Şimdi Ara

Çok pahalı olmayan RC Nitrolu Araç Alınacaktır...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok uçuk ve pahalı olmayan, başlangıç için RC Nitrolu araç alınacaktır. İlgilenen arkadaşlar mutlaka resim ve fiyatıyla beraber özel mesaj atabilirler. Profesyonel elektrikli modellerde olabilir. Ciddi bir alıcıyım. Mesajlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

• http://www.bandabulya.com/asp/listgroup.asp?group=RCA

Burdaki arabalar diger 0 larina gore oldukca ucuz. Benim tavsiyem biraz daha biriktirip 0 arac alman... 2. elde aldigin arac sorunlu olabilir vb. 0 indan daha pahaliya gelebilir sana.
  • savagelerin fiyatlari cok uygun bence biriktir al ben hatta su fıyatları gorunce bı savage almaya karar verdım 28. arabam gelıyor yanı :)
  • bandabulya.com daki araçların fiyatları fena değil de, parça fiyatları çok fazla, 2 tane rulman 40 ytl olur mu ya, karaköyde 3-5 ytl tanesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: UML

bandabulya.com daki araçların fiyatları fena değil de, parça fiyatları çok fazla, 2 tane rulman 40 ytl olur mu ya, karaköyde 3-5 ytl tanesi

araci burdan alalim rulmanlari karakoyden aliriz
  • Şu anda 500YTL veremem arkadaşlar. bana en fazla 200Ytl tutarında bir araç lazım o yüzden ya şimdi alacam veya bekleyip Mayıs gibi sıfır alacam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.