Şimdi Ara

Cooler Master Centurion 534 Plus 430W (Resimli) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
0
Favori
17.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: eozen81

quote:

Orjinalden alıntı: duman64

ben mesajı atıncaya kadar sen asus almışsındır ama yinede cevapsız kalmasın. Üstünde gelen psu kendine ait cooler master marka ve yazan ise 430 real 450 max. Sessizliğe gelince daha önce asus ve aopen kullandım. Asusla aynı aopen dan sessiz. Psu üstünde 8'' fan var.! CM e güvenim vardı birdaha kazandı güvenimi.

Yoo ben kasa falan almadım ki nerden çıkardın Neyse bu arada 8'' derken 80lik fan mı demek istedin
    anlayamadım açıklar mısın ? Birde şu PSU dan gelen kablolarlarda kaç tane dvdrom a takılan güç jagından var?4 mü?

Teşekkürler.

2 sata çıkışı
    yanılmıyorsam 6 tanede normal dvd cd romlara takılan jacklardan var.
    8 derken evet 80 lik küçük fan var psu da yani standart.

• duman kasan hayırlı olsun

sanırım sonunda bende aradığım kasayı buldum, inceleme çok yararlı oldu, çok tsk ediyorum
    bi de inventus dan PSU suzunu alabilirsem çok iyi olucak(keşke sende böyle yapmayı düşünseydin, tabi yine sen bilirsin)
    orjinal gelen fanlara ilave harddisk yanına gelen 12" lik bi fan+bi de PSU sunu ayrı almayı düşünüyorum, o zmn değmeyin keyfime :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: poseidongs

duman kasan hayırlı olsun

sanırım sonunda bende aradığım kasayı buldum, inceleme çok yararlı oldu, çok tsk ediyorum
    bi de inventus dan PSU suzunu alabilirsem çok iyi olucak(keşke sende böyle yapmayı düşünseydin, tabi yine sen bilirsin)
    orjinal gelen fanlara ilave harddisk yanına gelen 12" lik bi fan+bi de PSU sunu ayrı almayı düşünüyorum, o zmn değmeyin keyfime :)

Ben Cooler Master i geçen gün daha sordum INVENTUS'a gittiğimde ellerinde yok, gelir mi diye sordum bilgileri yokmuş, yani kısa vadede orda olacagını pek sanmıyorum ama bulursan bizleri de haberdar et lütfen

Saygılar
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: poseidongs

duman kasan hayırlı olsun

Ben Cooler Master i geçen gün daha sordum INVENTUS'a gittiğimde ellerinde yok, gelir mi diye sordum bilgileri yokmuş, yani kısa vadede orda olacagını pek sanmıyorum ama bulursan bizleri de haberdar et lütfen

Saygılar

hadi ya, işte bu kötü haber
    bende bi görüşeyim bakalım bana ne diyecekler, tek bulalımda haberdar etmek sorun değil, ederim tabiki

• duman64 kasandan memnunmusun kısaca ,,, sessizliği , performansı , herşeyiyle nasıl yani ??

anlattığın kasa hoşuma gitti , aradığım kasayı buldum galiba

kasa tanıtımın için tşkkrler
  • quote:

Orjinalden alıntı: rckf

duman64 kasandan memnunmusun kısaca ,,, sessizliği , performansı , herşeyiyle nasıl yani ??

anlattığın kasa hoşuma gitti , aradığım kasayı buldum galiba

kasa tanıtımın için tşkkrler

duman64'e pm attım, sağolsun cevapladı. Kasadan memnun olduğunu, sessiz çalıştığını söyledi. Ben de kasayı bir hafta içerisinde alıyorum. Psu'sunu beğenmezsem değiştiririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatiharikan
    duman64'e pm attım, sağolsun cevapladı. Kasadan memnun olduğunu, sessiz çalıştığını söyledi. Ben de kasayı bir hafta içerisinde alıyorum. Psu'sunu beğenmezsem değiştiririm.

Şimdiden hayırlı olsun incelemelerini ve duman gibi detay resimlerini bekleriz

Ancak alternatif olması açısından belirtiyorum herkese
    ASUS TA9A1 i ve ASUS 450 W forumda video incelemesi de olan PSU yu
    toplamda 90$ + KDV ye mal ederek (nakit) alabilirsiniz yani bu kasanın alternatifi olarak
  • Asus TA9A1'i Ankara'da Psusuz olarak alacağım bir yer yok ne yazıkki.
  • quote:

Asus TA9A1'i Ankara'da Psusuz olarak alacağım bir yer yok ne yazıkki.

Bende öyle sanıyordum

INVENTUS'da 34,99 $ + KDV den satıyorlar PSU suz

Saygılar
  • Inventus Ankara'da olmadığı için internetten alışveriş yapmak istemiyorum.

Apex'in sitesindeki CM Centurion 534 incelemesini gördükten sonra CM almaya karar verdim.
    10 üzerinden 7 almış ve onaylanmış bir ürün. Soğutması iyi olarak yorumlanmış.
  • quote:

Inventus Ankara'da olmadığı için internetten alışveriş yapmak istemiyorum.

Apex'in sitesindeki CM Centurion 534 incelemesini gördükten sonra CM almaya karar verdim.
    10 üzerinden 7 almış ve onaylanmış bir ürün. Soğutması iyi olarak yorumlanmış.

Internetten yapmak zorunda değilsinki, sen almaya niyetliysen ara Meltem Hanımdı sanırım görüş havale ile bile alabilirsin,
    Forumdan bir çok arkadaşında dogrulayacagı gibi INVENTUS dan sağlam bir firmada burda bulamazsın,

Saygılar
  • güzel kasa güzel fiyat alana hayırlı olsun
  • psu fanı 12 cm olsaymış keşke
  • Bugün sistemi toplatıyorum, yarın elimde olacak.

Cm Centurion 534 aldım, vatana millete hayırlı olsun.

Yarın gözlemlerimi yazarım.
  • Şimdiden Hayırlı Olsun.

Resimleride Bekleriz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: phobia

psu fanı 12 cm olsaymış keşke

yok artık leboran James
  • Hayırlı olsun kardeş,gerçekten çok uygun ve kaliteli bir ürün. Acele etmeyip 2 ay daha bekleseydim bende kesin bu ürünü tercih ederdim..

LC Power 550W 12cm + CHENBRO PC 611-63 + AC 12cm Egsoz Fan = 200 YTL'ye almıştım.. Şimdi Cooler Master Centrıon'ı görünce kendimi çok tuhaf hissettim be abi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hakan_deniz

Hayırlı olsun kardeş,gerçekten çok uygun ve kaliteli bir ürün. Acele etmeyip 2 ay daha bekleseydim bende kesin bu ürünü tercih ederdim..

LC Power 550W 12cm + CHENBRO PC 611-63 + AC 12cm Egsoz Fan = 200 YTL'ye almıştım.. Şimdi Cooler Master Centrıon'ı görünce kendimi çok tuhaf hissettim be abi..

Bence 200 ytl çok değil,
    Keza LC Power 120 YTL civari
    Chenbro 611-63 65 YTL civarı
    AC Fanda 20 ytl desen toplamda 205 YTL yapar zaten

Cooler Master 534 ise 450W psu ile satılıyor.

Bu arada LC Power'den memnun musun sesi falan nasıl ?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Hakan_deniz

Hayırlı olsun kardeş,gerçekten çok uygun ve kaliteli bir ürün. Acele etmeyip 2 ay daha bekleseydim bende kesin bu ürünü tercih ederdim..

Bence 200 ytl çok değil,
    Keza LC Power 120 YTL civari
    Chenbro 611-63 65 YTL civarı
    AC Fanda 20 ytl desen toplamda 205 YTL yapar zaten

Cooler Master 534 ise 450W psu ile satılıyor.

Bu arada LC Power'den memnun musun sesi falan nasıl ?

LC POWER'dan memnunum kardeş , oldukça sessiz çalışıyo

• @hakan yaw burdan konuşmakda garip olacak keşke bir inceleme de sen yapsaymışsın

PSU dan gelen kablolardan kaçar adet var örneğin cddvd rom güç jaglarından mesela vs...

Dediğim gibi incelemen varsa link verirsen ordan devam edelim

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.