Şimdi Ara

D&R'dan uzak durun!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Birkaç farklı yere yazdım herhangi bir çözüm sunulmadı. Bir iki kişi bile eğer okuyup D&R'a bulaşmaktan kurtulursa benim için yeterli olur. Ocak 11'de sipariş verdim siteleri üzerinden. Kitaplarımın siparişini de daha hızlı olması açısından kargo şubesi teslim olarak veriyor(d)um. 15 20 gün boyunca siparişimi kargoya vermediler. Dayanamayıp aradım müşteri hizmetlerini "ya biz şube teslim olarak gönderim yapamıyoruz, açık adres verin" dediler. Adresi verdim. Bir kaç güne kargoya verilir dediler. 2 hafta sonra yine aradım verdiğim adresi sisteme bile girmemişler. Adresi bir kez daha verdim. Neyse şubat ayının 22sinde kargoya vermişler. Eve gelmedi sipariş. Gittim şubeden teslim aldım. Şube teslim olarak göndermişler! 44 gün sürdü ama doğru yaptılar mı işlemi tabiki hayir. Kargoyu açtığımda içinde kitapların eksik olduğunu farkettim. İrsaliye üzerinde yaptıkları işaretlemelerde de bu eksiklik belliydi. Müşteri hizmetlerini aradım. Durumu anlattım. En kısa sürede incelenecek ve tarafınıza dönüş yapılacak dendi. Sonrasında bir kac kere daha aradım ve yine herhangi bir çözüm sunmadılar. D&R yasal yolları kullanarak gasp yapıyor. 3 5 kuruş önemli değil ancak insanları enayi yerine koyup zamanlarını çalmak en kibar tabirle ahlaksızlık. Uzak durun, başınız ağrımasın.

İdefix'in de aynısının laciverti olduğunu akılda tutmakta fayda var.

• Her ay alışveriş yaparım D&R'dan sadece bir kere sorunla karşılaştım iki ciltlik kitabın sadece tek cildini yollamışlardı ama hemen düzelttiler. Kargo konusunda sıkıntım olmadı hiç ama stok sıkıntısı çok yaşıyorum. Genelde tek seferde 10 üzeri kitap sipariş ederim ve tüm siparişlerimde 2-3 kitap iptal oluyor stok durumundan. Geçmiş olsun umarım tek seferlik olarak kallır bu durum.
  • Ceyyn kullanıcısına yanıt
    Şahsen bir daha alışveriş yapmayı kesinlikle düşünmüyorum. Bu olaydan sonra bir kac alacağım kitapların en uygun fiyatı D&R da olsada yine de tercih etmedim. Genel olarak şuanda en uygun fiyatlar BKM'de. Birkaç sipariştir sorun da yaşamadım. Arayışta olanlara da önerimdir.
  • Ben sipariş etmemiştim. Adana Optimum'daki D&R'dan ''Aldous Huxley-Algının Kapıları''nı almıştım, bir sıkıntı olmamıştı. Aldığım kitap da sağlamdı.
  • Mağazada etiket fiyatına satıyorlar. İnternetten alın bence kitaplarınızı
  • Şundan uzak durun bunda uzak durun diye diye alacak yer kalmadı. İstisnasız her yerin altında böyle yorumlar var. Napalım mağazalardan alıp kazık mı yiyelim
  • İllaki bu durumlar yaşanabiliyor tamamen şanssız bir durum yaşamışsınız
  • İnternetten alış veriş ve kargo ile yaşanan sorunlar tamamen şans işi oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.