Şimdi Ara

d sürücüsü gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar windows 7 kullanıyorum partition magic diye bi programı kurarken bilgisayar kapanıp açıldı sanırım win7 ye uyumlu olmadığı için açıldıktan sonra da d sürücüsü kayboldu 150 gb lık alan havaya uçtu.yardım edebilecek biri var mı ?

• recovery programlarıyla verilerini kurtarma sanşın yüksek

forumda dosya kurtarma şeklinde arama yaparsan oldukça fazla sayıda başlık bulabilirsin.
  • ben verilerimi kurtarmak istemiyorum d sürücüsü bilgisayarımda gözüksün yeter.onu nasıl yapacağım?
  • cevap verebilecek biri yok mu arkadaşlar ?
  • Hemşerim bilgisayarıma sag tuş tıkla yonete gel. oradan disk yonetimi goreceksin disk yonetiminden diskinin bir kısmı olacak c yazacak diger kismi koyu maviden farkli gorunecektir. ne gerekiyorsa oradan yaparsin ama C ye dokunma.
  • arkadaşım aşağıdaki gibi bi ekran geliyo şimdi ne yapmam gerekiyo

d sürücüsü gözükmüyor
  • o mavi diger kısıma gidip sag tus tikla ve bir surucu harfi ata de. ama dosya sistemi de gorunmuyor. icindekiler onemli degilse formatlaman gerekiyor. sag tus tikladiginda bicimlendir de sana bir ekran cikaracaktir. birimi ntfs yaparak birim adini silip tamam dedigin anda formatlamaya baslayacaktir. kolay gelsin
  • saolasın dostum ama biçimlendirmeye girdiğimde hata oluştu disk yönetimini kapatın veya bilgisayarı yeniden başlatın dedi kapatıp açtım fakat yine aynı şeyi yapıyo.başka bir yolu var mıdır acaba bunun?
  • sende mi partition magic gibi bir program kurtun isletim sistemine?
  • evet maalesef
  • başka bir arkadaşın da aynı sıkıntısı var ona acronis diye bi program demişsiniz bu program ne işe yarar biçimlendirebilirmiyim diski bununla?
  • buyuk ihtimal evet.
  • linkini verirmisin şu programın peki
  • Acronis Disk Director Suite 10.0 programin adi
    malesef ki burasi program paylasilabilen bir yer degil. arastirin elbet bulursunuz. demo versiyonu sitesinde mevcuttur. demo versiyonu da hatirladigim kadari ile partition olaylarini gerceklestirebiliyordu. tekrar kolay gelsin.
  • saolasın teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.