Şimdi Ara

çok acil ekren kartı tawsiyesi bugün alıcam.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tawsşyeniz üzerine x1800gto almak istiyordum fakat bulamıyorum nerden bulabilirim weya önerceginiz başka kartlar war mı 250 dolara kadar

şimdiden teşekkür ederim.

• 7600 Gt de alabilirsin
  • sapphire x850xt olur mu???
  • X1800gto bulamıyorsan 7600GT al derim..
  • x1800gto bulamıyorsan bence 7600Gt den başka şansın yok
  • yaw bu sapphire x850xt nin nesi war
    gayet ii görünüyo neden bu kartı öneren yok
    sorun lu mu yoksa bilinmiyo mu acaba
    ???
  • kart oldukça performanslı ama teknolojisi eskidi, sm 3.0 vs desteklemiyo ...
  • kardes ızmırdeysen Aybey war Çankayada oradan 7600gt Extreme temın edebılırsın su anda war 220 dolar+kdv yada karsıyaka bostanlıda ZZ bılgısayar war orada 1800gto olma olasılıgı war
  • his marka x1800gto lar modlanıyor
  • Bende çok aradım X1800 GTO ama bulamadım.Gigatekte yolda gelicek işareti koymuşlar sanırsam gelicek,gelmelide ama ne zaman gelir onu bilemeyiz.Beklemekten başka çare yok.X1800 GTO için değer.
  • sapphire trye x1800gto artık getirmiyecekmiş.(bir tanıdığımdan öğrendim ,oda sapphire türkiyede çalışan birinden öğrenmiş).O yüzden boşuna beklemeyin ,bende bekliyordum ama bunu öğrendikten sonra 7600gt extreme aldım.
  • O zaman desene 7600 GT'ye mahkumuz
  • Kardes X850 XT alıp keyfine bakabilirsin, X1800GTO nun verdigi keyfi en az onun kadar verir merak etme, 6 ay sonra 2 side fason olur, o yuzden herzaman lmite bak benden tavsiye
  • 2. el x1800xl arayabılırsın...
    o fıyata bulunabılıyor.360 ytl ye satıldıgı oldu forumda...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.