Şimdi Ara

D&P B4 HUGO BOSS ORJİNALİNDE HANGİ MODEL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
7.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda b4 ten bolca bahsedilmiş bende bu b4 dün hugo bossun hangi orjinal parfümünün bi kopyası olduğunu sormak istiyorum. Yani hugo boss orange mi yoksa başka bir modelmi . Orjinalini almayı düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

D&P B4: HUGO BOSS ORJİNALİNE BENZER BİR PARFÜM

HUGO BOSS'un ikonik parfümü ORİJİNALİ için benzer bir alternatif mi arıyorsunuz? D&P B4, uygun fiyatlı ve kalıcı bir seçenek sunuyor.

D&P B4 Hangi Parfümün Muadilidir?

D&P B4, HUGO BOSS ORİJİNALİ'nin popüler bir muadil parfümüdür. Aynı odunsu ve baharatlı notalara sahip olup, benzer bir koku profili sunar.

D&P B4 Hangi Notlara Sahiptir?

D&P B4'ün üst notaları bergamot, portakal ve elmadır. Orta notalarında tarçın, karanfil ve ardıç meyvesi bulunurken, alt notalarında sandal ağacı, sedir ağacı ve kehribar yer alır.

D&P B4 Hangi Erkekler İçin Uygundur?

D&P B4, sofistike ve kendinden emin erkekler için uygundur. Günlük kullanım için ideal olup, özel günlerde ve romantik anlarda da tercih edilebilir.

D&P B4'ün Kalıcılığı Nasıldır?

D&P B4, Eau de Parfum konsantrasyonuna sahiptir ve orta seviyede kalıcılık sunar. Cildinizde yaklaşık 4-6 saat kalabilir.

Sonuç

D&P B4, HUGO BOSS ORİJİNALİ'ne uygun fiyatlı ve benzer bir alternatif arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Aynı odunsu ve baharatlı notalara sahip olup, kalıcı bir koku deneyimi sunar.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Hugo boss - Boss
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson

Hugo boss - Boss
    emin miyiz benim de kışlık parfümüm b4 orjinalini almayı düşünüyorum bu sefer

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.