Şimdi Ara

CRV Icin Arka Kamera

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

CRV'ye arka kamera taktiran var mi? Nelere dikkat etmek lazim?

Tesekkurler.

• Arka camın dış taraftan üst kımına (kasaya) takılan dışbükey aynalar daha ucuz bir çözüm olabilir.
  • arka kamera kullanışlı ve işlevsel bir şey, bende yok ama taktırmayı düşünüyorum, görüntüyü dikiz aynasından veriyor, çok sevimli bir olay, gündüz, aydınlıkta biraz zor görülsede gece çok net olarak geniş açılı bir kameradan renkli olarak arkayı görüdüğün gibi ayrıcada sesli olrak uyarıyor, hatta taktırmışken birde gece görüşlü ön kamerada taktırmanı öneririm, onu taktırınca ön tarafta büyükçe bir LCD ekran oluyor, gece, yolu o ekrandan aydınlık olarak (yine geniş açılı) görüyorsun, çok güzel bir şey ama fiyatını bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: caucass

arka kamera kullanışlı ve işlevsel bir şey, bende yok ama taktırmayı düşünüyorum, görüntüyü dikiz aynasından veriyor, çok sevimli bir olay, gündüz, aydınlıkta biraz zor görülsede gece çok net olarak geniş açılı bir kameradan renkli olarak arkayı görüdüğün gibi ayrıcada sesli olrak uyarıyor, hatta taktırmışken birde gece görüşlü ön kamerada taktırmanı öneririm, onu taktırınca ön tarafta büyükçe bir LCD ekran oluyor, gece, yolu o ekrandan aydınlık olarak (yine geniş açılı) görüyorsun, çok güzel bir şey ama fiyatını bilmiyorum

yaptıralım desek nerden bulcaz bilgisi olan var mı?
    Ayrıca mini tv felan takma olayı nasıl yaparız.

Ankara'dayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pprodigyy -- 7 Nisan 2008; 9:54:52 >

• Çoğu Servis Takıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 8 Nisan 2008; 0:08:30 >
  • Sabreden derviş mi abicim? Kemal Derviş mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: caucass

Çoğu Servis takıyor
  • bak istersen tekrar oku
  • Ayna uzerinde ekrandan baska cozumler var mi?
  • Bende Cenmax in ayna üzerindeki modelinden var, karartmalı olduğundan güneş vursa dahi problem olmuyor, ekranda hem görüntü hem yaklaşma uzaklıkları gösteriliyor, hemde sesli uyarı var, tavsiye ederim.

Ayna üzerinde olmazsa görüntü ekranlı bir teybiniz,ana üniteniz varsa orayada verilebiliyor.
  • istersen monitör taktır ama çok teferruatta gerek yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.