Şimdi Ara

Creative Inspire™ 5.1 Digital 5700

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Creative Inspire™ 5.1 Digital 5700 arıyorum.

Satan mağaza veya kişi bilen varsa lütfen elinden geldiğince yardımcı olsun..

• bu googleı en az biz mi kullanıyoruz ne
    abi nerde oturuyorsun sen google gir yaz "5700" + "Speaker"
    ben birkaç yer buldum ama şimdi sen nerdesin ben nerden bileceğim değil mi ?
  • madem buldun tıklasaydın o sitelere de baksaydın açılıyor muymuş linkleri...

ben kamil millet benden kamil anlamadım gitti....
  • creative 5700 5.1 speaker sistemleri üretimden kalkalı bayağı oldu ancaak bazı firmaların stoklarında kaldıysa bilemem ama oda garanti problemi yaratabilir o model yerine digital olmaya creative megaworks modeli var 5.1 ve ses o kadar kuvvetliki beklenenden daha başarılı cambrigge saund system firmasıyla ortaklaşa yapılmış bi model thx sertifikalı bunu şiddetle tavsiye ederim

hayırlı günler
  • üstad tavsiyen içi saol ama creative firmasına mail attım üretimi sürüyormuş..
  • 5700 fos bir sistem dijital olması seni aldatmasın. megaworks çok daha iyi.
  • üstad o sistemi kullanan herkesin ortak bi şikayeti var o da cızırtı yapması..

bilgisayar kapaliyken bile hoparlorler aciksa arkadan bir ugultu geliyor..ses acaip sinir bozucu ozellikle ortam sessizken. hoparlorleri mutea alınsa dahi o hoparlorlerden gelen ses devam ediyor..

ayrıca 5700 den de yaklaşık olarak 100 $ falan daha pahalı..
  • dostum benim cevremdee coğu kişi megaworks kullanıyor özelliklede bir tanesini ben test ettim hiç bir sorun yok cızırtı gibi gayet sessiz bi calışması var. elektrik hatlarından kaynaklanan sorunlar olabilir yatda adaptörü sorunlu olabilir bu tip cihazlar adaptör olarak hassas olduklarından en ufak bi gerilim dalgalanmasından etkileniyorlar.

üretim devam ediyor demişsinde ben istanbulda acıkcası hiç raslamadım üretim devam ediyorsa bile bence dış ülkelerde devam ediyordur o zaman

100$ daha pahalı demişsin ama aradaki 100$ hakkını veren bi sistem bu bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.