Şimdi Ara

Creative SB play USB ses kartı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ses kartını almayı düşünüyorum yalnız kullanan veya bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi?

Creative sound blaster dahili ses kartlarındaki sürücü yazılımı ile gelen 'EAX Effects' bu harici ses kartında da var mı?

Bu ekran görüntüsündeki işaretli bölüm
     Creative SB play USB ses kartı hakkında
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• EAX Effects creative özel bir yazılım olarak biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULUSOY

EAX Effects creative özel bir yazılım olarak biliyorum

Acaba Creative SB Play Usb ses kartı yanında bu yazlılım ile birlikte mi geliyor? Yukarıda ekran görüntüsünü vermiştim.

Yani bu ses kartı ile normal işlerimizde (film,müzik) bu efektleri aktive edebiliyormuyuz?

Yoksa sadece tak çalıştır, yazılım gerektirmeyen bir ses kartımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cªn

quote:

EAX Effects creative özel bir yazılım olarak biliyorum

Acaba Creative SB Play Usb ses kartı yanında bu yazlılım ile birlikte mi geliyor? Yukarıda ekran görüntüsünü vermiştim.

Yani bu ses kartı ile normal işlerimizde (film,müzik) bu efektleri aktive edebiliyormuyuz?

Yoksa sadece tak çalıştır, yazılım gerektirmeyen bir ses kartımı?

merak etme hepsi paketin içinden geliyor creative ses konusunda en iyilerdendir

sana kalan takıp kurup çalıştırmaktır

film ve müziklerde aktif edersin büyük ihtimale izin verir

tak çalıştır değil tak kur çalıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULUSOY -- 26 Eylül 2010; 2:06:03 >

• Umarım eminsinizdir zira ürünün paketi geri iadeye pek müsait değil, yani aldıktan sonra ses efektleri ile ilgili bir sorun olursa boşuna almış olmayayım.
  • quote:

merak etme hepsi paketin içinden geliyor creative ses konusunda en iyilerdendir

sana kalan takıp kurup çalıştırmaktır

film ve müziklerde aktif edersin büyük ihtimale izin verir

tak çalıştır değil tak kur çalıştır

Biraz tereddütte kaldım doğrusu

• istersen acele etme hangi modeli almak istiyorsan linkini yaz bakalım yorum yapalım CREATIVE SB PLAY USB baktım basit bir ürüne benziyor notebooktamı kullanacaksın pc demi ?
  • Notebook üzerinde bulunan dahili ses kartının çipset yazılımında bu efektler olmadığı için harici bir ses kartı alınması gerekiyor.

En uygun fiyatlı ürün bu CREATIVE SB PLAY USB ses kartı,

Sitesinden bakıldığında paket içeriğinde 'Drivers for Windows ve Creative software suite' olduğu yazılı büyük ihtimalle sizinde değiniz gibi bu özellik olmalı, fakat yinede tam emin olmakta yarar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cªn

Notebook üzerinde bulunan dahili ses kartının çipset yazılımında bu efektler olmadığı için harici bir ses kartı alınması gerekiyor.

En uygun fiyatlı ürün bu CREATIVE SB PLAY USB ses kartı,

Sitesinden bakıldığında paket içeriğinde 'Drivers for Windows ve Creative software suite' olduğu yazılı büyük ihtimalle sizinde değiniz gibi bu özellik olmalı, fakat yinede tam emin olmakta yarar var.

Creative software suite' içinde var diye düşünüyorum ama CREATIVE SB PLAY USB EAX ile ilgili bir logo yada benzer birşey göremedim PCI kartlarda sadece olabilir, bu paylaştığın resimdeki CREATIVE kart gelimiş profosyonel kartlardan bir tanesi.

en iyisi satıcı ile görüşmektir hafta içi olsa tam bilgi öğrenirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULUSOY -- 26 Eylül 2010; 2:40:46 >

• Şu web adresinden özelliklerini belirtmişhttp://asia.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=207&product=17892&nav=0&listby=brand

EAX Advanced HD oyunlarda desteklediği yazılı fakat önemli olan belirttiğim ses efektlerini kullanabiliyormuyuz.

Bu bahsettiğim özellik Sound Blaster 5.1 ses kartlarında dahi bulunmakta, fakat bu ürünle ilgili ayrıntılı bir bilgi bulamadım.
  • Tarafımdan satılıktır.

CREATIVE SOUNDBLASTER PLAY USB HARİCİ SES KARTI
    ...
    edit : Ürün satılmıştır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dh33 -- 10 Temmuz 2017; 11:48:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.