Şimdi Ara

ÇOK ACİL YARDIM ALLAH RIZASI İÇİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    telefonumu 5.0.1 e yukseltıcem.ama att kartımı unuttum yanımda degil.
    expert moddan active the hackphone secip devam ediyorum
    custom olusuyor.itunestan yükleme güzel şekilde olurken telefonun ekranında yükleme başlıyor.snowbreeze logolu olan yükleme oluyor.
    apple logolu olan yüklemede takılıyor.
    lütfen yardım edin.yurt dışında yaşıyorum ve 3 saat sonra yola çıkıcam türkiyeye gelicem telefonu havaalanına gitmeden önce mutlaka açmam gerekiyor.ne yapmaıyım
    acil yardım

• beyler lütfen bilen söylesin.sinirimden ağlamak üzereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: feryil

beyler lütfen bilen söylesin.sinirimden ağlamak üzereyim

Hocam sakin ol baska bir at&t kart bulamaz misin ? Ben de tam nasil halledilir bilmiyorum ama sakin ol paniklersen yanlis bisi yapabilirsin. Bi nefes al.
  • att kart bulmam imkansız şu an.expert mod ile açılıyo deniyor forumlarda.apple logosunun altında yükleme çizgisi var ve orda takılı kaldı telefon.2 saattir ışığı açık şekilde duruyor
  • bi telefoncudan falan att bul bence bildiğin gibi yap yanlışlıkla bişeyler yapma hocam iyice cacık olur sonra
  • hocam konuyu bileniniz varsa yardım etsin lütfen
  • cihaz sim-locked mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

cihaz sim-locked mu?

att kart sorduguna gore sim kilitli kardesim aktivasyon isaretini koyma host dosyanin dogru sekilde ayarlanmis olmasina dikkat et sonra yukleme
    yap yuklenince redsn0w ile akrivasyon ekranini gecersin
  • doğru ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: feryil

beyler acıl yardım
    telefonumu 5.0.1 e yukseltıcem.ama att kartımı unuttum yanımda degil.
    expert moddan active the hackphone secip devam ediyorum
    custom olusuyor.itunestan yükleme güzel şekilde olurken telefonun ekranında yükleme başlıyor.snowbreeze logolu olan yükleme oluyor.
    apple logolu olan yüklemede takılıyor.
    lütfen yardım edin.yurt dışında yaşıyorum ve 3 saat sonra yola çıkıcam türkiyeye gelicem telefonu havaalanına gitmeden önce mutlaka açmam gerekiyor.ne yapmaıyım
    acil yardım

arkadasim snowbreeze ile custom 5.0.1 yaptiysan cihaz tethered olmustur, ibooty ile acman gerekli o zaman apple ekranini gecersin
  • tiny umbrella ile recovery moddan cik.
  • bi bilgim yok ama up halınden anlarım nexus s 'e nexus s 4g fabrıka yazılımı yuklemıstım baya bı ugrasmıstım duzeltmek ıcın evın cookkk uzaksa sehır dısında okuyosan att kartları satılıyor gıttıgıdıyorda felan ondan al bı tane
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.