Şimdi Ara

CRİT-PHY-BR UPGRADE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eveett baya bi kişiden istek gelmesi üzerine buraya yazıyorum..dikkatle okuyun bu yöntemlerle zengin olmuş birisi olarak can kulağıyla dinleyin
    ONCELIKLE UPGRADELER ICIN KESINLIKLE LAG OLMAMASI GEREKIYOR ÇOK ONEMLI O YUZDEN GECELRI YAPIN DERIM..VE 8D YENİ DUSEN SİLAHLARA ÖNERİLİR(pahalı olmasından dolayı)

CRİT UPGRADE:dikkat edilecek husus sadece bastığınız stonelerin %ass oranlarını takip etmek.diyelimki bastınız crit 2 ye düştü sorun diil crit 2 ye düştüğünde sadece %20 lik stone basın crit 7-yada 12 olur.yada sabit kalır.ara durumlarda silaha %30 basın cirti geri resetlemek için..glavielerde crit 7 çok önemlidir genelde phy ve dier upgradelerde düşmez aşagıdakiler yeni düşen silaha uygulayacagınız stone ass leridir
    crit 2:%20 ass
    crit 3-4-5:%30 ass
    crit 7:%20
    crit 8-9 :%10
    crit 10-11-12: sadece %5 (önerilmez)

PHY UPGRADE:

phy +0 :%30ass
    phy +35:%10ass
    phy +41:%20ass
    phy+61 :%10ass (önerilmez çünkü br resetler)

BR UPGRADE:shieldlerdede yeni düşmüş olması önemli..önemli olan stoneleri gerekli %lerde basmak mesela br 10 shield e %30 bastığınızda br 14 olur yada 12 tekrar %30 luk basın br ya 17 olucaktır yada 10 a düşer..br sabit kalıyorsa stone bastıgınızda ozaman rast gele stone basın ben %30 luk öneriyorum çünkü br tutarsa manyak oluyor tutmassa br 10 oluyor ozaman yeniden başlıyorsunuz..bide stone ilk bastığınızda eger tutmassa onu inventory e atın başka bi shield deneyin sora upgradelerinizi başka itemlerde deneyin phy crit gibi sora sadece tek stone basın her seferinde shielde..

br 10:%30ass
    br 12:%30 ass
    br 14:%20 ass
    br 16:%10

YÖNTEMLERDEN ÇIKAN MADII KAYIPLAR BENI ILGILENDIRMEZ SADECE İLGİLENEN ARKADAŞLAR İÇİN SORADAN DEDİĞİNİ YAPTIM OLMADI DİYE BİŞEY YOK..SORUP DURAN ARKADAŞLARA CEVAPTIR SADECE..

• eklemeyi unuttum..bu yöntemle 900m para yapmış ve serverin ilk +7 silahını satın almış birisi olarak deneyimlerime dayanarak yazdım..taklamakm açıldığından beri 6 tane br 18-bi tane br 20-iki tane br 17 shield...3 tane crit 2 glavieyi crit12 ye ayrıca sun bowun critini +80..2 tane %100 phy 4 tane +80 phy attacklı glavie yaptım..Venicedeyim sorularınızı burdan yöneltin zaten oyun içi arklar bilirler ve sürekli upgrade yaparım..dediğim gibi bazen pahalıya mal oluyor fakat bu yöntem birazda olsa madii kayıpları düşürür..bide crit 8-9-10-11-12 phy+61> br 16 dan büyüklere önerilmez upgrade ben yapıyorum ama siz yapmayın özellikle sınırlı parası olanlar.. eyvallah
  • tekara özür parça parça oldu ama sabahın 5 inde yazıyorum..öncelikle tavsiyem silaha phy basın eger düşükse sora crit basın çünkü crit artarsa phy tutmuyor yada criti geri resetliyor..shieldlerede öncelikle phy basın satış amaçlıysa shield phy 0 yada 20 küsür se ozaman gerek yok direk br basın fakat kendi kullanımız içinse ozaman önce phy yada mag sora br basın..diyelimki muazzam phy elde ettiniz silaha crit 5 ozaman sadece %10 luk crit basın crit 7 yapıp bırakın crit 7 glavielerde sihirli crittir sürekli pazarda görürsünüz crit 7 phy 41 glavieleri..bladelerdede crit 8 phy +40 falan bu degerlerdeki silahlar genellikle tutmasada değerini korur saygılar sevgiler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.