Şimdi Ara

core 2 extreme'li sistem toplamak istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar işlemcisi - intel core 2 extreme Q6700 olan iyi bir sistem toplamak istiyorum para sorun değil internetten araştırdım o kadar bu işlemci ile sağlam bir sistem bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.

• Qx6xxx serisi eski seri.. Onun yerine qx9650 alınmalı.. Sadece işlemcinin fiyatı 1000$ olmakla beraber bulabileceğiniz yerler sınırlı sayıda.. Bu işlemci alındıktan sonra çarpan sorunu olmaması nedeniyle orta düzey ram ve orta düzey anakartla gayet güzel seviyelere çıkılabilir.. Verdiğiniz bilgiler kısıtlı ama.. Sistem ne için kullanılacak oyun oynarmısınız vs..
  • sistemi 3d max için kullanıcam yani animasyon yani öncelik işlemci ve ram tabi buna uygun sağlam bir anakartı
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdaremre

sistemi 3d max için kullanıcam yani animasyon yani öncelik işlemci ve ram tabi buna uygun sağlam bir anakartı

Ben masaüstü kullanım için demiştim.. 3d max için ne gerekli açıkçası bilmiyorum.. Fakat ram ve uygun sağlam anakart diyorsanız ve para sorun değilse x38 veya x48 gigabyte DQ6 alınabilir.. Ram benim için önemli demişsiniz herhalde miktarı sizin için önemlidir.. Öylese şu ramlerdenhttp://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2367 1 veya 2 tane sizin işinizi görür sanırım..

• işlemcini sen belirledigine gore anakart ve ram kalıyor gerıye

ANAKART ASUS P5Q DELUXE, P45, DDR2, PCIExp, Socket 775, ATI CrossFireX
    BELLEK - RAM OCZ 2048 MB (1024X2) DDR2 1066 Mhz RAM REAPER HPC Heat-pipe Soğutucu
    HDD SEAGATE 500 GB HDD SATA II NCQ 32 MB
    EKRAN KARTI GECUBE HD4870 512 MB, PCIExp Ekran Kartı, Direct X10.1, DDR5, 256 bit, 750/3600
    KASA - PSU FSP EPSILON 700W 80+24 12CM Fanlı PSU
    ________________________________________________________________________________________
    1300 eder guzel oc yaparsın ama sana sımdı solıycem anakartın dehset gorunumu oc kapasıtesı
    GİGABYTE EP45T-Extreme yakında pıyasada bulabılırsın ama fıyatı sadece tek basına 450 lıra ya yaklasıyor ve ddr3 ram desteklıyor gecenlerde bı yerde okumustum bu kartı hatta bızım forumdada vardır arastır.tabı para onemlı degıl dedıgın ıcın bu anakartı ortaya attım soylenenlere gore yuksek oc kapasıtesı olcakmıs buna uygun sıstem de ıse ddr3 ram olcagı ıcın bıraz fıyat kabarcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OGUZ KAGAN -- 23 Ağustos 2008; 13:59:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.