Şimdi Ara

d5 leşi nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle d5 leşini söylememin sebebi ligi düşük diğer 4 arkadaşımla girdiğim normal gamede karşıya gelen dia5 kardeşimizin ağza alınmayacak laflar söyleyip , ego kasmaya çalışmasından ortaya çıkan bir terim ve birden aklıma rankedda takıma gelen d5 ler geldi. d5 ligindeki kişiler azcık kızacak ama geneli böyle

d5 den çıkamayan aynı zamanda düşmeyen oyun tarzı silver-gold elo (baska hesapları kasarken oynamıştım gold daha iyi diyebilirim :D) main championları riven-yasuo-zed-vayne kda lar eksilerde olmasına rağmen o umut ışığına kendini kaptırmış birgün o videolardaki gibi oynayacak her yerde "ben daymındım .s, off yha bn daymnd sg surdan" laflarını ağzından düşürmeyen kişilerdir. Nasıl diamond'a yükseldikleri şuan bir sır gibi kalsana genel olarak 1k 2k ve 3k ya kadar cıkan ranked oyunları kabul görülüyor.

EDİT: Kesinlikle ego amaçlı yazılmamıştır, hem leş olup hemde ego kasan klavyeden milletin anasına avradına söven leşlere yazılmıştır. İlgilerinide çektiğim hoşuma gitti konu silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaxes -- 29 Aralık 2015; 2:49:08 >

• Kesin hayatında diamond çıkamamış bir plat lowusun.

Bu platlardaki komplekste kimsede yok.

"bin çilingir hıkidiyorum ama hep nooblar glyo ondn plattan çkamyrm"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De7 -- 29 Aralık 2015; 2:09:57 >
  • sezon başında zaten p1 başlamıştım dia5 değilim kardeşim :d ama sen galiba d5 sin haksız mıyım onu söyle sadece :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaxes

sezon başında zaten p1 başlamıştım dia5 değilim kardeşim :d ama sen galiba d5 sin haksız mıyım onu söyle sadece :d

Yoo westte platım.

TRde diaya çıkmışlığım var.

Buarada çilingirsin heralde genelde onlar p1 başlar, yersen.
  • jaxes J kullanıcısına yanıt
    bu kadar üzülmene gerek yok , çıkarabilirim istersen dia5'e bu kadar çekememezliğin alemi yok. Bronzda'da var dia'da da var cha ve master'da da var.
    Ha bi de o lowlar kadar yetenekliysen , buyur kimse kimseyi tutmuyor. Dia5 olup susturabilirsin milleti
  • quote:

sezon başında zaten p1 başlamıştım dia5 değilim kardeşim :d ama sen galiba d5 sin haksız mıyım onu söyle sadece :d
    Dia5 te 100bin kişi varsa dia3te 10bin kişi vardır. Rakamlar sallamasyon orantı olarak böyle. Nedeni ise genelde hesaplar challenger d1-2-3 satılır alan kişi oyun bilgisi olmadığı için d5de elalemi kanser ederler veya zengin bebeler eloboost yaptırıp yine aynı senaryo d5den yukarı çıkamazlar.

kısaca: gold,plat elo > d5 leşleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: dommann

bu kadar üzülmene gerek yok , çıkarabilirim istersen dia5'e bu kadar çekememezliğin alemi yok. Bronzda'da var dia'da da var cha ve master'da da var.
    Ha bi de o lowlar kadar yetenekliysen , buyur kimse kimseyi tutmuyor. Dia5 olup susturabilirsin milleti

zaten üni şehir dışı filan oynayamadım hareketsizlikden düşmüştü dia1 deyim şuan smurf hesaplarıda yukardaki yorumda ki Rea ile kastık zaten ordan biliyorum silver-gold-plat-d5 eloyu ego kasanlara cevabı verdim siz üstünüze alındıysanız yazdıklarım gerekli kişilere iletilmiştir :d çekememezlik değil ego kasan d5 leşlerine empati yaptım bak nasıl zorlarına gidiyor :d ego kasacaklarına lig kassınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaxes -- 29 Aralık 2015; 2:21:28 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dommann

zaten üni şehir dışı filan oynayamadım hareketsizlikden düşmüştü dia1 deyim şuan smurf hesaplarıda yukardaki yorumda ki Rea ile kastık zaten ordan biliyorum silver-gold-plat-d5 eloyu ego kasanlara cevabı verdim siz üstünüze alındıysanız yazdıklarım gerekli kişilere iletilmiştir :d çekememezlik değil ego kasan d5 leşlerine empati yaptım bak nasıl zorlarına gidiyor :d ego kasacaklarına lig kassınlar

Senin lowluğun gerçek hayatla alakalı oyunla da alakalı değilmiş.

Gitmiş destek olsun diye arkadaşını çağırmış konuya bi de "ego kasacaklarına lig kassınlar xd" yazmış.

Dia oldun da hayatta ne başarmış oldun, hayatına ne kattı açıkla da 2 gülek. xddddd

• Kankam benim konuyu görünce gelmiş 2 gündür görmedim bile çocuğu onu boşverde yazdıklarımın seni bu kadar üzüp sinirlendirdiği beni mutlu etti demek ki sende o diayım siz kimsiniz diyen d5 leşlerindensin :d ayrıca hayatıma bir şey katmadı 7-24 oyun oynamıyorum bir çok şey yapıyorum o "gerçek hayatla alakalı lowluğumda" memnunum yani halimden :d ama senin o kadar zoruna gitmiş ki oyundan giydiremeyip gerçek hayattan giydirmeye çalışmıssın :d
  • quote:

Kankam benim konuyu görünce gelmiş 2 gündür görmedim bile çocuğu onu boşverde yazdıklarımın seni bu kadar üzüp sinirlendirdiği beni mutlu etti demek ki sende o diayım siz kimsiniz diyen d5 leşlerindensin :d ayrıca hayatıma bir şey katmadı 7-24 oyun oynamıyorum bir çok şey yapıyorum o "gerçek hayatla alakalı lowluğumda" memnunum yani halimden :d ama senin o kadar zoruna gitmiş ki oyundan giydiremeyip gerçek hayattan giydirmeye çalışmıssın :d

2 gündür görmemişmiş çocuğu. xdddd

arayıp qnq beni eziyolar koş yetiş gold olduğumu anlamasınlar diye zırlamışındır telefonda sen şmidi.

• o kadar laf ettim oradan saldırabildin sadece galiba neyse bu kadarlık sana yeter umarım gold olduğuma kendini inandırmışsın baya :d pm den yazarsın nicki atar eklerim oyunda özür diliceksen tabi hadi iyi geceler kardeşim
  • quote:

o kadar laf ettim oradan saldırabildin sadece galiba neyse bu kadarlık sana yeter umarım gold olduğuma kendini inandırmışsın baya :d pm den yazarsın nicki atar eklerim oyunda özür diliceksen tabi hadi iyi geceler kardeşim

O kadar laf ne ettin ? Hayır yani hadi diyelim bronzum bu bende bi eksiklik falan mı oluyor? Alınmam falan mı lazım? xd

Hadi iyi geceler cnm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De7

quote:

o kadar laf ettim oradan saldırabildin sadece galiba neyse bu kadarlık sana yeter umarım gold olduğuma kendini inandırmışsın baya :d pm den yazarsın nicki atar eklerim oyunda özür diliceksen tabi hadi iyi geceler kardeşim

O kadar laf ne ettin ? Hayır yani hadi diyelim bronzum bu bende bi eksiklik falan mı oluyor? Alınmam falan mı lazım? xd

Hadi iyi geceler cnm.

Alıntıları Göster
    gümüş bitirdim aras sezonda bronz ıv e düştüm

• Her kümenin 5 ligi lowdur
  • Ölü taklidi yapin gider belki
  • Boş konu.
  • Tr de bronzdan challangere kadar egolu herifler mevcut.

Çok iyi hatırlıyorum bronz 5 0lp yim. Biri diamondum smurf kasıyorum der son pickten sup almaz. Ne zaman sup almaya başladım yukseldim.

Euwda Diamond eloda chattaki bir rakip katledildi, rakiplerin kayıp olduğunu işaret ediyorsundan başka yazı göremezsin.
  • xlboxer kullanıcısına yanıt
    awfawftdrhtdjzsrhdezsda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trill Sammy

awfawftdrhtdjzsrhdezsda
    normal oyunda zevk için oynarken campla 1-2 kill alıp ben dia eziyom lowlar eloboost shine like a diamond yazan platlar geliyor banada ben konu açıyomuyum.ama dediğin doğru d5 leş ve gereksiz ego var herkesde ama oyunun geneli öyle dia5 e has bi durum değil.
  • Boostla dia 5 olanlar kudurmuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.