Şimdi Ara

### Çokk OnemLi Herkes HeckLenebiLir..! Herkes Baksın ### (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
9.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Server = Ronark
    LeWeL= 59 (Ardream Char)
    Irk = Human
    Np = 10k
    Arkadaşlar bu bi oyun 2.5 senedir oynuyorum hiççççte sikimde deil ister soysunlar ister banlasınlar ben zevk için oynarım bu oyunu o kadar ciddiye alırsanız ilerde kötü sonuçlar doğurabilir kendinize hakim olun. KO nunda Ta A.q Hadi Bye
  • ya pacht yi yapan zaten knight . zaten sifremizi biliyorlar . sacma geldi biraz bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: hilmi39

ya pacht yi yapan zaten knight . zaten sifremizi biliyorlar . sacma geldi biraz bana

Of oF oF.. 100 oldu artık.Topici biraz okuyun.Patchin içine trojanı Knight koydu diyen var mı?Hackerlar Ftp yi hackleyerek patch in içine trojan atmışlar.Herşeyi de oyun eksenli düşünmeye gerek yok.Adam ne yapsın onun bunun charını onca kredi karti şifresi varken.
  • Kimsenin Endiselenmesine gerek yok.1472 patch geleli 2 ay kadar oluyor.Ve o zmn patchde hıc bırsey yoktu.Bu patch'e trojan konulmasının sebepi cok acık.Millet oyuna nasıl giriodu koxp ile?tabiki 1472 patch ayarlarını uygulayarak.Knight online department bence bunu dusunerek 1472 patchin icine bunları koydu.Biras Mantıklı oLalım
  • yuhhh baska bişey yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: R4R

ama bu iş tüm playerleri hacklemek için olmayabilir!!
    neden çünkü proagent aslında basit bir program deepfreezeli bilgisayarlara giremiyor pc sinde deepfreeze olan arkadaşlar korkmanıza gerek yok bi ara bu işleri araştırdım ve arktan bana proagent atmasını istedim deepfreezeden dolayı atamadı

DeepFreeze virüsü engellemez sadece res atıldığında pc dekı şeyler eskı halınde doner (deepfreeze yi açtığınız haline)
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinsbf

quote:

Orjinalden alıntı: hilmi39

ya pacht yi yapan zaten knight . zaten sifremizi biliyorlar . sacma geldi biraz bana

Of oF oF.. 100 oldu artık.Topici biraz okuyun.Patchin içine trojanı Knight koydu diyen var mı?Hackerlar Ftp yi hackleyerek patch in içine trojan atmışlar.Herşeyi de oyun eksenli düşünmeye gerek yok.Adam ne yapsın onun bunun charını onca kredi karti şifresi varken.

benim anlayamadığım olay böyle bariz bir trojeni k2 görmüomu Görüyorsa neden bir şey yapmııo?bu kadar mı zayıf bır sırket bastan yapsın 1472 (bu arada bende hiç bir şekilde bulmuıo virüsü bu virs pach cıktıktan ne kadar sonra konuldu acaba sıteye ?

• ya hic bisey bilmiyorsunuz yada akıllarınız bunu anlıycak kadar buyuk degil
  • quote:

Orjinalden alıntı: manyaksss

BEYLER DUA EDIN ŞİFRE DEĞİŞTİRME ACILANA KADAR SOYULMAYALIM.ŞİFRE DEĞİŞTİRME ACILDIGI ZAMAN HEMEN ŞİFRELERİMİZİ DEĞŞŞTİRMELİYİZ

belki de bu bir zemindir herkes soyulacak ve oyun bitecek :D:D çünkü bu oyunun sonu yok ya oyun artık gerçek olacak yani 3 boyutlu gibi bişi direk kendimiz oynıcaz yada oyun aşırı bağımlılık yaptığı için bu tip bişi yapıp herkesi oyundan soğutacakalr... ama sitenin hacklenme olasılığı azdır söliyim biz denenmiştik :P

• Üstten indiriyorum yeterince görüldü sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.