Şimdi Ara

Çok Acil Yanıt Lazım. Xperia S AAAB/ABAB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir telefon buldum almak istiyorum aaab serisiymiş nette baktım kimisi diyo aaab sorunlu kimisi diyo bende var ama hiç sorun yaşamadım çok acil düşüncelerinizi belirtirmisiniz ?

• up
  • Alma AAAB ise
  • valla almış oldum artık:)
  • Alacaksın, kimseyi dinlemeyeceksin neden soruyorsun ! Kendi menfaatlerin gereği onlarca kez yazılan olayı hiç okumadan, direk konu açarak neden soruyorsun. Bir araştır bak bakalım. İşin en güzel yanıda kimi gördüysen özel mesaj atmışsın ! Sanki herkes senin sorun üzerine yoğunlaşacakmış gibi...

Biraz uyumlu olun, bakın bakalım bu konuda neler yazılmış, kim neyi öneriyor. Amcam gelmiş yeni telefon alacak, hemen okumadan direk konu aç... İşim görülsünde gerisi hikaye...
  • Hayırlı olsun güle güle kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

Alacaksın, kimseyi dinlemeyeceksin neden soruyorsun ! Kendi menfaatlerin gereği onlarca kez yazılan olayı hiç okumadan, direk konu açarak neden soruyorsun. Bir araştır bak bakalım. İşin en güzel yanıda kimi gördüysen özel mesaj atmışsın ! Sanki herkes senin sorun üzerine yoğunlaşacakmış gibi...

Biraz uyumlu olun, bakın bakalım bu konuda neler yazılmış, kim neyi öneriyor. Amcam gelmiş yeni telefon alacak, hemen okumadan direk konu aç... İşim görülsünde gerisi hikaye...

ya şu profilinde yazan yaşın hakkını ver biraz be kardeşim:) çok uyanıksın çok akıllısın ya mesajların tarihlerine bakmayı bile akıl edemiyosun:) çok zekiysen gir deki bak şu konuda bundan bahsedilmiş acil bir iş için 40 sayfa konu mu okumamı bekliyosun? verilecek cevap basit ya evet ya hayır 12 temmuzda açmışım konuyu siz çok değerli sony sakinleri bakmamışınız bile hani artistsiniz de hakkını verin biraz beyninizi kullanın lazım olur arada

@birdhunder
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kid Lazer -- 14 Temmuz 2012; 12:04:33 >

• Senin gibi onlarca çoluk cocuk geçiryor buradan. Artık sizin gibiler yüzünden cevap bile vermek istemiyor kimse ! 1 sayfa önünü okumuyorsunuz, oysaki cevabı yine yazılmış yine yazılmış. Maksat ewt yada hayır yazmak değil, sizin gibi kendini uyanık zanneden insanları kaale almamaktır cevap yazmamaktaki kasıt ! Hani trafikte emniyet şeridini kullanarak diğer insanları enayi yerine koymak varya, işte sizin gibilerin yaptığıda odur !
  • kimin çocuk olduğu belli hocam işine bak lütfen velet dediğin seni katlar cebine koyar

iyi forumlar
  • Hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.