Şimdi Ara

COK ÖENMLİ HERKEZ GİRSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET ARAKDAŞLAR 95 STR GLEVİE CHARIM samba_mehmet@hotmail.com (eurotica)TARAFINDAN CALISNMISTI VEE MÜKEMMEL ARKADŞIMIZ (accseller) ARKADAŞIMIZ CHARI GERİ ALMIS BAAN İADE ETTİ DÜN BİRAZ KARISTI ORTAKLIK ONUNN NEDENİ GERCEK SAHİBNİMN KİM OLDUNU BİLMİYODU DİYE BU ARKADAŞIMIZA COK TEŞEKKÜREDERİM FORUMUN EN İYİ İNSANLARINDAN BİRİNİR ALLAH RAZI OLSUN ONDAN VE HİC BİR TÜRLÜ SİKAYTETİM YOK ONUN HAKKINDA TYÜM YETKİLİLERE SÖLÜYORUM ACCSELLER/_BİG_NUKER_ HIRSIZ DEİL HİC BİRE SORUSTURMA ACMAYIN GERCEK HIRSIZ (eurotica) ACCSELLER ARAKDAŞIMIZA TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM HAKKINI HELAL ET

• Robinhod oldun şimdi :P
  • Yazdıklarından bişey anlamadım, şu yazını biraz düzgün yazsan....
    quote:

Orjinalden alıntı: wizard4ever_

EVET ARAKDAŞLAR 95 STR GLEVİE CHARIM samba_mehmet@hotmail.com (eurotica)TARAFINDAN CALISNMISTI VEE MÜKEMMEL ARKADŞIMIZ (accseller) ARKADAŞIMIZ CHARI GERİ ALMIS BAAN İADE ETTİ DÜN BİRAZ KARISTI ORTAKLIK ONUNN NEDENİ GERCEK SAHİBNİMN KİM OLDUNU BİLMİYODU DİYE BU ARKADAŞIMIZA COK TEŞEKKÜREDERİM FORUMUN EN İYİ İNSANLARINDAN BİRİNİR ALLAH RAZI OLSUN ONDAN VE HİC BİR TÜRLÜ SİKAYTETİM YOK ONUN HAKKINDA TYÜM YETKİLİLERE SÖLÜYORUM ACCSELLER/_BİG_NUKER_ HIRSIZ DEİL HİC BİRE SORUSTURMA ACMAYIN GERCEK HIRSIZ (eurotica) ACCSELLER ARAKDAŞIMIZA TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM HAKKINI HELAL ET

• sen alsan ne olcak lo asıl ortada ben kaldım
  • çalınan charları geri alma imkanımız varmı :(:( benımde gecende takasda 91 lw lnukerım gitt igeri alabılırmıyız ?
  • cemberk528 snn giden carını bn gerı alıp wercem sna ağlama sn sağ sola :D
  • Dediğin gibi yapmışsa helal olsun hakkaten böyle adamlar yok artık yaww...
  • . , ; : ! ? gibi işaretlerin ne olduklarını biliyor musun ?
  • Ben mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemberk528

çalınan charları geri alma imkanımız varmı :(:( benımde gecende takasda 91 lw lnukerım gitt igeri alabılırmıyız ?

Charın mı calındı, aha sana çözüm;
    http://forum.donanimhaber.com/m_30711866/tm.htm
    Oku bastan sona...
  • saolasın kardesim bizide haberdar ettigin için cok teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemberk528

çalınan charları geri alma imkanımız varmı :(:( benımde gecende takasda 91 lw lnukerım gitt igeri alabılırmıyız ?

Sen biraz büyürsen şirinleri bile görebilirsin

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 25553566 -- 12 Temmuz 2009; 18:23:41 >
  • yav bende bişey var sandım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.