Şimdi Ara

Cross Bow

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi Cross Bow karakter açtım kendime ama skillerin nasıl açılacağını ve bilmiyorum bana yardım edermisiniz sıra ile hangilerini açmalıyım

Daha önce çinli karakter oynadığımdan bilmiyorum avrupalıları nasıl yapılandırıldıklarını el yakmasını filan onlarıda söylersenin çok sağolun

• quote:

Orjinalden alıntı: _KONT_

Arkadaşlar bi Cross Bow karakter açtım kendime ama skillerin nasıl açılacağını ve bilmiyorum bana yardım edermisiniz sıra ile hangilerini açmalıyım

Daha önce çinli karakter oynadığımdan bilmiyorum avrupalıları nasıl yapılandırıldıklarını el yakmasını filan onlarıda söylersenin çok sağolun

el yakma avrupalılarda yoktur roqueda sadece poison weapon var roque da crossbow skilleri en alttaki iki satır daggera aittir o 2 satırın üstündeki 2 satır crossbowa aittir ordaki her şeyi aç cross bowa ait olanları üsttekiler hem dagger hem crossbowa ait onlarıda açabilirsin görünmezlik poison weapon bunları öneririm açmanı

yan skill açıcaksan bence açma o spyi daggera ver(bence)ama açabilirsin açarsanda bardı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HolyHumerus -- 4 Kasım 2007; 14:47:59 >

• Çok sağol verdiğin bilgiler için
    Şu anda dediğin gibi rougenin en alttan 2 satırını açtım şimdilik bakalı vuruşunu çok merak ettim
    Ama açtığım skiller kısa yol tuşlarına koyamnıyorum
  • quote:

Çok sağol verdiğin bilgiler için
    Şu anda dediğin gibi rougenin en alttan 2 satırını açtım şimdilik bakalı vuruşunu çok merak ettim
    Ama açtığım skiller kısa yol tuşlarına koyamnıyorum

onlar değil o 2 satırın üstündeki iki satır

ss koyuca birazdan bekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HolyHumerus -- 4 Kasım 2007; 15:12:52 >

•  Cross Bow

buyur

(ç)Alıntıdır üst konudan
  • Kardeş çok sağol eline koluna sağlık

Ben senin o kırmızı ile işlaretli olan skiller varya onların 2 sini açtım şimdi deminde onu açmıştım ama bir yanlış anlama oldu sanırım .Fakat skili açtım ama hani klavyede batığımız kısa yol tuşlarına 1,2,3,4,5 vs... gelmiyor skiller mouse ile çekince
  • Slotlara Skilleri Ekleyememe Sebebin İlk Sıradaki 3 Kırmızı Kutudaki Skiller Pasifdir Onun Altındaki Kutucuklar Aktif Skillerdir Onlar Çekebilirsin
    Ben Şu Şekilde Gidiyorum Pvp Yerine Pvm Yapıp Lvl Atlıyorum O Yüzden Gereksiz Skilleri Açmadım Sp Farma İhtiyacım Yok XBow Giderek Hızlı Kasıyorum Bu Character 1.5 Günlük Sende Böle Giderek Hızlı Ve Kullanışlı Bir Character Yaratabilirsin Suana Kadar Sp Sıkıntım Asla Olmadı Minicik Ama Minicik Bir Sp Farm Yapıyorum Oda Sadece Su Lvl İçin 1 Lvl Farmdayım :D

Cross Bow

Cross Bow

Cross Bow

Cross Bow

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hit Me Baby One More Time -- 4 Kasım 2007; 15:37:30 >

• Arkadaşlar yeni açtım demiştim ya charı 12 lvl oldum
    Ama bir sorun var ya şu rougenin cross Bow pewer up skili 2 kere açtım resimdeki en üstün bir altı ama klavyeye sürükleyemiyorum klavyeye gelmiyor skil Bi yardım edermisiniz yaw çok sağolun
  • quote:

Arkadaşlar yeni açtım demiştim ya charı 12 lvl oldum
    Ama bir sorun var ya şu rougenin cross Bow pewer up skili 2 kere açtım resimdeki en üstün bir altı ama klavyeye sürükleyemiyorum klavyeye gelmiyor skil Bi yardım edermisiniz yaw çok sağolun

vay be demek 12 oldun büyük basarıayrıca o dedigin skill passive bi skil yani onu sürüklemene gerek.sen crosbow kullanınca o otomatik devreye girer.anlasılan skilleri ne işe yaradıklarını anlamıosun.nese sorun deil deneye deneye kullana kullana ögrenirsin

• Öğrenecez herkes anasının karnında öğrenmiyor bende bilmediğim için zaten burda forum da konu açıp sorma gereği duydum .
    Daha önceden çinli oynadığım için onların tüm skillerini biliyorum ne işe yaradığını ama avrupalı da bilmiyorum maalesef bilmemek değil öğrenmemek ayıp derler.

ZATEN AVRUPALI CHARLAR GELDİ MERTLİK BOZULDU BAYA GÜÇLÜLER ...
  • ust konuda avrupa yapilandirmalari mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.