Şimdi Ara

CREA MS 2 Wi-Fi SmartPhone (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
2
Favori
39.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tupacamaru

ve telefon elimde arkadaşlar malzeme kalitesi olark plastik yapısı çok fazla ve eh işte dedirtecek bir yapısı var duruşu karizmatik topun yanındaki tuşlara parmakla basmanız imkansız kutunun içinden kadife ağzı iple gerilen kılıf 2 adet batarya benim bittiğim nokta olan kulak için kulaklık var çünkü telefonda 3,5 mm jack girişi mevcut wifi olayı normal geçen hafta p990 kulandım hemen hemen onunla aynı hızı fena değil en azından 1 hafta önceki kullandığım p990a nazaran biraz daha hızlı sonuçta işletim sistemli bir cihaz tamamen çin yapımı foto kalitesinden bişey beklemeyin idare eder ses çıkışını deneyemedim kurcalamaktan pili bitirdik daha aydınlatıcı bilgi verebilmek için biraz daha kurcalamam lazım ben hbden almadım başka bir firmadan aldım....

ayrıca forumda crea tipiği açtım buyrun alanları beklerim

http://forum.donanimhaber.com/m_29791004/mpage_1/key_//tm.htm#29791004

Hayırlı olsun Hepsiburada'yı bekleyemedin herhalde

• quote:

Orjinalden alıntı: ulashcan

Cihazda harici kart olmadığı yazıyor çoğu yerde, ama bazı arkadaşlar var demişler. Olmadığını söyleyin de kafalarda soru işareti kalmasın.

quote:

ve telefon elimde arkadaşlar malzeme kalitesi olark plastik yapısı çok fazla ve eh işte dedirtecek bir yapısı var duruşu karizmatik topun yanındaki tuşlara parmakla basmanız imkansız kutunun içinden kadife ağzı iple gerilen kılıf 2 adet batarya benim bittiğim nokta olan kulak için kulaklık var çünkü telefonda 3,5 mm jack girişi mevcut wifi olayı normal geçen hafta p990 kulandım hemen hemen onunla aynı hızı fena değil en azından 1 hafta önceki kullandığım p990a nazaran biraz daha hızlı sonuçta işletim sistemli bir cihaz tamamen çin yapımı foto kalitesinden bişey beklemeyin idare eder ses çıkışını deneyemedim kurcalamaktan pili bitirdik daha aydınlatıcı bilgi verebilmek için biraz daha kurcalamam lazım ben hbden almadım başka bir firmadan aldım....

MALESEF YOK EN AZINDAN BEN BİR TÜRLÜ BULAMADIM...

• quote:

harici kart girişi var mı yok mu ona göre siparişten kartı çıkarayım
    bazı kaynaklarda ve kullanıcı yorumlarınca micro sd 4 gb kullanıyorum diyenler var bi cevap yazarsanız iyi olur :)

@ hafıza kartı yokmuş üst mesajda öyle yazmışsınız olsa güzel olurdu ama 2 gb da az değil adam olana :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRaMbLeN -- 14 Şubat 2009; 23:07:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: semih_efendi

bunu alıp 2.elde bir ay sonra 300'e ikinci el yorum kapatıp satanlar olacaktır ve bu yaptıklarını doğru birşey gibi gösterecekler kötüsü

o kadar beklememişler bile

http://www.sahibinden.com/crea_ms2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endero -- 14 Şubat 2009; 23:15:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: endero

quote:

Orjinalden alıntı: semih_efendi

bunu alıp 2.elde bir ay sonra 300'e ikinci el yorum kapatıp satanlar olacaktır ve bu yaptıklarını doğru birşey gibi gösterecekler kötüsü

o kadar beklememişler bile

http://www.sahibinden.com/crea_ms2

Adam bir de ilan fotosu olarak HB'den aşırdığı fotoyu koymuş. O koşan top şeklindeki amblemleri bile duruyor. Onu görenler bi HB'ye baksa fiyatı görüp şok olacak...

• motoq'larda %50 indirimli. bakıyorsunuz değil mi hb'dan, sıcak fırsat ilanı açmaya gerek var mı?
  • Arkadaşlar şuan 1 tane de ben satın aldım elime geçince görüşlerimi bildiricem
  • ben de aldım bakalım gelince görüşlerimi paylaşıcam
  • Ben de verdim bir tane sipariş, şu an kullandığım T610 dan sonra bana fazlasıyla yeter herhalde :))
  • Ben de 2 tane aldim. 200Mhz yavas gelecek bu makineye. Bendeki G500 bile 416Mhz ve hizli sayilmaz. Hayirlisi bakalim...

Wifi degil de GPSe ihtiyaci olanlara motorola da 299liraya ve şık bbir model...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyTech -- 15 Şubat 2009; 20:41:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafacey

Ben de 2 tane aldim. 200Mhz yavas gelecek bu makineye. Bendeki G500 bile 416Mhz ve hizli sayilmaz. Hayirlisi bakalim...

Wifi degil de GPSe ihtiyaci olanlara motorola da 299liraya ve şık bbir model...

yavaş derken divx leri oynatabilir mi mesela ?
  • Yok menude dolasirken veya oyunlar da tikanmalar olabilir.
    Ama zannetmiyorum video oynatmada zorluk cikaracagini. Rami diger makinelerle ayni ve video icin yeterli.
    Yapmaniz gerekenler; surekli task manager programi kullanmak ve rami arada bosaltmak.
    Urunler elimize gecsin. Stoklar tukenmeden herkes izlenimlerini iletir sanirim...
  • quote:

Yok menude dolasirken veya oyunlar da tikanmalar olabilir.
    Ama zannetmiyorum video oynatmada zorluk cikaracagini. Rami diger makinelerle ayni ve video icin yeterli.
    Yapmaniz gerekenler; surekli task manager programi kullanmak ve rami arada bosaltmak.
    Urunler elimize gecsin. Stoklar tukenmeden herkes izlenimlerini iletir sanirim...

benim ilk pda yada windows mobile işletim sistemli telefonum cihazım olacak
    onun için rom ram vs gibi terimleri bilmiyorum ama öğrenecez artık :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRaMbLeN

quote:

Yok menude dolasirken veya oyunlar da tikanmalar olabilir.

benim ilk pda yada windows mobile işletim sistemli telefonum cihazım olacak
    onun için rom ram vs gibi terimleri bilmiyorum ama öğrenecez artık :)

:))))))))))
    HayırLı oLsun arkadaşım :)
  • ürünü eline alan yokmu içinizde daha
  • Gelmiş, kendime almadığım için kartı takıp açamıyorum ama dış kasasını hiç beğenmedim, ucuz malzeme, dış kalitesi çok düşük bence.
  • hb de bitmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: nocturneox

hb de bitmiş

Satışta halen.
  • Telefonun hızı hakkında ve genel bilgi veren biri olsa hemen alacağım.. Stok bitmeden umarım biri yorumlarını yazar...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.