Şimdi Ara

Çok Acil Dersane Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar konu biraz uzun olabilir fakat şunu söyleyebilirim ki çok zor durumdayım ne yapacağımı bilmiyorum. Siz bilenlerin fikrine ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İstanbul Pendik'te ikamet etmekteyim. 2 dersane arasında kaldım.

İlk dersane Pendik Birikim Dersanesi. Müdürü ile aynı apartmanda oturuyorum. Onun dersanesine gitmemi istiyor. Dersanenin eğitmen kadrosu ise şöyle; fizik, kimya, biyoloji fen bilimlerinden dershanede sadece birer tane öğretmen bulunmakta. Diğer branşlarda ise 2 civarı öğretmen bulunmakta.

İkinci dersane ise Pendik Final Dersanesi; kendileri Pendik'in en iyi dersanesi olduğunu iddia ediyorlar. 50'ye yakın öğretim kadrosu bulunuyor.

Benim durumum ise şu şekilde; Endüstri Meslek Lisesi mezunuyum. Bildiğiniz gibi hiç ders görmedim. 9. sınıf ve ortaokulda da okula gitmediğimden ötürü temelim çok zayıf. Hatta yok bile diyebiliriz. Bu sene aklım başıma geldi ve MF-4 türünden 350 ham puanı hedefledim. Günde 7 saat civarında çalışıyorum fakat dersane seçimi konusunda kararsızım. Sizce bu çalışmayla olur mu? Nasıl çalışmalıyım? Sizlerin değerli yorumlarına çok ihtiyacım var.

Herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.