Şimdi Ara

CREA MS 2 Wi-Fi SmartPhone (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
2
Favori
39.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ArkadaşLar OLanLar kuLLananLar varsa yazabiLirmi aLıp-aLmamak arasında tereddütte kaLdım
    Ürünü hiç görmedim kuLLanan görmedim nedense iLk defa görüyorum :D
    oLan yok mu hiç???

Yardımcı oLursanız sevinirim. TeşekkürLer...
  • http://www.mobinice.com/phones/Crea/MS2

Ek kart girişi var diyor
  • Crea MS2
    Çoklu medya uygulamarında üstün bir performans göstermemesine rağmen hafifliği ve yüksek miktarda belleğiyle işinizi görebilecek bir ürün.
    Crea MS2: Göze çarpan özellikler, hafiflik ve yüksek bellek kapasitesiYoğun bir iş temposuna sahipseniz ve üstelik o toplantıdan bu toplantıya koşuşturup duruyorsanız iş bağlantılarınızın hep yanınızda olması ve elektronik postalarınıza dilediğiniz yerden ulaşabilmek sizin için büyük önem taşır. Tabiiki arandığınız zaman ulaşılabilmek te önemlidir. İşte bu yüzden Windows Mobile işletim sistemine sahip Crea MS2 sizin aradığınız telefon olabilir. İnce boyutuyla dikkat çeken telefon 95 gr ağırlığıyla oldukça hafif.

Ürünün tam ortasına yerleştirilmiş navigasyon çubuğu harakete oldukça duyarlı. Bu çubuğu kullanırken sağa sola eğmek yerine yanlızca parmağınızı sürtmeniz yeterli oluyor. Gene aynı çubuğu bir tuş gibi kullanarak seçimlerinizi yapabiliyorsunuz. 2 GB'lık kapasitesiyle tüm elektronik postlarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz ürün maalesef fazladan bir kart girişine açık değil. Ürünün üzerinde bulunan 2 MP kamera ise gece çekimlerinde flaş lüksünden yoksun. Ayrıca ürünün üzerinde bulunan 64 MB RAM, bazen arayüzün kullanımında yada uygulamalarda yetersiz kalarak yavaşlamaya neden olabiliyor. Fakat telefonun WAP, e-posta ve Bluetooth özellikleri bu eksikliği biraz da olsa kapatıyor.

Sonuç: Çoklu medya uygulamarında üstün bir performans göstermemesine rağmen hafifliği ve yüksek miktarda belleğiyle işinizi görebilecek bir ürün.
    Ses kalitesi
    Ergonomik tasarım
    Uygulamalarda yavaşlayabiliyor

CHIP

Ayrıca tel ile ilgili konu
    http://forum.donanimhaber.com/m_22885176/tm.htm Anladığım kadarıyla tel biraz yavaş.Ben almaktan vazgeçtim.

• Telefonun menüsü ağırsa hiç çekilmez ya ürünü gelen arkadaşlar kıyaslayabilirmi mesela e250 var bende hızı yeterli onun kadar hızlımı acaba???
  • Sanırım ben siparişi veriyorum geLsin inceLeriz :d
  • Cihazın aLtında bi tus Varmıs simdi arkadasımdan öğrendim Basınca Ufo ' ya dönüsüomus :)
    ArkadasLar bu fiyata daha ne beqLiosunuz ki ? :))))))
  • quote:

Orjinalden alıntı: SamueL06

Cihazın aLtında bi tus Varmıs simdi arkadasımdan öğrendim Basınca Ufo ' ya dönüsüomus :)
    ArkadasLar bu fiyata daha ne beqLiosunuz ki ? :))))))

ufo bekliyoruz

şaka bir yana , ucuz da olsa insanlar para veriyor , istedikleri özelliklerin olması ,veya sinir oldukları şeylerin olmaması (telefonun yavaşlığı , büyüklüğü vs. vs.) için soru sorup öğreniyorlar , zaten forumun amacı da bu sanırım

• 1 tane sipariş ettim de anLamadığım oLay ek kart girişi var mı yok mu :)))
    O kadar dert değiL gerçi mp3 dinLemek istersem 4gb uygun fiyatLara var ki zaten teLefonun 2 gb dahiLisi bence gayet güzeL :)
    Eğer eLinde oLan varsa ek kart var mı yok mu yazar mı ? ( Sadece merak yuva oLsa biLe kart takmıcam :D )

• Carrefourda 700 lira Crea Notebook alıyosunuz Yanına Bunu Hediye veriyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: alexxson

Carrefourda 700 lira Crea Notebook alıyosunuz Yanına Bunu Hediye veriyorlar

model ? link?
  • quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

quote:

model ? link?

Link Yok Adres Vereyim İZMİT Carrefour

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

quote:

model ? link?

Link Yok Adres Vereyim İZMİT Carrefour

Marka modeL önemLi değiL Notebook çaLışıyo 0 ve yanında bu pda veriLiyor hemen aLıyım ???? hatta sen git 700 den aL ben sana 750 atıyım hesabına ???

• yavaş olacağını sanmıyorum bu fiyatlardaki ürünlerde genelde 64mb ram var ve işlemcileri aynı(ne kadar işlemcisi yazmasada).

ben anycool t808(veya 828) ve motoq gps'li olan arasında kaldım. üçünden birini sipariş vereceğim, hepsinin farklı avantajları var zor karar oalcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 14 Şubat 2009; 16:59:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dost acı söyler

quote:

Orjinalden alıntı: atrin

yüklersin ama kullanabilmen için bluetooh gps alman lazım. onun da maliyeti 100ytl civarı sanıyorum.

dahili gps'i yok.

teşekkürler

Arkadaşlar elimde az kullanılmış bir adet Jrt-29 42 Kanal Bluetooth GPS Alıcısı var. Navigasyon cihazı aldığım için satmayı düşünüyorum. İsteyen olursa GG ye ilan açabilirim.

GG de 100 ben 50 ye bırakırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rontx -- 14 Şubat 2009; 17:12:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: rontx

quote:

Orjinalden alıntı: dost acı söyler

quote:

Orjinalden alıntı: atrin

yüklersin ama kullanabilmen için bluetooh gps alman lazım. onun da maliyeti 100ytl civarı sanıyorum.

dahili gps'i yok.

teşekkürler

Arkadaşlar elimde az kullanılmış bir adet Jrt-29 42 Kanal Bluetooth GPS Alıcısı var. Navigasyon cihazı aldığım için satmayı düşünüyorum. İsteyen olursa GG ye ilan açabilirim.

fiyat olarak ne düşünüyosun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: x_tol

yavaş olacağını sanmıyorum bu fiyatlardaki ürünlerde genelde 64mb ram var ve işlemcileri aynı(ne kadar işlemcisi yazmasada).

ben anycool t808(veya 828) ve motoq gps'li olan arasında kaldım. üçünden birini sipariş vereceğim, hepsinin farklı avantajları var zor karar oalcak.

MOTO-Q kullandım biraz hız bakımından hiç bir sorunu yok gayet hızlı bir telefon.Videoları falan çok rahat ileri-geri sarabiliyor.qwerty var.Ama TURKCELL logosu da var.
  • bu telefonun voip ozelliğ varmıdır . internet telefonlarını kullana bilirmiyiz ki.
  • aldım bekliyorum elime ulaşmasını bakalım işimi görür inşallah :)
  • ve telefon elimde arkadaşlar malzeme kalitesi olark plastik yapısı çok fazla ve eh işte dedirtecek bir yapısı var duruşu karizmatik topun yanındaki tuşlara parmakla basmanız imkansız kutunun içinden kadife ağzı iple gerilen kılıf 2 adet batarya benim bittiğim nokta olan kulak için kulaklık var çünkü telefonda 3,5 mm jack girişi mevcut wifi olayı normal geçen hafta p990 kulandım hemen hemen onunla aynı hızı fena değil en azından 1 hafta önceki kullandığım p990a nazaran biraz daha hızlı sonuçta işletim sistemli bir cihaz tamamen çin yapımı foto kalitesinden bişey beklemeyin idare eder ses çıkışını deneyemedim kurcalamaktan pili bitirdik daha aydınlatıcı bilgi verebilmek için biraz daha kurcalamam lazım ben hbden almadım başka bir firmadan aldım....

ayrıca forumda crea tipiği açtım buyrun alanları beklerim

http://forum.donanimhaber.com/m_29791004/mpage_1/key_//tm.htm#29791004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tupacamaru -- 14 Şubat 2009; 19:59:04 >

• Cihazda harici kart olmadığı yazıyor çoğu yerde, ama bazı arkadaşlar var demişler. Olmadığını söyleyin de kafalarda soru işareti kalmasın.

quote:

Orjinalden alıntı: tupacamaru

ve telefon elimde arkadaşlar malzeme kalitesi olark plastik yapısı çok fazla ve eh işte dedirtecek bir yapısı var duruşu karizmatik topun yanındaki tuşlara parmakla basmanız imkansız kutunun içinden kadife ağzı iple gerilen kılıf 2 adet batarya benim bittiğim nokta olan kulak için kulaklık var çünkü telefonda 3,5 mm jack girişi mevcut wifi olayı normal geçen hafta p990 kulandım hemen hemen onunla aynı hızı fena değil en azından 1 hafta önceki kullandığım p990a nazaran biraz daha hızlı sonuçta işletim sistemli bir cihaz tamamen çin yapımı foto kalitesinden bişey beklemeyin idare eder ses çıkışını deneyemedim kurcalamaktan pili bitirdik daha aydınlatıcı bilgi verebilmek için biraz daha kurcalamam lazım ben hbden almadım başka bir firmadan aldım....

ayrıca forumda crea tipiği açtım buyrun alanları beklerim

http://forum.donanimhaber.com/m_29791004/mpage_1/key_//tm.htm#29791004

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.