Şimdi Ara

creative muvo tx se 1gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bunuu radyosu yok
    aldığımız adam yazılım yükleyerek radyoyuda ekleyebileceğimizi söledi.
    bu mümkünmü yoksaa radyo mp3 playerında donanımsal olarak var olmalımı
    cevap bekliyorum
    ona göre yarın geri vericem

• bildiğim kadarıyla bu modelde firmware yükleme diye birşey yok.. yoksa ben mi yanlış biliyorum? yanlışsam düzeltin arkadaşlar..
  • ya işte eleman alın netten radyo yükleyebilirsiniz dedi.....bu arada firmware ne işe yarar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Iskarpela

ya işte eleman alın netten radyo yükleyebilirsiniz dedi.....bu arada firmware ne işe yarar?

firmware aletin içindeki özellikleri kullanmamızı sağlayan yazılımdır.. bir örnek verecek olursak bilgisayara yüklediğimiz windows gibi..
  • peki..bir mp3'ün içinde radyo donanımsal olarak mı war olmalıdır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXcom_Zkko

quote:

ya işte eleman alın netten radyo yükleyebilirsiniz dedi.....bu arada firmware ne işe yarar?

firmware aletin içindeki özellikleri kullanmamızı sağlayan yazılımdır.. bir örnek verecek olursak bilgisayara yüklediğimiz windows gibi..

muvo tx fm modelinin firmware'ini buldum creative'in sitesinden.. ama firmware olayı her zamn riskli iştir, yani bu firmware'i yükleyince aletin hiç açılmayabilir de.. forumda bakındım biraz, daha firmware yükleyen yok sanırım o cihaza.. yani bu senin sorumluluğunda, adam öyle demiş ama firmware yükleme esnasında alet bozulursa adam para iadesi yapacak mı bakalım, bana satış taktiği gibi geldi..

• BEN GİDİYORUM VE MP3leri değiştiriyorum....bunaldım cidden ya..adam resmen kazıkladı bizi.zaten yüklesem bu firmware zımbırtısını,bi sorun çıksa garanti kapsamına almazlar..ben gideyim ve muvo v200 chamellion alayım..oh be..
    bu arada o elemanı ve şirketi de şikayetvar.com'a şikayet edicem
  • quote:

peki..bir mp3'ün içinde radyo donanımsal olarak mı war olmalıdır?

firmware'la sadece içinde var olan donanımı aktif duruma geçirirsiniz.. yani kısaca varolmalıdır.. donanım olmayan bazı modellerde menüde radyo ikonu çıkmaktadır, ama ikona basınca çalışmamaktadır doğal olarak..
  • çok teşekkür sorularıma cevap verdin.dile ne dilersen
  • quote:

çok teşekkür sorularıma cevap verdin.dile ne dilersen

sayıyorum......
    ....
    ......
    .......
    ....
    ........
    ......
    .......
    .........

• akşam değişimi yaptığımda yeni sorumlarımla kşınızda olacağım...
  • quote:

quote:

quote:

muvo tx fm modelinin firmware'ini buldum creative'in sitesinden.. ama firmware olayı her zamn riskli iştir, yani bu firmware'i yükleyince aletin hiç açılmayabilir de.. forumda bakındım biraz, daha firmware yükleyen yok sanırım o cihaza.. yani bu senin sorumluluğunda, adam öyle demiş ama firmware yükleme esnasında alet bozulursa adam para iadesi yapacak mı bakalım, bana satış taktiği gibi geldi..

ya bana şu linki versene bi ya....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.