Şimdi Ara

COWON G3 YARDIMI LÜTFENNNN!!!!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • t30 türkiyede mevcut.zaten garantili olsun istiyorm demiş neden yurtdışından getirsinki.son olarak g3 sapasağlam alet seside süper garntili alırsan tadından yenmez:)
  • Ya iriver topiğinde bir arkadaş var iriver t60 diyor başka bişey demiyor.Gerçekten de çok iyi olduğu için mi söylüyor bilmiyorum.Ama ben garantili alırım.Garantili t60da sadece GG de var o da cowon g3le aynı fiyat.Hangisini alayım şimdi bilemiyorum...???
  • .
  • t60 güzeldir hatta süperdir ama Türkiye de yoktur ancak e bay dan bulursun
  • T60 Güzeldir ama g3 mü daha güzeldir t60 mı sen bana bunu söyle!!!

Sonuçta ben bir tane mp3 alacam...Herkes g3 diyo ama t60 diyenler de cowon g3 ü çok büyütüyolar diyolar...
  • Abi Türkiye de olmaması büyük dezavantaj onun için g3 diyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: In Flames

Abi Türkiye de olmaması büyük dezavantaj onun için g3 diyorum

Ya aslında haklısın da kardeşim iriver topiğinde bir arkadaş var türkiyede var yok adam bir aydır iriver t60 öneriyo.Ne yapcağımı şaşırdım.Arkadaş iriver hakkındaki fikirlerimi değiştirdi adeta.Zaten o da çok irver denemiş.Americadan almış hepsini çok ucuza.Bana da bikaç site önerdi ama pek içime sinmedi açıkcası.

Ya iriver ın radyosunu özellikle cowondan daha iyi diyorlar.Aslında denedim aleti o kadar kötü değil zaten bende çok radyo kullanan değilim ama napcam bilmiyorum???

• Ya t60 ı alsan bile garanti olayı yok yani bozuldu mu at çöpe onu da düşün zaten radyo pek önemli değil 2 gb ni alet 400 500 şarkı alır rahat rahat dinlersin bence cowon g3 al
  • Bi de iriverın malzemesi cowondan daha iyiymiş ve herkes cowonun adı var diye alıyomuş abartıyolarmış öyle diyolar...
  • cowon abartılıyor ama şu an ben abartmıyorum.g3 sen,n aradıklarına tam uyar.garantili al başın ağrımaz.t60ı h,ç görmedim o yüzden yorumyapamam.bildiklerim arasında g3 diyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: beratkaya23

cowon abartılıyor ama şu an ben abartmıyorum.g3 sen,n aradıklarına tam uyar.garantili al başın ağrımaz.t60ı h,ç görmedim o yüzden yorumyapamam.bildiklerim arasında g3 diyorum

Abi o kadar çok övüyolar ve cowon abartılıyo diyorlar ki diyorum yanlış alet almayayım bu iriver ı mı alsam dedirtiyolar.Adamlarda bilmeseler konuşmazlar diyorum burda da herkes cowon diyor.Bu cowon un radyosu çok mu kötü,malzemesi o kadar kötü mü ki???
  • .
  • Ya sen almadın mı daha daha ne bekliyorsun ki ??
  • fatsalı kardeşim illede garanti diyosan g3 yerine trekstor organix al ikisinide ayrı ayrı dene ondan sona zaten g3 almazsın.öte yandan iriver türkiyede yok garantiside yok ama bu en iyisi olduğu gerçegini değiştirmez.
    I-RIVER IMP 700T CD çalarım var bu cd çaları vibeze bile hayatta değişmem çünkü bu aletten aldığım sesi hiç birşeyden alamadım.buna vibez de dahil.
  • cowonun malzeme kalitesi hiç kötü değil...u2 yi bilmem ama d2,u3,f2 için söyleyebilirm ki malzeme üst düzey..

radyosu biraz kötüymüş diğer cihazlara göre,ben pek farkedemiyorum,pek kullanmadığım için radyoyu....

bence trekstor organix,ya da benimde kullandığım cowon f2 alabilirsin...şu anda ereyonda indirim var..gerçekten ucuz...4 gb cowon f2 270 tl...bunu al derim ..pişman olmazsın..

iriver de iyidir ama garantiili istiyorsan ben cowon ve trekstorun t60 ı aratacağını düşünmüyorum..

quote:

Orjinalden alıntı: Fatsalı_tamer

quote:

Orjinalden alıntı: beratkaya23

cowon abartılıyor ama şu an ben abartmıyorum.g3 sen,n aradıklarına tam uyar.garantili al başın ağrımaz.t60ı h,ç görmedim o yüzden yorumyapamam.bildiklerim arasında g3 diyorum

Abi o kadar çok övüyolar ve cowon abartılıyo diyorlar ki diyorum yanlış alet almayayım bu iriver ı mı alsam dedirtiyolar.Adamlarda bilmeseler konuşmazlar diyorum burda da herkes cowon diyor.Bu cowon un radyosu çok mu kötü,malzemesi o kadar kötü mü ki???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiçbiri -- 10 Eylül 2007; 16:25:39 >

• quote:

Orjinalden alıntı: SOUND BLASTER

fatsalı kardeşim illede garanti diyosan g3 yerine trekstor organix al ikisinide ayrı ayrı dene ondan sona zaten g3 almazsın.öte yandan iriver türkiyede yok garantiside yok ama bu en iyisi olduğu gerçegini değiştirmez.
    I-RIVER IMP 700T CD çalarım var bu cd çaları vibeze bile hayatta değişmem çünkü bu aletten aldığım sesi hiç birşeyden alamadım.buna vibez de dahil.

Abi trekstorun o modeli çok ezik bişeye benziyo denemedim ama ....Trekstor vibezi herkes övüyo ama ben de öyle bişey almam...
  • ne eziği fatsalı delimisin bendeki 70milyonluk xtensionun sesi bile g3'ten daha iyi. bende g3'te var hemde 2gb.sen bide trekstör organix dinle bide sonra g3 dinle bakalım noluyo, arada deli fark var.ikisinide dinledikten sonra g3'ü hayatta tercih etmezsin. ayrıca trekstöründe tr garantisi var ve aradaki bariz ses kalitesi farkı da göz önüne alınırsa organix varken g3 almak biraz enayilik oluyo gibime geliyo.
  • fatsalı sen bişey alamzsın.şu konuda herşey söylendi ne modeller geldi geçti sen hala bunda sap var bunda çöp var diyosun
  • abi burda bende bi oyana bi buyana oynuyorum

3 marka donuyo cowon trekstor i river...
    fatsalida kaldi arada ..hakketten onda bu var sunda su var diyerek gecmis forum eglenceli bastan okuyunca :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fatsalı_tamer

quote:

Orjinalden alıntı: In Flames

Abi Türkiye de olmaması büyük dezavantaj onun için g3 diyorum

Ya aslında haklısın da kardeşim iriver topiğinde bir arkadaş var türkiyede var yok adam bir aydır iriver t60 öneriyo.Ne yapcağımı şaşırdım.Arkadaş iriver hakkındaki fikirlerimi değiştirdi adeta.Zaten o da çok irver denemiş.Americadan almış hepsini çok ucuza.Bana da bikaç site önerdi ama pek içime sinmedi açıkcası.

Ya iriver ın radyosunu özellikle cowondan daha iyi diyorlar.Aslında denedim aleti o kadar kötü değil zaten bende çok radyo kullanan değilim ama napcam bilmiyorum???

Konusma tarzımıza dıkkat edelım taa nezaman yazmıssın bakmadıgım ıcın bu konuya bugun gordum..Kardesım Irıver topiğindeki konuda yazdım kalkıpta sana cowon yada baska bır mp3 player bolumunde yazmadım..Bu arada arkadaslar O ADAM BEN OLUYORUM... nese arkadasım zaten sana Iriver topiğindede solediler boş ver iriveri sen al Cowonu rahat edersin...Bizim soledıklerimizde yalandı..Hiç birimiz aslında Iriver kullanmadık..Sana onerdiğim siteler biri BHP ve Ebaydi...BHP ile forumdan okadar cok alışveriş yapan varki..Orda T60 yok demişsin ben sana Cowon için o siteyi onerdim T60 için ebayi onerdim..Burda farklı Iriver topiğinde farklı yazılar yazıyorsun..Umarım karar kıldıgın Mp3 playerdan mutlu olursun zevk alırsın dınlerken...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.