Şimdi Ara

DAHİLİ UYDULU TV'LERE BİSS ŞİFRE NASIL GİRİLİYOR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
14.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dahili uydulu tvler çoğalmaya başladı. Bende sony ex 715 var ancak biss şifreli maçları seyredemiyorum,bu tvlere şifre girilebiliyor mu,bunu çözen var mı? Anlatırsa sevinirim.

• Zor iş. Uyducular henüz uyanmadı bu alandaki talebe. Aslında basit çözümleri var ama sıradan kullanıcı için biraz zor. Modül+biss key-softcam yüklenebilen kart lazım.
  • Bazı modüllerin çözdüğünü söyleyen var ama benim denediklerim işe yaramadı. Bulan olursa cevap bana da lazım.
  • mesajım bulunsn bende panasonic g15 var bana da lazım öyle bişey
  • Samsung D serisi için söyleyeyim, malesef şu an için bu mümkün değil; aklıma gelen iki çözüm mevcut ancak ikisi de şimdilik olanaksız.

1. Samsung tv firmware'inde güncelleme yaparak uydu menüsünde biss key girmek için bölüm açacak,
    2. Kullandığımız conax modüller üzerindeki yazılım biss key girmeyi destekleyecek,

Umarım bu sorun yakın zamanda çözülür, çünkü mağdur olan ciddi bir miktarda kullanıcı var.
  • Samy de artık bazı "illegal" SW işleri kalmadı ve BISS içinde böyle bir şey yapmazlar zaten!
    SW e dışardan müdahale olur/olabilir;ama buda çoğu için risklidir;kaldıki henüz ortada böyle
    bir şeyde yoktur!

İmkansız değil ama zor veya zaman alan işlerdir bunlar!

Bu işi yapan bir Receiver alırsınız ve zaten niyetiniz CS yapmak ise eliniz mahkum böyle bir cihaz alacaksınız
    ve o zaman BISS leri de mis gibi izlersiniz+her bir şeyi izlersiniz ve panelin de tadına o zaman varırsınız

++
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.