Şimdi Ara

Cumhurbaşkanımız Erdoğan: Vur emri vermişler !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar'da katıldığı toplu açılış töreninde Hollanda'ya sert tepki gösterdi. Erdoğan, "Oradaki vatandaşlarımızın toplantı hürriyetini engelliyor. Ellerinde silah değil sadece bayrak var. Buna bile tahammül edemiyoruz. Hatta sonradan öğreniyoruz ki, polislerine vur emri dahi vermişler! Karşınızda hepi topu bir kadın bakan ve yanında çoğunluğu kadın olan 3-5 kişilik ekibi ve birkaç koruma görevlisi var. Bunlar için olağanüstü hal ilan edilir mi, polise vur emri verilir mi?" dedi.

Kaynak:https://www.google.com.tr/amp/m.sabah.com.tr/gundem/2017/03/15/erdogan-vur-emri-vermisler/amp

EYY AB SİZİN HER YERİNİZ VUR EMRİ VERSE NE OLURR VERMESE NE OLURR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yavhehe
  • Sen kimsin ya dememiş mi

• O polisler de fetöcüdür kesin. Hayinler.

• Hollanda Başbakanı Mark Rutte: "Diyorlar ki emri kim verdi? Ben verdim"
  • Eeeeeeyyyy eeeeeeeeeeyy

• Aile bakanı: "Hollanda üzerimize atom bombası attı"
  • Doblolu Esnaf kullanıcısına yanıt
    EYYY MARK RUT BENİM MİLLETİM TANKLARIN F16 LARIN ÖNÜNE BAYRAKLARIYLA ÇIKTI

BU MİLLET GÜCÜNÜ SİLAHINDAN DEĞİL İMANINDAN ALIYOR

SEN VUR EMRİ VERSEN NE OLUR VERMESEN NE OLUR!

• Vur emri vermeleri gerçekten bir trajedi ve rezalettir. Her ne kadar akp yanlış politika gutse de, nihayetinde Türkiye Cumhuriyeti devletinin bir bakanına bu muamele beni rencide etmiştir. Bu parti meselesi değil, akpyi de sevmem, ama bir rezalet yaşandı. Vur emri gerçekten ne demektir? Böyle bir rezalet olamaz. Orada kimse silahlı değil ve tehdit de oluşturmuyor. Akp bizi rezil etti lakin hollanda hükümetinin yaptığı rezalet ve serefsizlik de göz ardı edilmemeli.

• Ecep Rayyip Terdoğan kullanıcısına yanıt
    Niye geçemediler o zaman
  • vur emri verebilirler nedenmi çünki o korumalar dengesiz davranırda etrafa ateş açarlarsa vurabilir orası onların toprağı eyyyyy erdoğan senin babanın çiftliği değil orada devlet onlar hükümet onlar sen her yeri kendi malınmı sanıyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.