Şimdi Ara

Cs Go %65-70 Market Fiyatına Envanter Satışı (İndirim)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜM ENVANTER SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER.TEKRAR SATIŞ YAPACAĞIM ZAMAN BU BAŞLIK ALTINDAN DEVAM EDERİZ ARKADAŞLAR.ALAN ARKADAŞLARA HAYIRLI OLSUN.

Fiyatlar sabittir arkadaşlar lütfen pazarlık yapmayın.

Ödeme: Yapıkredi. Paypal kabul etmiyorum.

Steam Profilim: http://steamcommunity.com/id/Menwe0/

İletişim için steamden ekleyin lütfen.

AWP | Hiper Canavar Savaş Görmüş 25 TL (SATILDI)

AWP | Asiimov Eskimiş 65 TL (SATILDI)

AWP | Hiper Canavar Az Aşınmış 90 TL (FORUM DIŞI SATILDI)

AWP | Asiimov Görevde Kullanılmış 80 TL (FORUM DIŞI SATILDI)

Kancalı Bıçak | Lekeli Görevde Kullanılmış 100 TL (FORUM DIŞI SATILDI)

Sustalı Bıçak | Kuzey Ormanı Görevde Kullanılmış 100 TL (SATILDI)

Sürekli maçlara bet yaptığım için liste değişebilir.

*Bir adet AWP | Hiper Canavar Savaş Görmüş forumdan Ixion arkadaşımıza satılmıştır.
    *Kalan Eşyalar Forumdan Exemplum arkadaşımıza satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manwë -- 24 Kasım 2015; 17:21:50 >

• Daha önce alışveriş yaptım güvenilir satıcı

+ref

Madem ref yetmiyor KEFİLİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castieello -- 23 Kasım 2015; 14:47:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Daha önce alışveriş yaptım güvenilir satıcı

+ref

Madem ref yetmiyor KEFİLİM
    Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manwë

Up

Alıntıları Göster
    Liste güncel.
  • quote:

Liste güncel.

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

up

Alıntıları Göster
    Alışveriş yapacak arkadaşlar dikkat etmeli

• sanerdk kullanıcısına yanıt
    Ne yapacağım dostum parayı almadan skinleri mi vereceğim sana ben anlamıyorum nasıl bir mantık.İnsanların güvenini nasıl kazanabilirim herkes ref. soruyor daha önce forumda sadece bir arkadaşa satış yaptım o da konuya yazdı zaten.Yukarıdaki konuşmalarımın arkasındayım, bana aittir fakat böyle dolandırıcı muamelesi görmek üzücü,onur kırıcı şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manwë -- 23 Kasım 2015; 14:29:16 >
  • quote:

Ne yapacağım dostum parayı almadan skinleri mi vereceğim sana ben anlamıyorum nasıl bir mantık.İnsanların güvenini nasıl kazanabilirim herkes ref. soruyor daha önce forumda sadece bir arkadaşa satış yaptım o da konuya yazdı zaten.Yukarıdaki konuşmalarımın arkasındayım, bana aittir fakat böyle dolandırıcı muamelesi görmek üzücü,onur kırıcı şeyler.
    + REF ben kendisine kefilim. Hiçbir şekilde herhangi bir sacmmerlık söz konusu değil. itemini alamayan arkadaşlar olmayacaktır. herhangi bir sorun olursa beni bulun size ücretsiz bir şekilde paranızın 1.5 katı fiyatında item verebilirim. blut91 ve Drmel beni bilirler. yamuğumu görmediler bu zamana kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exemplum -- 23 Kasım 2015; 15:13:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exemplum

+ REF ben kendisine kefilim. Hiçbir şekilde herhangi bir sacmmerlık söz konusu değil. itemini alamayan arkadaşlar olmayacaktır. herhangi bir sorun olursa beni bulun size ücretsiz bir şekilde paranızın 1.5 katı fiyatında item verebilirim. blut91 ve Drmel beni bilirler. yamuğumu görmediler bu zamana kadar

Alıntıları Göster
    Up.
  • quote:

Up.

Alıntıları Göster
    Up.
  • quote:

Up.

Alıntıları Göster
    Fiyatları düşürdüm arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanerdk

Burda garip bir durum yok yalnız. Önden neden size versin ki ? Middleman kullanmıyorsa problemdir

• quote:

Orijinalden alıntı: waterfaLLz

quote:

Burda garip bir durum yok yalnız. Önden neden size versin ki ? Middleman kullanmıyorsa problemdir

Alıntıları Göster
    Up.

• waterfaLLz W kullanıcısına yanıt
    Hocam referansı olmadığından kişinin konuşmaları da güven vermediğinden öyle istedim. Güven olmadan alışveriş olmaz zaten sanal ortamda
  • quote:

Hocam referansı olmadığından kişinin konuşmaları da güven vermediğinden öyle istedim. Güven olmadan alışveriş olmaz zaten sanal ortamda
    Bir adet AWP | Hiper Canavar Savaş Görmüş forumdan Ixion arkadaşımıza satılmıştır.
  • quote:

Bir adet AWP | Hiper Canavar Savaş Görmüş forumdan Ixion arkadaşımıza satılmıştır.

Alıntıları Göster
    Up.
  • quote:

Up.

Alıntıları Göster
    Güncel.
  • quote:

Güncel.

Alıntıları Göster
    Güncel.
  • quote:

Güncel.

Alıntıları Göster
    Merhabalar dostum öncelikle kancalı ve hyper awp yi almak isterim fakat şunu dile getirelim bi +ref ben kefilim yazmış birisi 58 mesajı felan var yani kimse güvenmez sana ve ref veren kişiye . Tabiki sende kendi yönünden haklısın fakat alışveriş bu güven önemli .

Belirttiğim gibi kancalı ve awp yi almak isterim elimden geldiğince güvence veririm , uygunsa mesaj atarsan sevinirim fiyatla birlikte .

İYİ SATIŞLAR
  • Merhaba hocam eşyalar satılmaya devam ediyor alan arkadaşlar bu konuya görüşlerini yazacaklar siz güvendiğiniz zaman eşya kalırsa iletişime geçersiniz aksi taktirde yukarıda 50-60 referansı olan arkadaşa eşya satmadım ben sözümün arkasındayım güvenceye ihtiyacım yok kimseden de güven beklemiyorum isteyen alır bu geceye kadar satabildiğimi satacağım forumdaki arkadaşlara kalan eşyaları %60 oranına satacağım birine.Size de iyi günler.

Bu arada ekleyeyim Hyper awp savaş görmüşler tükendi bir arkadaş az önce iletişime geçti az aşınmış olanı alacak eft bekliyorum.Size de iyi günler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.