Şimdi Ara

Cs.mi Dread kaLkanmı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sana ds veya cs verseler hangisini alırsın??
    cs ile kaç tane dread shield alırsın...sonuçta cs daha değerli bir item ama ds de hiç fena değil
  • CS gibi bir kalkanı DS ile karşılaştırmak hata zaten defansı çok iyi olabilir DS nin fakat CS nin bonusları daha iyi kılıyor DS den.
  • Cs alır Ya ds gemden düşüo al gem kırdır çıksın (şans ama) Cs drop yok kırdır yok CS alır ya
  • bana her classın takabildiği dagger dışında tüm weaponlardan 50 ac veren bi kalkandan daha güzel bir kalkan söylermisin?
  • tartışımaz bile cs nin +3 verdigi deflere bak dreadinkine bak anlarsın
  • benim seçme şansım olsa ds seçerim çünkü beni en çok zorlayan class en fazla üyeye sahip rogue grubu ve +8 ds nin gercekten cok fazla defansı var..karizma olarak cs ama benim imkanım olsa ds isterim :)
  • o Dread Akar Diyen psyco sen halt etmısın kardesım dread akar diyon bide o zaman sana versinler cs beleş olarak sende yok ben dread istiyom dersın demı o zaman senın amacın sadece post kasmak dread akarmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibrahim3762

o Dread Akar Diyen psyco sen halt etmısın kardesım dread akar diyon bide o zaman sana versinler cs beleş olarak sende yok ben dread istiyom dersın demı o zaman senın amacın sadece post kasmak dread akarmış

+10 dread a diyor
  • +8 leri karsılastırırldıgında arada 201 def fark var bu 201def 50 sword axe vs. def farkını kapatabilir ise dread derim ama genel olarak cs akar
  • cs kafayımı yedin aradaki farklara bak
  • kesinlikle cs
    def olarak daha iyi ama wariorlarkla priestler takar sadece
  • Ardreamda Dread Shield,Cz de Cs
  • cs nin warrıor silahlarına 50 anti def war borumu 50 anti def ne demek ya hp bonus resistance fln tmm dreadın savunma uçmuş ama anti def 50 atlanamaz bi gerçek
  • bende cs derim itemin hası Cs Zati Hastasıyım Ama Bi Alamadım :)
  • ds de güzel ama cs her zaman önce bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxAziZxx

Cs.mi Dread kaLkanmı.
    />

Cs.mi Dread kaLkanmı.

bence bu daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _eyupa -- 2 Ekim 2007; 16:58:16 >

• her turlu cs 70 kalkanı da olaıblır ama
  • Tartışılıcak konu değil , kesinlikle CS
    L.J nin düşücelerine katılıyorum
  • cs
    yada
    70
    kalkanı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.