Şimdi Ara

COWON G3 YARDIMI LÜTFENNNN!!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • g3 çok daha iyi bir alet.xtension alma.ha organix olabilir ama xtension alma g3 al
  • Beratkaya şimdi çok şüphede kaldım.Abi sen niye öyle dedin?Neye dayanarak kötü dedin kafam karıştı?G3 mü daha iyi trekstor mü?Aslında ben o trekstörü ilk defa duydum,onun hakkında hiç birşey bilmiyorum.Aydınlatırsanız sevinirim.Kafam karıştı.
  • bak fatsalı ben tam 1 yıldır g3 kullanıyorum 6 ay kadar da trekstor xtension kullandım ve daha bir sürü mp3 player sahibiyim ayrıca sennheiser marka kulaklık kullanıyorum. ben bunu bu aletlerin ikisinide uzun süre kullanmış biri olarak söylüyorum g3'e 300milyon küsür para verdim trekstor xtension'a ise sadece 70milyon verdim aralarında tam 230milyon var fatsalı ben diyorum ki cowon parça yani malzeme kalitesi olarak daha iyi olabilir ama 70milyonluk trekstor xtension ses kalitesi yönünden 300milyonluk g3'ten çok daha iyi diyorum.
    şu dünyanın en iyi dapı olarak gösterilen i-river H340'tan sonra ikinci sırada o trekstor markasın vibez modeli yer almaktadır.ayrıca g3'ün içindeki flas belleğin ömrü bitince ne halt yicen gitti player, ama xtension'da öle değil içindeki flash'ın ömrü bitse SD kart yuvası var ve 2gb'a kadar destekliyo, alısın bi 2gb sd kart aynen devam edersin kısacası sen beni dinle yoksa kafanı çok vurursun duvara fatsalı.

• @SOUND BLASTER

Hocam yapma ben de Xtension sahibiyim,Cowon'un u3 ve d2 modellerini dinledim ancak bunlara oranla G3'ün Xtension'dan kötü olduğunu savunamam.Dinlemediğim bir şey hakkında yorum tabiki yapılamaz ama Xtension gerek eqo ayarları gerek çıkış gücü(ki kafaüstü kulaklıklarda daha iyi besler) oldukça aşşağılarda kalıyor.
    Trekstor'un Organix ve Vibez'i dışında profesyonellere hitap edecek modelleri yok(en azından Türkiye'dekiler için).f/p'de belki G3'ü geçer ama direk ses kalitesinde geçebileceğini hiç sanmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fatsalı_tamer

Beratkaya şimdi çok şüphede kaldım.Abi sen niye öyle dedin?Neye dayanarak kötü dedin kafam karıştı?G3 mü daha iyi trekstor mü?Aslında ben o trekstörü ilk defa duydum,onun hakkında hiç birşey bilmiyorum.Aydınlatırsanız sevinirim.Kafam karıştı.

xtension g3e göre zaten çok ucuz kalır.fiyat olarak karşılaştırılmaz.ses kalitesi bakımından g3 en iyi flaş belleklilerden sayılıyor(1g shuffle ile beraber).bu yüzden hiçbir flaş bellekli ile kıyaslamam.xtension en alt segment yani önde olan özelliği fiyatı.bende senin örnek verdiğin aletlere göre alınmaz dedim.bu kıyasta tabiiki g3 çok çok önde .hatta ses kalites bakımından d2 den iyi rahatlıkla derim
  • g3 ilk çıktığı zaman en flash bellekli dap olarak gösteriliyordu bu ünvanını çoktan i-river T60'a kaptırdı haberiniz yok.bu da resmi. 4gb seçeneğide var.bu arada unvanını ses kalitesi açısından T60'a kaptırdı diğer yönlerden değil.

COWON G3 YARDIMI LÜTFENNNN!!!!!!
  • bol keseden sallamayalım.

öncelikle dinledinmi?

sadece seste geçti demişsinde ekranda nasıl geçemedi.biri monokrom diğeri oled.kafadan ekrandan geçti.
  • beratkaya bu aletlerin ikiside video oynatmıyor o yuzden burda ekran falan karşılaştırılmaz önce ses kalitesine sona batarya sürelerine en sonda malzeme kalitelerine bakılır başkada hiç bişeyine bakılmaz.
    pil süresi olarak cowondan geride 19 saat pil ömrü var aletin bu açığınıda ses kalitesiyle fazlasıyla kapatıyo.
    arkadaşım bu aletten tam 3 tane aldı elime para geçince birini ondan satın alcam yani ben bu aleti dinledim onun yanında cowon G3,U3,F2,D2,XL5 bunlarıda dinledim T60 seste bunların hepsine 1000basar en az.
  • ben derimki en az 2000 basar.o da mph cinsinden

kendi ağızınla diyosunki pilde 19 saat fark var diye.al sana pil süresinde geçti:)radyosunu falan hiç kıyaslamamışsın.onlar özellik değilmi.hem illa videomu ekranın kriteri.ben playlisitide belki renkli görmek istiyorum.kenine göre yorum yapmışısın bide nunu kuralmış gibi yazmışsın
  • Ya arkadaşlar ben cowon g3 iyi inceleyemedim uzak bi akrabamda vardı.Ama bu zamana kadar i-pod nano,sandisk sansa m240,c150 ve c140 kullandım.Hoşuma gitmedi.Zaten mp3de video seyretmem,ekran büyüklüğü beni tatmin etmiyo.İ-river hakkında pek bir bilgim yok ama cowon g3 almayı düşünüyoorum tabii siz başka bir mp3 önermezsiniz (örn: i-river t-60).Ayrıca sound-blaster bu makinaların içindeki kartların o kadar çabuk bozulacağını zannetmiyorum.Bi arkadaşım 4yıldır minton 3029 kullanıyo ve hiçbir sorun çıkmadı içindeki hafıza kartı konusunda.Çıkacağını da zannetmiyorum.Herhalde bu cowon un hafızası da mintondan iyidir artık dimi hocam? Ama diyosan hala sorun çıkabilir yinede bi düşünürüm.
  • tabi cowon'nun içindeki flash çipin samsung olduğunu biliyorum ki sadece bu markanın flas'ı bile minton fiyatındadır.ama eğer cowon g3 alcak kadar paran varsa kesinlikle bu parayı g3'e değil iriver T60'a harca T60 ses açısından g3'ten kat ve kat daha iyi.
  • g3 ü alalı 1 ay kadaroluyor jays j-jays ile birlikte kullanıyorum, çok çok memnunum ses kalitesi müthiş ve pil süresi de çok uzun, sadece boyutu biraz büyükçe ve radyosu çok iyi çekmiyor,almayı düşünüyorsan hiç tereddüt etme, al derim...
  • Ya fiyatları biraz uçuk evet ama ben 7-8 tane mp3 denedim ve son alcağam mp3 en dayanıklısı olmalı ve daha başka almamalıyım nu son alcapım en iyisi en dayanıklısı olmalı.O yüzden fiyat çok önemli değil.Geçen gün yalçınlara gittim makineyi yakından incelyemesemde vitrinden inceledim.Boyutları güzele benziyo ama fiyatı 307ytl.Daha ucuzu için internetten bakcam.Bi de t60 ı incelicem.
  • Bi de arkadaşım iyi diyosun da i-river t60 da g3de olan tüm özelliklervar mı?Mesela dosyalama ve klasörlere ayrı ayrı ulaşabilme,şarkıları listeleme,yüksek ses kalitesi,AAA pille çalışma....Bunlar en önemli özellikler benim içinn....Eğer bunların hepsi varsa onu alırım....
  • tr garantili t60 yok bildigim kadarıyla.
  • T60 tr garantili yoksa ben onu hayatta almam.Çünkümp3 bazen çabuk bozulan bi alet.O yüzden tr garanti şart...
  • ...........
  • Bi de iriver t60 mesela sadece gg de buldum.Dükkan garantili 250 ytl.Ben onun yerine cowon alırım bin kat daha iyi değil mi??Başka da garantili yok zaten.....
  • .
  • yutdışından getirebilirsen tavsiyem t30 al.çok iyi bi alettir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.