Şimdi Ara

CREATIVE DIVICAM 316 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ + KAMERA + MP3 ÇALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • creative bole ilginc bisey yapmis tipi falanda degisik
    aslinda benim asil amacim dijital foto.makinesi almak ama bu da pek bi cazip geliyo fiyat ta cok iyi gibi ama fotograf ozellikleri kalitesi vs nasildir bi bilen kullanan varmi varsa bi zahmet yardim etsin bana bu arada fiyat 266 ytl kullanmasaniz bile dijital makineden anlayan arkadaslar bu ozelliklere bakip dyorum yaparlarsa cok sevinirim
    simdiden herkese cooook tesekkurler

ozellikler:CREATIVE DV CAM 316
    Dijital Video Kamera, Dijital Kamera, Web Kamera , MP3 Çalar & Ses Kaydedici.
    Maksimum 6.6 Megapiksel enterpolasyonlu çözünürlük (3.1 Megapiksel CMOS Sensör)
    Kendi etrafında 270° dönebilen 1.6” LCD ekran
    MPEG-4 video kaydedici , 16MB entegre bellek
    SD genişleme yuvası (SD kart ile 512MB)
    Sabit görüntü ve video kaydı
    4X Dijital Zoom ,Veri depolama
    Entegre flaş ,Düşük güç tüketimi ,Ses / video çıkışı
    PictBridge desteği.
    Renk:Gümüş

• hocam ben bunun çektiği fotoları gördüm ve çok kötüydü kesinlikle alma , amacın neyse ona uygun bişey al hem mp3 player mış hem video kameraymış falan boşver sen foto çekmek istiyosan o fiyata çok da güzel çeken kodak makineler var ; zaten baksana sensörü falan CMOS muş bi de enterpolasyonla 6.6 mp çok gereksiz
  • ciddimisin ya ben de tipini falan cok begenmistim iyice niyetlenmistim harbi o kadar kotumu
    bide enterpolasyon tam olarak ne demek creatve nin sitesinde flashla yapilan tanitim cok cezbediciydi
    gerci haklisinda foto icin sadece foto mak almak en iyisi ama genede biraz kararsiz kaldim
    verdigin bilgiler icin tesekkur ederim yinede solemek istedigin bisey varsa ve yardimci olursan sevinirim
  • enterpolasyon bildiğim kadarıyla tıpkı bilgisayarda büyüttüğün gibi resmi büyüten bir sistem , mesela makinede 3.2 mp demiş ya onu 6 mp e çıkarıyor diye biliyorum , hatta bu forumda öğrenmiştim bunuda tam olarak nerde hatırlamıyorum üst konuların birinde olabilir , MTKN'ya sor istersen fotoğraf makinesi satın alma rehberi konusunda herhalde bu forumda en çok bilen o dur.
  • arkadaşım o makinayı satan biri olarak rezaLet diebiLirim..
    aynı türde orite var ama creative'e 1miLyon basar kaLite ve görüntüde ayrıja 265 miLyona satıorum ben
    :P
  • hepsi bir arada olan bir cihaz için bece fena değil...sesli video kaydını gördüm iyiydi..ama ses kaydı süper...fiyatıda 145 $ + kdv ...ve diğerlerine baktığında yani mustek ve mınton a bence ikisinede 10 basar
  • Bu özellikleri bir arada barındıran bir makine için iyi sayılabilir.Onun haricinde özellikle resim çekmek için alınacaksa başka bişey tercih edilebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.