Şimdi Ara

Creative ses kartı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,Windows 95 yüklü eski bir pc'ye CT 4810 ( ct 2518 cipli ) model ses kartını taktım,gerekli driverı bulup yükledim fakat hiçbir şekilde kartı görmedi.Ekranın sağ altında ses simgesi dahi belirmedi.Pc'de donanımların içinde ses aygıtı başlığıda yok.Acaba pc de eksik birşeymi var?Ne yapmam gerekir?
    Windows 95. İntel Pentium (r),32 mb
    Eğer mümkünse bilenler acil olarak cevap verebilirse bu pc'yi hayır için birilerine vereceğim,onun için hemen cevap verebilirseniz çok sevinirim...

• driverleri yükleden önce aygıt yöneticisinde ses kartını belirlenemeyen aygıt olarak görüyormuydu.. şayet görmüyorsa kartı düzgün takamamışsındır başka bi yuvada dene..yok görüyorduysa driverin 95 için oldugundan emin ol..
  • takılı olduğu yerde modem kartı takılı idi,şimdi diğer slotu bir deneyeyim..
  • Kart slotta takılı gözüküyor,sadece driver sorunu var gibi,yüklemeyi denediğimde ise 'a3d.dll' dosyasını bulamadım diyor.Fakat internette bulduğum 3 driver'da da aynı hatayı veriyor.çözemedim gitti..
  • a3d.dll dosyasını bulup yuklemen gerek o zaman formları bi araştır..dll bulacagın adresler verildi die hatırlıyorum..kolay gelsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.