Şimdi Ara

Cuma Günü Kıza Açılacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar kafama koydum hergün kendime acaba beni seviyor mu? Yaptığı hareketler davranışlar benden hoşlandığını gösteriyor fakat açılmalı mıyım? Diye kendi kendime soracağıma, elin çocuğu kapmasın diye Cuma günü Cafeye davet edip ona açılmayı planlıyorum. Kızın benden hoşlandığına dair belli belirtiler var Örnek olarak: Ben onu okulun kafesine davet ettim kabul etti sesi çok tatlıydı herneyse geldiğinde ayağa kalktım fakat sınıftan kız arkadaşını gördü onla konuştu beni ayakta bıraktı öyle mal gibi kaldım. Sonra tam oturdum gel sanada sarılayım ayağa kalktın okadar dedi sarıldı ama bırakmıyor bende hiç çekmedim sarıldım sonra bıraktı. Arkadaşınıda masaya davet etti.
    Sohbet arasında beni aradığında mutlu oldum başkaları davet edince mutlu olmuyorum ama sen arayınca mutlu oldum dedi. Sevgilin var mı dedi var diyince öyle bi şaşırarak Senin sevgilin mi vaaaaaar? Diyince yok ya dedim. Derste Elime omzuma kafama dokunmalar. Geçen kafasını omzuma koydu falan. O an zaten yani çok güzel bi an.
    Çıkma teklifim şöyle olacak: Cuma günü davet edip muhabbet ettikten sonra, Seni buraya davet etme amacım farklıydı aslında geçen Cafeye davet etme amacımda farklıydı ama arkadaşını çağırınca masada sustum fazla konuşmadım belli etmişimdir zaten. Çünkü moralim bozulmuştu herneyse demek istediğim Ben senden hoşlanıyorum eğer sende hoşlanıyorsun Deneyelim derim birbirimizi daha yakından tanımak için. Ben seni farklı gözle yani arkadaş olarak görüyorum veya sevdiğim başkası var dersen Arkadaşlığımıza zarar gelmesin isterim açıkçası. Cevabın ne?
    Çıkma teklifim bu arkadaşlar.
    Kimseyide fazla tribe sokmak istemiyorum akşam akşam sadece Cuma günü için şans dileyin yeter ben Allaha dua edicem. Eğer kabul ederse editlerim hatta fotoğrafımızı buraya bile koyabilirim. Gazamız mübarek olsun :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Foto koyma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin

• Dene bence de ama reddedildikten sonra aynı ortamda olursanız o kötü oluyor.

• Sana bol şans diliyorum inşallah arzuladığın gibi olur
  • CUMA GÜNÜ SAAT 14:00-14:30 ARASI AÇIL
  • Foto koymayın bol şans

• Muhtemelen red yiyeceksin ama bu yapmamak için bir sebep değil. Yürü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayakkabi mi giysi mi bu neyi deniyorsun??

• Takip cuma gunu haber edin

• Okumadım ama sana tavsiye;

Sakın "Seni seviyorum, hoşlanıyorum" gibi cümleler kurma. Git adam akıllı bir yerlere davet et eğer kabul ederse mutlaka bir şeyler hissediyordur. Bir kaç kere böyle davet et 1 hafta aralıklarla 3-4 buluşmadan sonra hislerini söylersin ama sakın direk kıza gidip seni seviyorum filan deme.

Edit: Okudum ilk buluşma da teklif etme gibi bir hata sakın yapma. En kötü 3-4 buluşma olsun. Ertele biraz bu işi usta. 1-2 ay daha sabret ama sakın bu cuma olmasın.

İyi şanslar bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 2 Kasım 2017; 10:31:19 >
  • Hocam beklemedeyim cuma konuya girerim umarım ağır red yemezsiniz.

• Cuma namazı ndan önce mi sonra mı ?

• Başkaları davet edince mutlu olmuyorumdan sonrasını okumadım.

• Vaazdan çıkıp gaza gelince ben...

Cikma teklifi.

''Eyy sevgili,eyy mümin güzel.umut vermek günahtir.sevipte sevilememek en büyük acidir.hayat kıldıgimiz namaz okunmayan ezan,okunan ezan kilinmayan namaz kadar kısa bir suredir.sen ki dünyama güneş oldun.se n tutunup düşünesin diye sana ögütler verdim.sen ayı ikiye yaracak kadar güzelsin dilber.sen kizıldenizi ikiye ayiracak kadar ihtişamli.sen ve ben bu mübarek günde olalim sevgili.nefsle mücadele edelim''

• Kız bayağı yazmış daha ne bekliyorsun. Davete bile gerek yok okul çıkışı çek bir köşeye gidin cafede kutlayın sonra.

• Beyler arkadaş intahar etmiş . haberi simdi ulaştı . allah rahmet eylesin . cenazesi yarın kalkacakmis .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.