Şimdi Ara

Dark Evo Pad T7000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu tableti tavsiye edermisiniz arkadaşlar kullanım olarak youtube'dan video izliycem ( sık olarak),film izliyicem,yüksek gereksinim isteyen oyunları oynıycam,en önemlisi pil ömrü 1250 mah'lık cep telefonum gece 00:00 dan 04:00'e kadar gidiyo sanırım 3000 mah'lık bir pil bunun 2-3 katı gidicektir tabi bu benim varsayımım sizin düşünceleriniz nedir bu tablette yada aynı fiyata varsa başka önerileriniz nelerdir tavsiyelere açığım

• özellikleri fiyatı nedir yazsaydında baksaydık bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

özellikleri fiyatı nedir yazsaydında baksaydık bizde

Kusura bakmayın unutmuşum

7'' boyutlarında,16 GB,dahili gps li sygic yazılımı sayesinde navigasyon olarak kullanılmakta ( ben bu özelliği pek kullanmıycam ),android 4.0 işletim sistemi,mali 400 işlemcili,1 GB DDR 3 ramli,mini hdmi çıkışı bulunmakta,1080p hd video,film oynatabilme,5 parmakla kullanılabilen,çift kameralı ( arka 2.0 mp ön 0.3 mp ) ama pek foto çekmiyceğim için buda pek önemli değil,usb girişli,3000 mah pil,wifi,özellikleri bu şekilde yanında 5 adet hediyesi var ( vakum kiti,araç şarjı,kadife kılıf,masa standı,sygic yazılım toplam 150 tl değerinde hediyeleri varmış ),bluetooth'u yok ama harici bluetooth bağlayabilirim sanırım usb girişinden.

tabletlerden pek anlamıyorum yanlış yazmış olabilmem ihtimaline karşın şu resimi ve ürünün linkinide ekliyim;
     Dark Evo Pad T7000

Ürün Linki

ben bu tableti oyun oynamak ve bolca internette gezinmek için satın alıcam bütçemede uygun maximum 350 lira bütçem var başka tavsiyeleriniz olursa onlarıda inceleyebilirim.

• up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.