Şimdi Ara

dahili 2tb wd sata sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde 2 tb wd masaüstü pc için dahili sata hdd var.uzun zamandır ugraşmalarıma rağmen sorunu halledemedim.eskiden bios hdd görmüyordu ve şimdi görmeye başladı fakat win7 kuruluma geçtiği an diskleri siliyorum yeni disk oluştur diyiyorum kuruluma geçiyor.fakat %0 da kalıyor hep.köle olarak çalıstırdığımda windows 7 hdd aynı şekilde görüyor fakat sağ klik yapıp biçimlendir yaptığımda da öyle kalıyor.biçimlendirme gerçekleşmiyor.arkadaslarum bu diski sorununu düzeltebilme sansım varmı.başka bir tanıdığım vermişti bana ama çalısıp çalısmadıgını o da bilmiyordu.yeni hdd alabilecek durumum yok.yardım istiyorum sorunum için ne önerirsiniz teşekkürler.

• Kurulum CDni degiştir, öyle dene bi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hd tune ile tarayin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurulum cd sinde sıkıntı yok.@CEMOKA Hd tune deniyeceğim hard diski düzelten bir program mı ? @Mocle
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs_alper

kurulum cd sinde sıkıntı yok.@CEMOKA Hd tune deniyeceğim hard diski düzelten bir program mı ? @Mocle

Bende WD 2TB diskime Win7 kurmak için silme veya biçimleyememe hatası alıyordum, ta-ki XP CDsi ile format atmak için (win 7i CDsi ile değil) bütün diski silip, yeni kurulum aşamasında XP CDsini çıkarttımve formata win7 diski ile devam etmiştim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEM0KA

quote:

kurulum cd sinde sıkıntı yok.@CEMOKA Hd tune deniyeceğim hard diski düzelten bir program mı ? @Mocle

Bende WD 2TB diskime Win7 kurmak için silme veya biçimleyememe hatası alıyordum, ta-ki XP CDsi ile format atmak için (win 7i CDsi ile değil) bütün diski silip, yeni kurulum aşamasında XP CDsini çıkarttımve formata win7 diski ile devam etmiştim..

bende senin dediğin gibi xp ile formatlayıp win7 kurmaya çalısayım.her yolu deniyecem artık.teşekkür ederim önerin için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CEM0KA

quote:

bende senin dediğin gibi xp ile formatlayıp win7 kurmaya çalısayım.her yolu deniyecem artık.teşekkür ederim önerin için.

selam xp şekilde de biçimlendirmede işe yaramadı.ekte gönderdiğim resimde biçimlendirme işlemi %20 den sonra bu hatayı verdi.ne yapcam artık
     dahili 2tb wd sata sorunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.