Şimdi Ara

Cooler Master Centurion 534 Plus 430W (Resimli) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
0
Favori
17.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fatiharikan

quote:

Orjinalden alıntı: BakimsizTarzan

arkadaşlar bu kasadaki psu yla 1950proda problem yaşarmıyım?

İhtimal dahilinde. En azından 2 adet 12V kanalı olan bir güç kaynağı seç.

peki arkadaşlar ben bu kasayı alınca 1950 pro yu kullanamayacakmıyım kendi psu suyla.yada bir çözümü varmı bu olayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmigs1905 -- 8 Haziran 2007; 16:03:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hilmigs1905

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: BakimsizTarzan

arkadaşlar bu kasadaki psu yla 1950proda problem yaşarmıyım?

İhtimal dahilinde. En azından 2 adet 12V kanalı olan bir güç kaynağı seç.

peki arkadaşlar ben bu kasayı alınca 1950 pro yu kullanamayacakmıyım kendi psu suyla.yada bir çözümü varmı bu olayın..

bende merak içerisindeyim bu kasa hoşuma gitti almak istiyorum ama bu sorunun cevabını bekliyorum

• Arkadaşlar Benimde Kafam Karıştı Şimdi Bende Sistemime Bu Kasayı Alıcaktım Ama Pc Express Falan Dediniz Zaten Anlamiyodum Bişe İyice Kafam Karıştı Sistemin Aşşagıdaki Gibi Olucak

Intel Core 2 Duo E6600
    Gigabyte 965P DS3
    Ekran Kartı MSI - NX8800GTS-T2D320E-HD OC

Şimdi Ben Bu Kasayla Bu Sistemi Kullanmicakmıyım Yardım Edin Lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Salvinn

Arkadaşlar Benimde Kafam Karıştı Şimdi Bende Sistemime Bu Kasayı Alıcaktım Ama Pc Express Falan Dediniz Zaten Anlamiyodum Bişe İyice Kafam Karıştı Sistemin Aşşagıdaki Gibi Olucak

Intel Core 2 Duo E6600
    Gigabyte 965P DS3

Merhaba,

CMaster şüphesiz kaliteli bir kasa, fakat ekran kartın için kasa ve güç kaynağını ayrı alman
    daha isabetli bir seçim olacaktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_14850011/tm.htm

Yukarıdaki bağlantıdan güç kaynaksız kasalara bakabilirsin, kasa beğendiğinde güç kaynağı
    için de tavsiyede bulunabilirim.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Salvinn

Arkadaşlar Benimde Kafam Karıştı Şimdi Bende Sistemime Bu Kasayı Alıcaktım Ama Pc Express Falan Dediniz Zaten Anlamiyodum Bişe İyice Kafam Karıştı Sistemin Aşşagıdaki Gibi Olucak

Intel Core 2 Duo E6600
    Gigabyte 965P DS3

Merhaba,

CMaster şüphesiz kaliteli bir kasa, fakat ekran kartın için kasa ve güç kaynağını ayrı alman
    daha isabetli bir seçim olacaktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_14850011/tm.htm

Yukarıdaki bağlantıdan güç kaynaksız kasalara bakabilirsin, kasa beğendiğinde güç kaynağı
    için de tavsiyede bulunabilirim.

Dostum Ben Yaklaşık 150-160 Ytl Ayırdım Kasaya Kasa Ve Güç Kaynagı Almak En Az 250 Ytl'yi Buluyo Bütçeyi Baya Aştım Zaten Sistemi Toplarken.. Off Ya Adam Gibi Kasada Yokki..

• Selamlar.

Coller Master Centurion 534 Kasa aldım. Anlayamağım bi şey var.

Gri renkli bir halka. Bu halkayı daha önce hep Usb ve Monitör kablolarının parazitlenmesini gidermek amacıylea konulduğunu gördüm ama
    Ufacık halkayı, kocaman power beslemesine nasıl dolayacağım.

Bu halka nasıl ve nereye tam monte edilebilir?

Bu kelamları hızlı cevap almak için ayrı bir başlık olarak açtım ama. Buraya da yazayım dedim. Forumsal overclock yapalım derken DH mod. ları yakmasın bizi.
  • Birkaç gün içinde amd x2 3800 cpu, 2 gb ram ve x1950 pro olacak bir şekilde bir sistem toplamak istiyorum akılma takılan şey ise bu kasa o/c yapılmadan bu sistemi kaldırabilirmi?
  • duman arkadaşım hayırlı olsun çok güzel bir seçim yapmışsın.bendede ta5a var ilk fırsatta elden çıkarıp bu kasayı almayı düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: fahrettinkart

Selamlar.

Coller Master Centurion 534 Kasa aldım. Anlayamağım bi şey var.

Gri renkli bir halka. Bu halkayı daha önce hep Usb ve Monitör kablolarının parazitlenmesini gidermek amacıylea konulduğunu gördüm ama
    Ufacık halkayı, kocaman power beslemesine nasıl dolayacağım.

Bu halka nasıl ve nereye tam monte edilebilir?

Bu kelamları hızlı cevap almak için ayrı bir başlık olarak açtım ama. Buraya da yazayım dedim. Forumsal overclock yapalım derken DH mod. ları yakmasın bizi.

valla o dediğin halka diğer bazı kasalardada cıkıyor. genelde kasadaki hddled power led usb ıvır zıvır kablolarına takılıp kasaya bırakılıyor kablolar sağa sola dolaşmasın diye. power kablolarına o halkayı takanı görmedim

• 1 saat kadar önce gigatek'ten cooler master 534 ile msi1950 pro aldım orada beraber monte ettik ve sorun vermedi şu anda ise yaklaşık yarım saattir çalıştırıyorum ve herhangi bir sorun yok kasadaki psu 1950 pro'yu kaldırıyor gibi :)
  • Güzel kasa yarın inventustan alıcam bende gene caymassam sistemden
  • dostum bi yorum yaz ya memnun muusn kasadan psudan?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nv gece

Güzel kasa yarın inventustan alıcam bende gene caymassam sistemden

Inventus'a gelmiş mi ki kasa
  • AMD X2 3800
    MSI 1950pro
    2*1 gb ram
    250 gb hdd sata + 40 gb hdd (pata)
    dvd-r

Bu sistemi sorunsuz olarak çalıştırıyor şu ana kadar ve kasa gerçekten çok sessiz böyle devam ederse efsane bir kasa olacak gibime geliyor :) .
  • quote:

Orjinalden alıntı: eozen81

quote:

Orjinalden alıntı: nv gece

Güzel kasa yarın inventustan alıcam bende gene caymassam sistemden

Inventus'a gelmiş mi ki kasa

evet kasa inventus ta bulunuyor ...
  • arkadaşlar hayırlı olsun diyenlere; Allah razı olsun diyorum.
    bu kasa ile;
    gigabyte ds4 anakart
    ve gts 8800 ekran kartı tam yükle çalıştırdık.
    sorun yaşanmadı
    artı olarak % 20 ds4 e o.c. yapıldı.
    kesinlikle problem yok.

şimdi gelelim pci e ekran kartı power çıkışına;
    ayrı satılan ve fiyatı 150 ytl den başlayan psu larda orj. ekran kartı çıkışı bulunur.
    bu kasanın psu sunda ise yok ama bu takılamayacak anlamına gelmiyor.
    ekran kartının kutusundan çıkan power kabloları bir ucu ekran kartına diğer psunun normal 4 pinli power çıkışına bağlanır ve oyunların tadına bakılır.

biz böyle yaptık ve sistem OK.

Saygılar
  • dostum ben bu kasayı PSU suz olarak nereden alabilirim acaba ? tek kasa olarak satılıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EngiN_ -- 15 Haziran 2007; 18:29:09 >
  • Arkadaşlar ben de bu kasayı almayı düşünüyorum da, arkadaşın dediği gibi PSU'suz olarak satılmıyor mu? Eğer satılmıyorsa üzerinde gelen PSU ne kadar kalitelidir? PSU'suz alabilirsem FSP 500w takmayı düşünüyordum ama şimdi böyle olunca üzerinde geleni ne yapacam? Kendi üzerindeki PSU 8800gts,e6420,2gb ram e yeter mi sizce? Gerçi duman64 8800gts ile çalıştırmış sorunsuz olarak, kısaca güvenebilirmiyim üzerinde gelen CM 430w psu'ya?

Gigatek'den alınca 2 fan çıkıyor demiş arkadaşlar yan ve arka olarak, eğer ön fan yoksa oraya fan takmak kolay mıdır? Çünkü biraz zor bir yerde resimlerden gördüğüm kadarıyla..

Bir de meraktan, bir sitede okudum da ön fandaki ledler çok parlak değil diye, ilk sayfadaki resimde(duman64'ün sanırım) gayet güzel gözüküyordu ışıklar ön panelden, o resimdeki gibi görülüyor değil mi?

Teşekkürler

• bende bu kasayı (psu) hangi parçalarla kullandığımı yazayımda ön bilgi olsun bari

E6600
    msi p6n sli fi anakart
    Geil 2x1 800 mhz
    msi Rx 1950pro
    samsung 250 gb sata2 hdd
    samsung dwd writer
    etkilermi bilmem ama 5+1 de bağlı
    overclock yok sistem stabil çalışıyor hiç bir problemim yok psuyla

@ PinziBMW hdd kabini yerinden çıktığı için rahat takarsın ön panele fanı ayrıyetten ledlerin ışığı karşı duvara vuruyor odamda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BakimsizTarzan -- 16 Haziran 2007; 22:49:00 >
  • PSU'suz alma imkanı var mı ? Ben Seasonic veya 8 pin pci-express bağlantılı psu almayı düşünüyordum .

Birde arkadaşlar imkanınız varsa lütfen inceleme yayınlarken kasa içi montaj sonrası resimleri de koyalım ve fan gürültüleri harddisk titreşimi gibi konulardan da bahsedelim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.