Şimdi Ara

Çok kötü dişim ağrıyor.Ne yapmam lazım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
19.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tüm diş ağrılarımda majezik kullandım bi yan etkisini görmedim hap etkisini kaybedince yine hep atıyordum hemde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: vivianas

Karanfili suyla birlikte kaynat 5dk. Ilık hale getir agzına alıp çalkala. Bana dua ediceksin Geçmiş Olsun.

Hocam işe yarar mı gerçekten? Gerçekten işe yarıyorsa eğer dişim ağrırsa deneyeceğim dediğini. Ama kaç tane karanfil koymam lazım demliğe?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknojix

Tüm diş ağrılarımda majezik kullandım bi yan etkisini görmedim hap etkisini kaybedince yine hep atıyordum hemde :D

Hocam yorumları okuyorum da ağrı kesicilerin hepsi aynı.Ama sanırım en az yan etkisi olan majezik içlerinden. Akşam yemeğinden sonra tekrar antibiyotik alacağım.Umarım ağrım olmaz ve ben de ağrı kesici kullanmak zorunda kalmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

quote:

Orijinalden alıntı: greyzzz

quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

quote:

Orijinalden alıntı: PC Master Race

gittikçe azalıyordu(1-2hafta) benim. yemek yiyince ağrılmaya başlıyo

Sende de mi enfeksiyon oluşmuştu hocam?

tuzlu su ile gargara yap

yapma bu çürük diş olunca yapılıyordu pardon

Tuzlu su enfeksiyona da iyi gelmez mi hocam?

diş hekimi arkadaşıma sorarı sana da bildiririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Antibiyotik vermedi neden ilk basta doktora gitmedim kendim antibiyotik aldim Largopen diye.

Agri oldu zaman ara ara ictim gecti sonrabi pazar gunu aksam yemek yerken agri bir girdi carsamba aksam gecti ama sorma kivrandim resmen bu kadar agri cektigimi hatirlamiyorum uykudan uyandirdi.

Acile gittim bayan yetkili antibiyotigi sordu adini soyledim bitir doktora gorunun dedi ertesi gun gittim doktora o da antibiyotigi bitir kanalm tedavisine gel dedi 1 haftada bitti antibiyotik arvelesle beraber agri gecti surec boyle bugunde alt sirada dis etim agriyor sisdi galiba ne oluyor anlamadim Carsamba gunu kanal tedavisi var gorecegiz yazarim buraya.

Apranax plus aldim agrirsa diye hap kuvvetli dikkat et Arveles hafif 25 mg etkin madde var tam olarak keser mi bilemem ama buyuk olcude azaltiyor dene deri .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle işe yarıyacaktır. Bende çok çektim dişten. Bunu yaptıgım zamanlar çok rahat uyku çekiyordum. Göz kararı yarım avuçdan birazcık daha fazla koyuyordum. Zaten benim bunu önermemin büyük bir sebebi diş hekimleri bile diş çekimlerinden tutun kanal tedavilerine kadar karanfil suyu kulllanırlar. Yanındada yatmadan bi antibiyotik tamamdır.
  • Antibiyotik enfeksiyonun gitmesi için şart, dayanırım diyorsan ağrı kesici içme ama içersen ağrın hafifler
  • Açılın ben dişçiyim
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Kafaya göre antibiyotik kullanmak çok yanlış bir davranış.Bu sebepten böbreklerini ve karaciğerini kaybetmiş insanlar var.Bence bir daha böyle yapma senin iyiliğin için diyorum.
  • Biraz daha iyiyim arkadaşlar.Önerileriniz için teşekkürler. Tuzlu su ile gargara ve karanfil yöntemlerini uyguladım.Gerçekten işe yarıyor.Ağrıyı baya bir azaltıyor.Ayrıca enfeksiyonu da azaltıyor.İyileşme süresi kısalıyor.Ama şu an bir problem hala daha devam ediyor.Yatmaya başlayıp uzanınca ağrı başlıyor.Dik bir şekilde de uykum gelmiyor.Buna ne çözüm bulunabilir?
  • İssiz Adam kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel yazmışsın.Diş doktoru da senin söylediğinin aynısını söyledi.Seni iyileştirecek olan bu antibiyotiktir dedi.Diş ağrın yoksa ağrı kesici almak zorunda değilsin falan dedi.Şu an diş ağrım yok.Sadece çok hafif bir sızı var.Minnacık bir şey.Ama yatınca bu sızı ağrıya dönüşüyor.Özellikle geceleri.4 gündür doğru düzgün uyuyamıyorum.Öğlenleri bile yatamıyorum.Çünkü uzanınca ağrı başlıyor.Bu da kan akışının pulpa yönüne doğru olmasından mıymış neymiş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.