quote:

hsss bu resim maclar bittikten sonraki resimler... macta ben yoktum.. emrah sov yapma

Bu arada K-DD ye ayıp etmeyin, adamlar büyüklük gisterip öyle bir takım kurdular, ben dedeleri tebrik ediyorum

Bu arada dun HD S&D oynadıgımız arkadaslardan özür dilerim, pek S&D oynamadıgım için kotu oynadım ama sızden sonra hırs yaptım gece 2 e kadar S&D oynadım artık hazırım

• quote:

Orjinalden alıntı: NumanB

Bilmem utkuhan gelir,ben (sunstroker) yetişirsem gelicem(bugün spor günüm yüzmeye gidicem)takım tam olursa gelmeyebilirim,eksik çıkarsa gelmeye çalışacam.

Vendetta

1-utkuhan
    2-sunstroker(yetişebilirse)

Geri kalan nirde yav

• spor günüymüş bale ve piyano dersi de alıyormusun
    quote:

Orjinalden alıntı: hothor

quote:

Orjinalden alıntı: NumanB

Bilmem utkuhan gelir,ben (sunstroker) yetişirsem gelicem(bugün spor günüm yüzmeye gidicem)takım tam olursa gelmeyebilirim,eksik çıkarsa gelmeye çalışacam.

Vendetta

1-utkuhan
    2-sunstroker(yetişebilirse)

Geri kalan nirde yav

• Bende festivalde bir filme gidecektim bugün

Cidden akşama karşı takım hazır değilse erteleyelim maçı , yada geç saate alalım ?
  • ben buradayım eğer herkes bir araya gelirse bende katılırım
  • @sinankaan
    bale ve painoyu sen spor mu diyosun?ben onlara sanat diyorum.herkez spor yapabilir ama herkez sanat yapamaz.Kıro sende.Hendek getir deve atlatacam
    Sinan abi son 5 gün limitin doluyo.Sen bana laf atıyon ama 2 kere düşün istersen.Mal varlığın teklikeye düşebilir.Analadın onu sen

@numan

Falla Numan şimdilik 2 kişi gözüküyoruz dur bakalım ilerleyen saatlerde ne olacak.
  • e ama murat cod4 oynucam dedin tamam dediler abi benide yazın br yere dedin tamam dediler sen şimdi çıkmışsın yok sporum var yok yüzecem diyosun o saatte hang sularda yüzüyosun
    sizin takımda bu akşam oynamaya hazırım ben burdan kaptana sesleniyorum maç saati invite bekliyorum
  • quote:

e ama murat cod4 oynucam dedin tamam dediler abi benide yazın br yere dedin tamam dediler sen şimdi çıkmışsın yok sporum var yok yüzecem diyosun o saatte hang sularda yüzüyosun
    sizin takımda bu akşam oynamaya hazırım ben burdan kaptana sesleniyorum maç saati invite bekliyorum

Be abicim ben demiyorum ki gelmiycem.yetişirserm gelicemki yetişirim,ama buraya liste attım gelen olursa 6 kişi oynamak isterse dedim gelmiyim ben.Green park da gel beraber gideli senin de ihtiyacın var spora stress atarsın son zmanlarda çok sıkıntılı gördüm seni hem sanada yakın sayılır.Du bakalım gelen olur elbet olmazsa napalım denize düşen yılana sarılır

• gerek yok geniş omuzlarım ve kaslı göğüs yapım bana yetiyor ayrıca spora ihtiyaç duymuyorum yıllarca yaptım zaten
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.