Şimdi Ara

Dark Messiah of Might and Magic: Elements 'DEMO' LİVE DE!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demo LİVE de arkadaşlar şu an indiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi japonozan -- 30 Aralık 2007; 22:29:46 >

• PC dekinden farklı mıdır acaba? İkisinde de oynayan varsa yazarsa iyi olur ona göre indiririz. PC deki çok iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

PC dekinden farklı mıdır acaba? İkisinde de oynayan varsa yazarsa iyi olur ona göre indiririz. PC deki çok iyiydi.
    Hocam sanırım pcyede çıkmadı daha ELEMENTS yanlış mı biliyorum 5 şubat yazıyor çıkış tarihi için ,sen 1. oyunu kastediyorsun galiba ,1.oyun gerçekten çok iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: japonozan

Hocam sanırım pcyede çıkmadı daha ELEMENTS yanlış mı biliyorum 5 şubat yazıyor çıkış tarihi için ,sen 1. oyunu kastediyorsun galiba ,1.oyun gerçekten çok iyiydi

Alıntıları Göster
    Bu Elements zaten PC dekinin Xbox a portlanmışı sanırım. Ondan sormuştum farklılık var mıdır diye. Yoksa oyun PC dekinden tamamen farklı yeni bir oyun değil diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 21 Aralık 2007; 18:53:13 >

• quote:

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ELEMENTS 2. bir oyun veya pcde oynadığımızdan farklı bir oyun değil pcdeki Dark Messiahın buglardan arındırılmış makyajlanmış 360 versiyonu.Pcde oynadığımızda süperdi gerçi ama bunuda oynamak lazım elbette.

• quote:

Orijinalden alıntı: iyi aile robotu babür

arkadaşlar ELEMENTS 2. bir oyun veya pcde oynadığımızdan farklı bir oyun değil pcdeki Dark Messiahın buglardan arındırılmış makyajlanmış 360 versiyonu.Pcde oynadığımızda süperdi gerçi ama bunuda oynamak lazım elbette.

Alıntıları Göster
    Hadi ya saolun valla öğrenmiş olduk
  • quote:

Hadi ya saolun valla öğrenmiş olduk

Alıntıları Göster
    Pc de oynayamamıştım ama bu versiyonundan baya umutluyum.. Bakalım yurda gidince indireyim demosunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Catastrophe_

Pc de oynayamamıştım ama bu versiyonundan baya umutluyum.. Bakalım yurda gidince indireyim demosunu :)

Alıntıları Göster
    360 versiyonunda PC'deki bugların çoğunun olmayacağına eminim. Öyle olursa PC'dekinden daha başarılı bir oyun olur gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.A.N.G.A.K.A

360 versiyonunda PC'deki bugların çoğunun olmayacağına eminim. Öyle olursa PC'dekinden daha başarılı bir oyun olur gibime geliyor.

Alıntıları Göster
    Ben o sıralar bu ile Neverwinter Nights 2 arasında kalmıştım. NWN 2 'yi oynamıştım. Klasik rpg her zaman daha iyidir tabii. Ama bunu da xbox360'da oynamak nasipmiş. Oynayacağız tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

Ben o sıralar bu ile Neverwinter Nights 2 arasında kalmıştım. NWN 2 'yi oynamıştım. Klasik rpg her zaman daha iyidir tabii. Ama bunu da xbox360'da oynamak nasipmiş. Oynayacağız tabii ki.

Alıntıları Göster
    PC'deki oyun tam anlamıyla hayal kırıklığıydı. Umarım 360 versiyonu ciddi bir revizyondan geçmiştir de alır oynarız. Sadece bug temizlemekle olacak iş değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragdol

PC'deki oyun tam anlamıyla hayal kırıklığıydı. Umarım 360 versiyonu ciddi bir revizyondan geçmiştir de alır oynarız. Sadece bug temizlemekle olacak iş değil yani.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Ragdol

bence pc de cok cok iyi bir oyundu .. hayal kirikligi olarak goren ilk kisisin benim gordugum .. o yuzden sasirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: intikad

quote:

Orjinalden alıntı: Ragdol

bence pc de cok cok iyi bir oyundu .. hayal kirikligi olarak goren ilk kisisin benim gordugum .. o yuzden sasirdim

Alıntıları Göster
    PC versiyonu muhteşemdi ve ilginçtir ki hiçbir bug ile karşılaşmamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 21 Aralık 2007; 19:37:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

PC versiyonu muhteşemdi ve ilginçtir ki hiçbir bug ile karşılaşmamıştım.

Alıntıları Göster
    pc versıyonundakı orumceklerden ıgrenmıs oyunu yarıda bırakmıstım bundakını de bu sebeble oynamayacaım,ıyyyyyyyyyy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: risingforce

pc versıyonundakı orumceklerden ıgrenmıs oyunu yarıda bırakmıstım bundakını de bu sebeble oynamayacaım,ıyyyyyyyyyy.

Alıntıları Göster
    Şaşırılacak birşey yok. Aslında çoğunluğun oyunu beğenmiş olmasına ben şaşırıyorum. Aylar yıllarca beklemiştim bu oyunu ama gerek kritiklere gerekse kendi kriterlerime göre "çok çok iyi" veya "muhteşem"in yanına yanaşamadı DMOMM.. Aldığı tüm eleştiriler de haklıydı zira hepsini oyun esnasında tecrübe ediyordunuz. Bana göre her bakımdan "yüzeysel" bir oyundu DMOMM.

Hayal kırıklığı dememin asıl sebebi; Aylar yıllarca şişirilmesine rağmen, oyundaki rol yapma kavramının yüzeyselliği, aksiyonun sıkıcılığı (Ki Source olmasa tahammül edilir gibi değildi), işlenmemiş senaryo, tonla bug vs. vs... Şahane yönleri de vardı tabi Source'un hikmetleri ve animasyonlar gibi. Dediğim gibi umarım iyi bir revizyondan geçmiştir de itibarını biraz toparlar oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragdol

Şaşırılacak birşey yok. Aslında çoğunluğun oyunu beğenmiş olmasına ben şaşırıyorum. Aylar yıllarca beklemiştim bu oyunu ama gerek kritiklere gerekse kendi kriterlerime göre "çok çok iyi" veya "muhteşem"in yanına yanaşamadı DMOMM.. Aldığı tüm eleştiriler de haklıydı zira hepsini oyun esnasında tecrübe ediyordunuz. Bana göre her bakımdan "yüzeysel" bir oyundu DMOMM.

Hayal kırıklığı dememin asıl sebebi; Aylar yıllarca şişirilmesine rağmen, oyundaki rol yapma kavramının yüzeyselliği, aksiyonun sıkıcılığı (Ki Source olmasa tahammül edilir gibi değildi), işlenmemiş senaryo, tonla bug vs. vs... Şahane yönleri de vardı tabi Source'un hikmetleri ve animasyonlar gibi. Dediğim gibi umarım iyi bir revizyondan geçmiştir de itibarını biraz toparlar oyun.

Alıntıları Göster
    listeye ekledik ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

listeye ekledik ;)

Alıntıları Göster
    ragdol a katılıyorum bug larla dolu,berbat bir optimizasyonla bekleneni verememiş bir oyundu ama multi betasını çok oynamıştım yani multisi baya güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beylik -- 21 Aralık 2007; 21:19:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beylik

ragdol a katılıyorum bug larla dolu,berbat bir optimizasyonla bekleneni verememiş bir oyundu ama multi betasını çok oynamıştım yani multisi baya güzeldi

Alıntıları Göster
    sevdm ben demoyu..pcde oynamamıştım bu oyunu sistem kaldırmaz die.might and magic dünyası herzmn iyidir.heroes 5te çıksa keşke oda kasıyor laptopta
  • quote:

Orijinalden alıntı: witchunter

sevdm ben demoyu..pcde oynamamıştım bu oyunu sistem kaldırmaz die.might and magic dünyası herzmn iyidir.heroes 5te çıksa keşke oda kasıyor laptopta

Alıntıları Göster
    Beklediğim oyunlar arasındaydı. Pek demo indirmem ama bunu indirmeliyim diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Beklediğim oyunlar arasındaydı. Pek demo indirmem ama bunu indirmeliyim diye düşünüyorum

Alıntıları Göster
    xboxa da amma çok rpg çıkıyo
    rpgbox mübarek
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtdkmn

rpgbox mübarek

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: AirElemental

rpgbox mübarek

Bu yüzden seviyoruz kendisini, rpgsever olarak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.