Şimdi Ara

CS 100X REDLİNE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.redline.com.tr/tr/cs100x.aspx
    bu cihazi aldım arkadaşlar, bugün geldi...kullandıkçada sorusu olanlara gözlemlerimi iletmeye çalışırım. İlk bakışta güzel bir cihaza benziyor, kanal geçiş hızı iyi (eski next ye 5000) cihazıma göre PIP özelligide var.
    İlk açılışte MUltiler açık idi gerçi tüm kanalları kontrol edemedim..
    Sizde düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...arkadaşlar birde bu cihaz ile digitürk almak istersem sorun olurmu....teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goest -- 7 Ağustos 2007; 12:28:30 >

• hayırlı olsun.şu an alınabilecek en iyi uydu.tps paketini sorunsuz izleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

hayırlı olsun.şu an alınabilecek en iyi uydu.tps paketini sorunsuz izleyebilirsin.
    tşk. gerçi tps paketlerinin ne oldugunu henüz bilmiyorum ama araştırırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: goest

tşk. gerçi tps paketlerinin ne oldugunu henüz bilmiyorum ama araştırırım...

Alıntıları Göster
    tps foot,infosport,m6,ushuija,trace,multiler var.daha var da aklıma gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

tps foot,infosport,m6,ushuija,trace,multiler var.daha var da aklıma gelmedi.

Alıntıları Göster
    bence en güzel uyduyu almışsız.Teknik desdek ve yazılım problemi yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariefe

bence en güzel uyduyu almışsız.Teknik desdek ve yazılım problemi yoktur.

Alıntıları Göster
    Uydudan güncellenen CS 100X Redline Receiver'ın kartlı (modüllü) tipi de var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutanl

Uydudan güncellenen CS 100X Redline Receiver'ın kartlı (modüllü) tipi de var mı?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tutanl

modüllü zaten onlar teknik destek:

www.fg-digital.com

çok iyi bir seçim hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Toyota SUPRA

quote:

Orjinalden alıntı: tutanl

modüllü zaten onlar teknik destek:

www.fg-digital.com

çok iyi bir seçim hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    yorumlarınız için teşekkürler ancak kanal düzenleme işini bir türlü yapamadım yada kolayını henüz bulamadım...kullanım kitapçıgı malesef yetersiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: goest

yorumlarınız için teşekkürler ancak kanal düzenleme işini bir türlü yapamadım yada kolayını henüz bulamadım...kullanım kitapçıgı malesef yetersiz...

Alıntıları Göster
    Selam,

Arkadaşlar REDLİNE CS 100X de kart paylaşımı varmı? Ethernet girişi ile internete bağlayabiliyormuyuz? Yoksa INPAX X-5100 'ümü tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Selam,

Arkadaşlar REDLİNE CS 100X de kart paylaşımı varmı? Ethernet girişi ile internete bağlayabiliyormuyuz? Yoksa INPAX X-5100 'ümü tavsiye edersiniz?

Alıntıları Göster
    netten yada ankaradan en ucuza nerden temin edilebilir? REDLİNE CS 100X üzerinde ethernet çıkışı, kart paylaşımı (card sharing) gibi özellikler mevcut mu?

100 liraya seoul GT 5000 mi, yoksa REDLİNE CS 100X mi tercih etmeli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face1tr -- 10 Ağustos 2007; 21:17:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

netten yada ankaradan en ucuza nerden temin edilebilir? REDLİNE CS 100X üzerinde ethernet çıkışı, kart paylaşımı (card sharing) gibi özellikler mevcut mu?

100 liraya seoul GT 5000 mi, yoksa REDLİNE CS 100X mi tercih etmeli?

Alıntıları Göster
    Dığıtal Borsa
    Adres:
    Konya sok.14/1 ulus Merkez/ Ankara
    Tel:
    0 312 311 93 33 - Fax:
    Mail:
    lemuret_2000@hotmail.com
    Eren Elektronik
    Adres:
    konya sok ulus Merkez/ Ankara
    Tel:
    0 312 312 45 78 - Fax:
    Mail:
    tanerpirim@hotmail.com
    Emre Elektronik
    Adres:
    Konya sok. Merkez/ Ankara
    Tel:
    0 312 311 11 15 - Fax:
    Mail:
    eka_gruop@hotmail.com
    Eldem Elektronik
    Adres:
    Konya sok Merkez/ Ankara
    Tel:
    0312 310 67 80 - Fax:
    Mail:

recepakyol74@hotmail.com

buralardan alabilirsiniz chardsharing mevcut bilgisayara bağlanıyor

• quote:

Dığıtal Borsa
    Adres:
    Konya sok.14/1 ulus Merkez/ Ankara
    Tel:
    0 312 311 93 33 - Fax:
    Mail:
    lemuret_2000@hotmail.com
    Eren Elektronik
    Adres:
    konya sok ulus Merkez/ Ankara
    Tel:
    0 312 312 45 78 - Fax:
    Mail:
    tanerpirim@hotmail.com
    Emre Elektronik
    Adres:
    Konya sok. Merkez/ Ankara
    Tel:
    0 312 311 11 15 - Fax:
    Mail:
    eka_gruop@hotmail.com
    Eldem Elektronik
    Adres:
    Konya sok Merkez/ Ankara
    Tel:
    0312 310 67 80 - Fax:
    Mail:

recepakyol74@hotmail.com

buralardan alabilirsiniz chardsharing mevcut bilgisayara bağlanıyor

Alıntıları Göster
    peki hocam, bu cihaza en fazla kaç lira vermeliyim, ederi nedir? ben asıl en ucuz kaça alabileceğimi sormuştum.., mübarek sen tüm yetkili satıcıları sıralamışsın... alanlar kaça aldı..vb !?!

• quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

peki hocam, bu cihaza en fazla kaç lira vermeliyim, ederi nedir? ben asıl en ucuz kaça alabileceğimi sormuştum.., mübarek sen tüm yetkili satıcıları sıralamışsın... alanlar kaça aldı..vb !?!

Alıntıları Göster
    350 çanak dahil en fazla 400

http://www.metacafe.com/watch/353956/redline_cs100x_test_cihaz/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 12 Ağustos 2007; 21:15:04 >

• quote:

350 çanak dahil en fazla 400

Alıntıları Göster
    bencede güzel bi seçim. aldığınız cihaz modullu modelimi yoksa FTA modelimi.

tam modelini bilmiyorum ama bende bi müşterime redline nin fta modelini almıştım. ankara konya sokakta dijital borsa dan 90 ytl ye aldım. cihaz gerçekten çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByMeto

bencede güzel bi seçim. aldığınız cihaz modullu modelimi yoksa FTA modelimi.

tam modelini bilmiyorum ama bende bi müşterime redline nin fta modelini almıştım. ankara konya sokakta dijital borsa dan 90 ytl ye aldım. cihaz gerçekten çok güzel.

Alıntıları Göster
    ya bu cihazın özelliklerine baktım 32 mb filan yazıyo next lerde bu cihazda o özellik yok acaba ne işe yarıyo 32 mb ram ve flash bellek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tello1989

ya bu cihazın özelliklerine baktım 32 mb filan yazıyo next lerde bu cihazda o özellik yok acaba ne işe yarıyo 32 mb ram ve flash bellek

Alıntıları Göster
    slm arkadaşlar yeni uydu alacaklara tavsiyem redline yeni model çıkartacak yine uydudan güncelleme modül ve kart girişli ve aynı zamanda full(1080) hd yayınları alabiliyor ama cihaz kasım 22 tarihinde cnr da uydu fuarında tanıtıma çıkacak eğer aceleniz yoksa bekleyin derim ben bekliyorum size kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizbülent

slm arkadaşlar yeni uydu alacaklara tavsiyem redline yeni model çıkartacak yine uydudan güncelleme modül ve kart girişli ve aynı zamanda full(1080) hd yayınları alabiliyor ama cihaz kasım 22 tarihinde cnr da uydu fuarında tanıtıma çıkacak eğer aceleniz yoksa bekleyin derim ben bekliyorum size kolay gelsin.

Alıntıları Göster
    Bundan sonra receiverlerin HD özellikleri ve modüllü olanları tercih edilecek sanırım.. Yeni çıkan HD özellikli receiverler pahalı.. İnşallah kısa sürede ucuzlar ve teknik özellikleri iyi ve kullanışlı olur..
    Bu REDLİNE için de geçerli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tutanl

Bundan sonra receiverlerin HD özellikleri ve modüllü olanları tercih edilecek sanırım.. Yeni çıkan HD özellikli receiverler pahalı.. İnşallah kısa sürede ucuzlar ve teknik özellikleri iyi ve kullanışlı olur..
    Bu REDLİNE için de geçerli olacaktır.

Alıntıları Göster
    ethernet girişi var mı cihazın.KEndi sitesi dahil doğru dürüst teknik bilgi bulamadım cihaz hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: amddma

ethernet girişi var mı cihazın.KEndi sitesi dahil doğru dürüst teknik bilgi bulamadım cihaz hakkında

Alıntıları Göster

arkadaş burada gerekli tanıtımları yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 14 Ağustos 2007; 0:20:03 >

• quote:

arkadaş burada gerekli tanıtımları yapmış

Alıntıları Göster
    benim elimde bu cihazdan fazla var ve elimden çıkarmayı düşünüyorum. almayı düşünen var ise sabri@3yuz33.com msn

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.