Şimdi Ara

Creative kulaklığım bozuldu..İyi oldu!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler tam 5 dakka once yaklaşık 7 8 ay once ankamall ep center dan aldığım hs350 model numaralı creative kulaklığımı yere düşürerek sol hoparloru kaybetmiş durumdayım.sol taraftan ses gelmiyor bir bakıma iyi oldu.Niye diyeceksiniz ben de yeni duydum epcenter i teknosa satın almış ama tümüyle değil galiba ama türkiyedeki mağazalarını en azından şimdi epcenter in kapandığını ve yerine teknosa açıldığını da biliyorum bu durumda teknosa nın bu kulaklığımı değiştirmesi gerekir değil mi?Sonuçta Teknosa! yaparlar belki bi yamukluk diye içime kurt düştü yarın götüreyim de bakalım ne diyecek zavallılar değiştirsinler bari baya da eskimişti.Valla bi anda oldu ilk defa masadan yere düşürdüm kulaklığı ve sol taraftan ses gelmiyor artık ben de siz de garantisi devam ediyor ve kualklığınızdan memnun değilseniz bir kere masadan yere düşürmeyi düşünün derim ben..kalın sağlıcakla.

• philips var.. Turkiyeden aldim garantisini fln yirttim attim adamlarin onunde salak demistir, ne yapicamki kulaklik icin tee turkiyeye gelip garantiye vericek degilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytacFx -- 17 Ekim 2007; 0:18:18 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.