Şimdi Ara

COWON G3 YARDIMI LÜTFENNNN!!!!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: snairs

Kalmamıştır.. Ayrıca G3te karar kıldın sanırım burdanda alabılırsın senın ıcın garanti önemliydi yanlış hatırlamıyorsam..

Biraz öyle oldu yaa.G3 e kanım kaynadı .İnsanın içine sinmeyince olmuyor napim???Ama şimdi ucuza nerden alabilirim sorun orda....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatsalı_tamer -- 27 Eylül 2007; 18:02:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SOUND BLASTER

ne eziği fatsalı delimisin bendeki 70milyonluk xtensionun sesi bile g3'ten daha iyi. bende g3'te var hemde 2gb.sen bide trekstör organix dinle bide sonra g3 dinle bakalım noluyo, arada deli fark var.ikisinide dinledikten sonra g3'ü hayatta tercih etmezsin. ayrıca trekstöründe tr garantisi var ve aradaki bariz ses kalitesi farkı da göz önüne alınırsa organix varken g3 almak biraz enayilik oluyo gibime geliyo.

trekstor organix i övgülerden dolayı almıştım ancak ses olarak tam istediğimi vermedi bana...
    onun dışında tasarımı radyosu kullanışı vb. dört dörtlük diyebilirim.. bilmiyorum belkide yanında gelen kulaklık bana bu yorumu yaptırdı.. yakında yeni kaliteli bir kulaklık alıp denemeyi düşünüyorum sesten memnun kalırsam fikirlerim değişebilir. bu yorumu neden buraya yaptım çünkü bende g3 ü denemek kullanmak isterdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mind025 -- 28 Eylül 2007; 1:31:37 >

• .
  • .
  • .
  • ,
  • .
  • EBAYDAN İRİVER ALMAYA KARAR VERDİM YÜKSEK ÖNERİLERDEN SONRA AMA NASIL ALACAM BİLEN VAR MI?* İLLA USA DAN MI OLMALI???
  • Bende uzun bir süredir Mp3 oynatıcı bakıyorum
    Tamer kardeş heralda sana söyleceklerini söylemişler artık diyecek birşey kalmamış.

Gelelim benim aradığım özelliklere
    1.Pille çalışması "dahili piller doldur boşalt direnci artıyor, yenisini bulmak zor , ac/usb dönüştürücü gerek şarj için , bittiği zaman dımdızlak kalıyorsun. "
    2.Işıklı lcd ekran "vidyo izlemeyeceğim için öyle yüksek pikselli geniş bir ekrana ihtiyacım yok sadece gece de işimi görsün"
    3.Ses kalitesi "genelde rock ve metal dinlerim seslerin tane tane olması yüsek ses vermesi gerek fakat bunun için kalite bir kulaklıkta şart "
    4. Fiyat "2gb- 4 gb lık bir mpe çalara verebileceğim en üst fiyat 200ytl kdv kargo dahil"
    5.Radyo dinlemem raydo kalitesi önemsiz
    6.Malzeme kalitesi "tuşları ekranı kulaklık girişi.... bozulmadıkça çizilmesi fiziksel görünümü önemsiz yeterki elimde patlamasın"
    7. Şarkı geçişleri 1sn nin altında olmalı ve klasörlere ayrı ayrı ulaşabilmeli.
    Çok sık mp3 dinlerim beni 3 yıl arıza yapmadan idare etsin "elektronik biraz şans işi" yeter.Sadece mp3 çalsa yeter "elimdeki bütün albümler mp3 formatında".

Bu beklentiler sonucunda İriver T60 ve Cowon G3 arasında kararsız kaldım.
    Forumda bir arkadaş T60 stıyor
    http://forum.donanimhaber.com/m_20239707/tm.htm
    Fakat garanti durumu nedir orjinal ürün mü kendisinden alıveriş yapan varmıdır bilmiyorum.G3 göre daha avantajlı olduğu kanısına varırsam bu arkadaşla görüşeceğim.
    T60 ın artıları 175ytl 4gb kapasite ve yukarıda yazdığım özellikler mevcut

Diğer yandan Cowon G3 ereyon.com.tr de 173 ytl ye satılıyor.
    Mağazadan aldığım için garantisi mevcut.İndirim bitmeden alırsam iyi olacak" Kapasitesi malesef 2gb ve dinlediğim grupların diskografileri 10 dan fazla albüm içeriyor.Fakat yukarıda yazdığım özellikleri bu alette karşılıyor.

Birçok forumda kişiler sattığı aleti,yada distribütörü olan bir akrabası arkadaşı varsa bu mükemmel bunu al diye diretiyor.ben bu forumda bunun olduğunu idda etmiyorum.Fakat beş basar 10 basak gibi sözler de biraz reklam kokmuyor değil.Sonuçta verdiğimiz paranın karşılığını alacağız.Bana bu iki aletin somut "db frekans aralığı...." bir testini yapan site gösterebilir misiniz.

Birde sanırım T3 dergisi pek beğenmemiş birçok sitede taraflı testler yapılıyor hatta cnet.com da reklam için çok para veren bir oyun şirketinin oyununa düşük puan veren inceleme editörü atılmış gibi garip haberler okudum ilginç.Benim için sizin tarafsız değerlendirmeleriniz daha önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirizmir -- 2 Mart 2008; 0:02:18 >

• http://www.trustedreviews.com/mp3/review/2007/06/27/iRiver-T60-4GB-/p1
    http://www.cnet.com.au/mp3players/mp3players/0,239036128,339281445,00.htm

Ses kalitesi olarak cnet.com ve trusted reviews aynı fikirde diğer özelliklerde yeterli bana göre.G3 ü google da aratınca hep türkçe site çıkıyor yabancıların bir incelemesine rastlayamadım.4gb olmasından dolayı t60 daha çok düşünmeye başladım.

• quote:

Orjinalden alıntı: emirizmir

Bende uzun bir süredir Mp3 oynatıcı bakıyorum
    Tamer kardeş heralda sana söyleceklerini söylemişler artık diyecek birşey kalmamış.

1.Pille çalışması "dahili piller doldur boşalt direnci artıyor, yenisini bulmak zor , ac/usb dönüştürücü gerek şarj için , bittiği zaman dımdızlak kalıyorsun. "
    2.Işıklı lcd ekran "vidyo izlemeyeceğim için öyle yüksek pikselli geniş bir ekrana ihtiyacım yok sadece gece de işimi görsün"
    3.Ses kalitesi "genelde rock ve metal dinlerim seslerin tane tane olması yüsek ses vermesi gerek fakat bunun için kalite bir kulaklıkta şart "
    4. Fiyat "2gb- 4 gb lık bir mpe çalara verebileceğim en üst fiyat 200ytl kdv kargo dahil"
    6.Malzeme kalitesi "tuşları ekranı kulaklık girişi.... bozulmadıkça çizilmesi fiziksel görünümü önemsiz yeterki elimde patlamasın"
    Çok sık mp3 dinlerim beni 3 yıl arıza yapmadan idare etsin "elektronik biraz şans işi" yeter.Sadece mp3 çalsa yeter "elimdeki bütün albümler mp3 formatında".

Fakat garanti durumu nedir orjinal ürün mü kendisinden alıveriş yapan varmıdır bilmiyorum.G3 göre daha avantajlı olduğu kanısına varırsam bu arkadaşla görüşeceğim.

Mağazadan aldığım için garantisi mevcut.İndirim bitmeden alırsam iyi olacak" Kapasitesi malesef 2gb ve dinlediğim grupların diskografileri 10 dan fazla albüm içeriyor.Fakat yukarıda yazdığım özellikleri bu alette karşılıyor.

Birçok forumda kişiler sattığı aleti,yada distribütörü olan bir akrabası arkadaşı varsa bu mükemmel bunu al diye diretiyor.ben bu forumda bunun olduğunu idda etmiyorum.Fakat beş basar 10 basak gibi sözler de biraz reklam kokmuyor değil.Sonuçta verdiğimiz paranın karşılığını alacağız.Bana bu iki aletin somut "db frekans aralığı...." bir testini yapan site gösterebilir misiniz.

Birde sanırım T3 dergisi pek beğenmemiş birçok sitede taraflı testler yapılıyor hatta cnet.com da reklam için çok para veren bir oyun şirketinin oyununa düşük puan veren inceleme editörü atılmış gibi garip haberler okudum ilginç.Benim için sizin tarafsız değerlendirmeleriniz daha önemli.

KARDEŞ ÖNERİLERİN VE SÖYLEDİKLERİN İÇİN GERÇEKTEN ÇOK TEŞEKKÜRLER....BU KADAR BİLGİ VERMİŞİN EMEK VERMİŞSİN....ANCAL BEN SON DAKİKADA KARAR DEĞİŞTİRİP BH SİTESİNDEN COWON D2 2GB ALDIM.BAKTIM 4 GB İRİVER T60 120 $ COWON D2 DE 170 $ CİVARI .ALDIM GİTTİ....ASLINDA BENDE PİL OLAYINA ÇOK TAKILMIŞTIM AMA D2 NİN PİLİ 52 SAAT GİDİYOR....ALALI 2 AY OLDU TAM OLARAK 4 KERE DOLDURDUM PİLİNİ....HEMDE GÜNLÜK 3 SAAT KULLANIM.VİDEO GÖSTERİMİNİ BİN TANE FLASH ÖZELLİĞİNİ ZATEN SÖYLEMEME GEREK YOK.AYRICA PİLİ DEĞİŞEBİLİYOMUŞ.FORUMDA GETİRTEN ARKADAŞ VAR.Bİ MP3 PLAYERIN ÖMRÜ 100YIL OLMAYACAĞINA GÖRE ÇOK DA DÜŞÜNMEYE GEREK YOK.ŞU ANDA ÇOK MEMNUNUM....ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM....KLY GELSİN....

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullan.Fiyatına baktım D2 nin ,beni aşar zaten beklentilerim belli.İriver t60'a bakıyorum ama genelde gittigidiyorda mevcut.İlanların tümünde ABD garantisi var yazıyor.Açılmamış kutu deniyor ama nasıl güveneceğim bu yazılanlara bilemiyorum.İnsan karşısında bir muhattap görmek istiyor."Ya kardeşim vereceğim en fazla 200ytl ne olacak" diyebilirsiniz ama neden param boşa gitsin.GG den alınan ve Abd garantisi denilen olay nasıl işliyor.

Aldım çalışmadı veya kısıtlı özellikleri çalışıyor sonra... belli bir posta ücreti ile abd de postalayacağım artık kaç ayda yapılırsa yapılacakta bana geri gelecek.Tabi bana satılan mal fason "çakma " değilse.Bu adamlar ABD den aldığında garanti başlamıyor mu ya 1.5 yıldır elinde ise garantisinin sadece 6 ayı kalmış demektir.

Garantisini de geçtim eline ulaştığında çalışır durumda olacak mı o dabelli değil adam açmış bakmış beğenmemiş sonra güzelce bir ambalaj ayarlayıp bana postalamış bile olabilir." ne felaket senaryosu yazdım ama"Bu konuda öneriniz nelerdir.

• bende trekstor organix almayı düşünüyorum ama sizce doğru olanımı yapıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: dost..:)

bende trekstor organix almayı düşünüyorum ama sizce doğru olanımı yapıyorum

BEN SON DK DA COWON D2 ALDIM...AMA SADECE MÜZİK ARIYOSAN İRİVER T60 DERİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: emirizmir

Bende uzun bir süredir Mp3 oynatıcı bakıyorum

Ben İriver T60 ı yeni aldım 120 ytl ye. 1gb.tını. Ses kalitesi bence çok iyi. Radyosu çok iyi çekiyor , pilli olması ve Srs wow un olması bence artıları.

Bu aleti kullanınca, o pahalı mp3 lü arkadaşlarına acıyacaksın bundan emin ol.

Ne gözüm nede aklım hiç bir mp3 te değil şu an.

Sadece kardeşime G3 alcam. Çünkü bende T60 ile G3 arasında kalmıştım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.