Şimdi Ara

COD 4 KLANLAR SAVAŞI (Fikstür 1. sayfada) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
559
Cevap
0
Favori
12.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    beni de al senin takıma.

yaw bi de toplantıya şu dark sector'ü getirir misin?
  • koray hakanda oyun ben oynamadım daha ama bitirsin vereyim ben başka oyun oynuyorum zaten taam maç yaparsak bizdensin
    edit:yandık anasını satim sinan tamer pegasus kadroya bak
  • ben yavuzun takım dayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

koray hakanda oyun ben oynamadım daha ama bitirsin vereyim ben başka oyun oynuyorum zaten taam maç yaparsak bizdensin

hocam niye yanalım. yeter ki sana telefon gelmesin oyundayken. yatıp kalıyorsun sonra oyunda.

karşında maymunluk yapıyoruz sonra
  • o zaman söyle de haritaları sana göre yatılacak harita seçsin
    yav sen yoksa erken kalktığın için uykusuz kalıp oyunda yatarak mı dinleniyorsun
    quote:

Orjinalden alıntı: bosix

ben yavuzun takım dayım
  • quote:

koray hakanda oyun ben oynamadım daha ama bitirsin vereyim ben başka oyun oynuyorum zaten taam maç yaparsak bizdensin

ne var lem bu takımda ,tam serseri mayın işte korksunlar bizden
  • En iyisi mahalle maçı modeli lobbyde toplanırız bir adam sen bir adam ben seçerek takımları kurarız
  • quote:

o zaman söyle de haritaları sana göre yatılacak harita seçsin
    yav sen yoksa erken kalktığın için uykusuz kalıp oyunda yatarak mı dinleniyorsun
    quote:

Orjinalden alıntı: bosix

ben yavuzun takım dayım

euheuheu yatmıyorum artık dolanıyorum adımızı cıkardın ıyıkı 1 gun yatacagın tuttu onda da bana denk geldın

• tamam bu akşam yapalım eğlenceli olcak ufakken yapardık ya 2 kişi karşı karşıya geçir sırayla adım atardık en son adımda kim kimin ayağına basarsa ilk adamı o seçiyordu
    quote:

Orjinalden alıntı: Matherman

En iyisi mahalle maçı modeli lobbyde toplanırız bir adam sen bir adam ben seçerek takımları kurarız
  • sınan uyku çenene vurdu gıt yat yaw vampirmisin oğlum
  • la bi gityav insom tr diye insom diye allahın amerikalısını listesine ekleyip 2 ay kendi kendine invite atıp cevap almadan sohbet eden birisi için oldukça ukala gördüm seni ne iş sazan kardeş
    quote:

Orjinalden alıntı: tansel

sınan uyku çenene vurdu gıt yat yaw vampirmisin oğlum
  • quote:

la bi gityav insom tr diye insom diye allahın amerikalısını listesine ekleyip 2 ay kendi kendine invite atıp cevap almadan sohbet eden birisi için oldukça ukala gördüm seni ne iş sazan kardeş
    quote:

Orjinalden alıntı: tansel

sınan uyku çenene vurdu gıt yat yaw vampirmisin oğlum

• Ben kendisinede söyledim burdan da söyliyim Sinan abinin psikolojik bir danışmana ihtiyacı var tavsiye edebileceğiniz biri varsa yardımcı olun.
    Not:Hatun olmasın yanlız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hothor

Ben kendisinede söyledim burdan da söyliyim Sinan abinin psikolojik bir danışmana ihtiyacı var tavsiye edebileceğiniz biri varsa yardımcı olun.
    Not:Hatun olmasın yanlız.

neden hatun olmasın

alerjisi mi var hatunlara sinanın?
  • hayır şimdi şöyle bir durum da var ;
    burda bana b..k atan bu adamlar msn de 1 saat bişi yazmasam derler sinan niye yazmıyorsun niye benle ilgilenmiyorsun derler ben hepinizle ilgileneceğim keyfim yerine gelince meraklanmayın
  • quote:

hayır şimdi şöyle bir durum da var ;
    burda bana b..k atan bu adamlar msn de 1 saat bişi yazmasam derler sinan niye yazmıyorsun niye benle ilgilenmiyorsun derler ben hepinizle ilgileneceğim keyfim yerine gelince meraklanmayın

Abi Cumartesi yemek gününe kadar keyfin yerine gelmez umarım
  • gelir gelir o zamana kadar olm sanki size saldırcam ya bunu çıkaran hothorla bir yüzyüze görüştük sorun bakalım birşey yapmışmıyım ona
  • quote:

gelir gelir o zamana kadar olm sanki size saldırcam ya bunu çıkaran hothorla bir yüzyüze görüştük sorun bakalım birşey yapmışmıyım ona

nasıl yapacaktın ki boyun boyuma denk mi
  • ne yapacaktım ki neyden bahsediyorsunuz anlamadım abi yoksa yoksa sizi .......
    tövbe tövbe
  • quote:

tamam bu akşam yapalım eğlenceli olcak ufakken yapardık ya 2 kişi karşı karşıya geçir sırayla adım atardık en son adımda kim kimin ayağına basarsa ilk adamı o seçiyordu
    quote:

Orjinalden alıntı: Matherman

En iyisi mahalle maçı modeli lobbyde toplanırız bir adam sen bir adam ben seçerek takımları kurarız

En iyisi otomatik takım seçmek . makina zaten kişileri eşit olarak yerleştiriyorr

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.