Şimdi Ara

CS GO için tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sıra cs go ya sarmış durumdayım sistemimi dağıttıktan sonra eski bir laptoptan takılıyorum kafamda öncelikle cs go için düşük donanımlı bir sistem kurmak var monitör olarak 120 144 hz bir monitör alacağım youtube de ki videolara göre konuşuyorum nvidia kartlar daha yüksek performans vermiş genel olarak güç tüketimlerinide göz önünde bulundurduğumuzda daha mantıklı geldi bana net bir bütçe söz konusu değil amaç 144 hz cs go
    Benim kendimce düşündüğüm sistem
    i3 4160 veya g3258
    h81 anakart
    gtx 760 piyasaya çıktığında gtx 960
    4 gb ram
    120 gb ssd
    500w psu

Hdd elimde var

Monitör olaram benq xl2411z

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• goktug333 kullanıcısına yanıt
    Oynatır. İntelin onboard hd4000 ekran kartı ile lowda 40 fps de oynuyorum bu sistem ile her türlü oynarsın.
  • Islemci biraz sonuk kalir i5 46..lardan biri olabilir. Ramide 8gb 1600mhz yaparsan rahat edersin. Ve cs go icin gtx 760 cok cok yeterli gelir.

• Cs go için 144 hz monitör almak pek mantıklı iş değil :)

Maxwell mimarili 750 ti cs go için gayet yeterli bir kart, hem yeni mimari hemde ısınma ve güç tüketimi konusunda başarılı bir kart. İncelemede full hd çözünürlük yüksek detayda 120-150 fps vermekte. Sadece cs go için değil birçok oyunda ultrada oynamadığınız sürece yetecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=36jt6dQCl2E (10.40 tan sonra izleyebilirsiniz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 27 Aralık 2014; 0:56:12 >
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    144hz in sağlayacağı akıcılık oynanışa pek bir etki etmez diyorsunuz yani

• quote:

Orijinalden alıntı: goktug333

144hz in sağlayacağı akıcılık oynanışa pek bir etki etmez diyorsunuz yani

Cs go için değmez diyorum
  • Amaç sadece cs go ise apu sistem dizin.
    Elektrikten bayağı tasarruf edersiniz.

Şimdi anladım demek istediğinizi zaten oraya karar veremiyorum bir türlü :)

• goktug333 kullanıcısına yanıt
    Cs go icin niye degmezmis beni de aydinlatin lutfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Belli süre oynayıp sıkılıp bırakacağınız bir oyun için 1.200 lira para verip monitör almanın bir mantığı olmadığını söylüyoruz, yok başka oyunlarda oynarım cs go şart değil, ekran kartımda 144 hz monitörün hakkını verecek bir kart olacak derseniz alın tabiki.
  • @donanimci123 oynayip sikilmak diyorsunda bunlar goreceli seyler senelerdir cs oynarim hala otursam ilk gunki gibi zevk alirim, monitor vs konusunda haklisin tabi cs go sistem gereksinimleri epey dusuk intelin onboardlariyla bile oynayan var

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Belli süre oynayıp sıkılıp bırakacağınız bir oyun için 1.200 lira para verip monitör almanın bir mantığı olmadığını söylüyoruz, yok başka oyunlarda oynarım cs go şart değil, ekran kartımda 144 hz monitörün hakkını verecek bir kart olacak derseniz alın tabiki.

Kime gore neye gore oturup sikiliyosun ben sene 2000 den beri her cs yi oynarim hicde sikilmam sonuc olarak cs icin 144 hz monitor alinir

• quote:

Orijinalden alıntı: PLAYEREG

quote:

quote:

Kime gore neye gore oturup sikiliyosun ben sene 2000 den beri her cs yi oynarim hicde sikilmam sonuc olarak cs icin 144 hz monitor alinir

Tamam al sen.

Demekki neymis bilmedigin seyler hakkinda ahkam kesmeyecekmissin

• asıl cs go için değer sonuçta fps oyunu awp ile erkenden çıkıp vurunca adam göremez bile seni.

Mesela çok denk geliyorum 30 fps olduğu zamanlarda adam awp ile öyle bi vuruyor ki izlerken gözükmüyor bile.
  • quote:

quote:

12 14 sene oldu counter strike başlayalı daha hiç sıkılmadım. Benim gibi milyonlarca kişi var
  • gtx 770 ile 1080p x8msaa açarak 240-400 arası fps alıyorum, 144hz monitör de asıl cs için alınır, hatta imkan varsa eizo'nun 240hz modeli de çok güzel gider
    Hocam cs go nun grafikleri düşük olabilir ancak;

Nvidianın çözünürlüğü düşürerek anti aliasing kalitesini artırması teknolojisini destekliyor

+

Her kare,en ufak input lag hayati önem taşıyor.Öyle uzaktan baktığımda bende öyle diyordum ancak öyle değilmiş.

120hz monitörle ve 60hz monitörle csgo deneyimi yaşarsanız ve bize anlatırsanız kendim ve diğer arkadaşlar adına minnettar olurum.

Gtx760 sınır olmalı bana kalırsa sadecd csgo için.7-8 yıllık oyun motoru kullanıyor tüm ayarları fulleyip nvidia teknolojilerinide ekledikmi 750ti/760 yeterli olacaktır

• 144 hz csgo icin alinir asil. csgo oyle 50-60 fps oynanmaz. sabit 150 almaniz gerek. eger oylesine heves icin oynuyorsaniz iki gune birakacaksaniz 144 hz masrafina degmez.
    full low oynayacaksani 750ti olur. full hd olarak pek memnun etmedi beni incelemeler.
    2000 saat csgo gecmisi olan biri olarak soyluyorm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.