Şimdi Ara

Dark_SmokE1 nin gercek yüzü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes bu forumdan birisin hekci biri oldugunu ogrensin istiyorum.Bu konunun zararından cok yararı olacagına inanıyorum.Bu forumdan biri.Venicedeki Dark_SmokE1 adlı karakteri olan birisi.Neyse ben anlatıyım baştan.Benim olimpusta 35 lvl lik contra isimli charım vardı.Bigun yanıma geldi bana karakterini verirmisin dedi.Bende sana Alps sewerinda 34 lvl lik karakterimi vereyim dedi.ben biraz dusundukten sonra tamam dedim.Yanlız bu accontun icinde degerli esyalarım var dedim.(Venice sewerindaydı esyalarım)O ilk sifresini vermişti zaten bana, sana guveniyom falan dedi işte.ilk sifreyi ben degistirdim esyaları da aldım.Sonra sen ver dedi bende tum bilgilerimi verdikten sonra ikimizde accontlarımızı takas ettik.Bidaha da istesemde sifreyi degiştiremem dedi ve gitti.Bi gun sifreyi degistirdigim charımla girdigimde accontun heklenmiş oldugunu gordum.Bunu soykandan baskası yapamaz cunku.Ben sadece sifreyi degistirdim.ID si gizli sorusu aynı kalmıstı zaten. Rica ediyorum esyalarımı geri versin.Ben o esyaları cok ugrastım.Hiçbiride canavarardan dusmedi hepsini ham aldım ve kendim artılı hale getirdim.

• Bu zamanda kimseye güvenmicen kardeş bi topic de daha demiştim ben kendime bile güvenmiyorum bazıları bana diyor şifreyi veriyim bana silk al diye(yakın arkadaşlar) yok verme istemem şifreni fln diyorum geçmiş olsun diyecek bişeyimiz yok elden bişe gelmez sanmıyorumki o adamda vicdan azabından itemlerini geri versin üstüne bi bardak soğuk su içmek lazım

AMA yazdığın yazıda ÇELİŞKİ war charı hackleyen o adam olmayabilirde günahını almamak da lazım sende çok emin değilsin aydınlanması lazım olayın işte ama inşalah itemlerini geri alabilirsin
  • Sunuda eklemek istiyorumBana Venicedeki 64 lvl charının satılık oldugunu solemisti.Demekki o adamı almıs olsaydım onuda geri alacaktı.Bu adamla alıs verisi kesin derim arkadaslar.Bana inanı inanmamak size kalmıs benim canım cok yandı.Biri daha cıkıp forumun civisi cıktı demesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuri Alço

Bu zamanda kimseye güvenmicen kardeş bi topic de daha demiştim ben kendime bile güvenmiyorum bazıları bana diyor şifreyi veriyim bana silk al diye(yakın arkadaşlar) yok verme istemem şifreni fln diyorum geçmiş olsun diyecek bişeyimiz yok elden bişe gelmez sanmıyorumki o adamda vicdan azabından itemlerini geri versin üstüne bi bardak soğuk su içmek lazım

AMA yazdığın yazıda ÇELİŞKİ war charı hackleyen o adam olmayabilirde günahını almamak da lazım sende çok emin değilsin aydınlanması lazım olayın işte ama inşalah itemlerini geri alabilirsin
    ben o adami tanimiorum ama onla trade yapmisligim war bana ne hacklenme nede soyulma oldu ayrica kanit olmadan kimseyi suclayamassin
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti1989

Sunuda eklemek istiyorumBana Venicedeki 64 lvl charının satılık oldugunu solemisti.Demekki o adamı almıs olsaydım onuda geri alacaktı.Bu adamla alıs verisi kesin derim arkadaslar.Bana inanı inanmamak size kalmıs benim canım cok yandı.Biri daha cıkıp forumun civisi cıktı demesin.
    Nihayet beni dinleyen biri cıktı.Dobiligabili kesin onun aldıgını biliyorum.dikkat ettiysen yazdıgım yazıda ID ve gizli soru aynı kalmıstı demiştimBen hayatımda ilk kes sifre degiştirdim.Onuda o anlatmıstı zaten,sifre degistirmeyi.
  • quote:

Sunuda eklemek istiyorumBana Venicedeki 64 lvl charının satılık oldugunu solemisti.Demekki o adamı almıs olsaydım onuda geri alacaktı.Bu adamla alıs verisi kesin derim arkadaslar.Bana inanı inanmamak size kalmıs benim canım cok yandı.Biri daha cıkıp forumun civisi cıktı demesin.
    baya kotu olmus ama suc snde hıc tanımadıgın bı adama nasıl olur da ıdını ve sıfrenı verırsın bu da sna ders olmus oldu herseyde vardır bı hayır takma kafana fazla ztn o charınla oynamıosun galıba eger oynamıosan onemlı dııl nese saglık olsun denıcek bısı yok

• quote:

durumun üzücü ama bunları yaşamamak için de hiç bir önlem almamışsınki, başkasına id-pw vermek ne demek ya? açıkcası benim hiç ümidim yok ama umarım o şahıs burada yazılanlardan utanıp verir itemlarını... bu durum sana ve diğer arkadaşlara da örnek olsun, gerçek hayatta tanımadığınız kimseye vermeyin id-pw falan, sizin de sonunuz bu arkadaş gibi olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phyrex

durumun üzücü ama bunları yaşamamak için de hiç bir önlem almamışsınki, başkasına id-pw vermek ne demek ya? açıkcası benim hiç ümidim yok ama umarım o şahıs burada yazılanlardan utanıp verir itemlarını... bu durum sana ve diğer arkadaşlara da örnek olsun, gerçek hayatta tanımadığınız kimseye vermeyin id-pw falan, sizin de sonunuz bu arkadaş gibi olur...

Alıntıları Göster
    Saten itemlerin geri gelceginden ümidimi kestimAmacım dier arkadasları Dark_SmokE1 adlı kişinin nasıl bir insan oldugunu gostermek.Bu forumda oldugunu ve accontumu hekledigini adım gibi bildigim icin bu konuyu acmıstım Herkesten tekrar ozur diliyorum bole bir konu actıgım icin.

• quote:

Saten itemlerin geri gelceginden ümidimi kestimAmacım dier arkadasları Dark_SmokE1 adlı kişinin nasıl bir insan oldugunu gostermek.Bu forumda oldugunu ve accontumu hekledigini adım gibi bildigim icin bu konuyu acmıstım Herkesten tekrar ozur diliyorum bole bir konu actıgım icin.

Alıntıları Göster
    DarK_Smoke1 nickli charın sahibi gercek sahibi DEGİL !!!!!

O charın sahıbı lvl 62 de charını hackledıler, hatta bugun cafede yetkılılere Siteden msj attık, Charın gercek sahıbı 14 - 15 yaslarında bı cocuk ve suanda dark_smoke1 ile oynayan onu Hacklemiş olan bi forumda azıma alamıcam bi Bi Ş..... 'dir.

KESİNLİKLE DARK_SMOKE1 İLE MUHATTAP OLMAYIN CHARIN GERCEK SAHIBI SON 1.5 AYDIR CHARA GİREMIYOR.SİZLERİN BAHSETTİGİ ONU HACKLEYEN KİŞİ OYUNDAN GUVENDIGI BİRİ, YETKİLİLERE MSJ ATIYORUZ MAİL'İNİ DE DEGISTIRMISLER CHARIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeraltından Notlar -- 19 Ağustos 2006; 0:31:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yeraltından Notlar

O charın sahıbı lvl 62 de charını hackledıler, hatta bugun cafede yetkılılere Siteden msj attık, Charın gercek sahıbı 14 - 15 yaslarında bı cocuk ve suanda dark_smoke1 ile oynayan onu Hacklemiş olan bi forumda azıma alamıcam bi Bi Ş..... 'dir.

KESİNLİKLE DARK_SMOKE1 İLE MUHATTAP OLMAYIN CHARIN GERCEK SAHIBI SON 1.5 AYDIR CHARA GİREMIYOR.SİZLERİN BAHSETTİGİ ONU HACKLEYEN KİŞİ OYUNDAN GUVENDIGI BİRİ, YETKİLİLERE MSJ ATIYORUZ MAİL'İNİ DE DEGISTIRMISLER CHARIN.

Alıntıları Göster
    hekci ne :) hacker olabilir mi? ya da esas tabiriyle: lamer?

• quote:

Alıntıları Göster
    bu arada Hackleyen kişi, sizinle iyi dost oluyor sonra size Trojan'la birleştirdigi Resim yada oyunla ılgılı program yolluyor sonrada trojan uyuzndne hacklenıyorsunuz.Bazılarıyla ise char alıs verısı yapıor sonra maılı degısıtrıyor vs bu sekılde.

Bizim milletimiz sşlkroaddada adam hacklıyor ya ne dıyım bılemıyorum.

• quote:

Alıntıları Göster
    kardeşim madem sen gizli soruyu deiştiremıosun sende git mail adrseini deiştir yeni bi mail ac kimse bilmesin o maili yazamayınca zaten şifre de deişmez otomaikman bence en matıklsı buydu

• quote:

Orjinalden alıntı: musti1989

Herkes bu forumdan birisin hekci biri oldugunu ogrensin istiyorum.Bu konunun zararından cok yararı olacagına inanıyorum.Bu forumdan biri.Venicedeki Dark_SmokE1 adlı karakteri olan birisi.Neyse ben anlatıyım baştan.Benim olimpusta 35 lvl lik contra isimli charım vardı.Bigun yanıma geldi bana karakterini verirmisin dedi.Bende sana Alps sewerinda 34 lvl lik karakterimi vereyim dedi.ben biraz dusundukten sonra tamam dedim.Yanlız bu accontun icinde degerli esyalarım var dedim.(Venice sewerindaydı esyalarım)O ilk sifresini vermişti zaten bana, sana guveniyom falan dedi işte.ilk sifreyi ben degistirdim esyaları da aldım.Sonra sen ver dedi bende tum bilgilerimi verdikten sonra ikimizde accontlarımızı takas ettik.Bidaha da istesemde sifreyi degiştiremem dedi ve gitti.Bi gun sifreyi degistirdigim charımla girdigimde accontun heklenmiş oldugunu gordum.Bunu soykandan baskası yapamaz cunku.Ben sadece sifreyi degistirdim.ID si gizli sorusu aynı kalmıstı zaten. Rica ediyorum esyalarımı geri versin.Ben o esyaları cok ugrastım.Hiçbiride canavarardan dusmedi hepsini ham aldım ve kendim artılı hale getirdim.

arkadaslar bu tartısmaya bır son vereyım o carı kotu amaclı bırısı kullanıyodu kullanan adamın adı ferhat tı sanırsam seagle tr dıye bı carla oynuyordu... ama sonunda dark smoku onun elınden kurtardık ve char guvenlı ellerde bızım guildimizin bır uyesı ama bızımde kaybettıgımız ıtemler var hala o cocukta vermıycem dedı bana ... ne yaparsada yapsın bız carı kurtardık o yeter ama bu adam bızım guildde avo knıght ve kaı hıvatarı dıye 60-ve 64 luk carların heba olmasına neden oldu

bu adamın adı ferhat yanlıs hatırlamıyosam ..... ve forumdakı nıckkı "nıckyoksunu" maili nickyoksunu@gmail.com aradıgınız hırsız bu adam dark smok artık temız bır chardır arkadaslar ıcınız rahat olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent_King

quote:

Herkes bu forumdan birisin hekci biri oldugunu ogrensin istiyorum.Bu konunun zararından cok yararı olacagına inanıyorum.Bu forumdan biri.Venicedeki Dark_SmokE1 adlı karakteri olan birisi.Neyse ben anlatıyım baştan.Benim olimpusta 35 lvl lik contra isimli charım vardı.Bigun yanıma geldi bana karakterini verirmisin dedi.Bende sana Alps sewerinda 34 lvl lik karakterimi vereyim dedi.ben biraz dusundukten sonra tamam dedim.Yanlız bu accontun icinde degerli esyalarım var dedim.(Venice sewerindaydı esyalarım)O ilk sifresini vermişti zaten bana, sana guveniyom falan dedi işte.ilk sifreyi ben degistirdim esyaları da aldım.Sonra sen ver dedi bende tum bilgilerimi verdikten sonra ikimizde accontlarımızı takas ettik.Bidaha da istesemde sifreyi degiştiremem dedi ve gitti.Bi gun sifreyi degistirdigim charımla girdigimde accontun heklenmiş oldugunu gordum.Bunu soykandan baskası yapamaz cunku.Ben sadece sifreyi degistirdim.ID si gizli sorusu aynı kalmıstı zaten. Rica ediyorum esyalarımı geri versin.Ben o esyaları cok ugrastım.Hiçbiride canavarardan dusmedi hepsini ham aldım ve kendim artılı hale getirdim.

arkadaslar bu tartısmaya bır son vereyım o carı kotu amaclı bırısı kullanıyodu kullanan adamın adı ferhat tı sanırsam seagle tr dıye bı carla oynuyordu... ama sonunda dark smoku onun elınden kurtardık ve char guvenlı ellerde bızım guildimizin bır uyesı ama bızımde kaybettıgımız ıtemler var hala o cocukta vermıycem dedı bana ... ne yaparsada yapsın bız carı kurtardık o yeter ama bu adam bızım guildde avo knıght ve kaı hıvatarı dıye 60-ve 64 luk carların heba olmasına neden oldu

bu adamın adı ferhat yanlıs hatırlamıyosam ..... ve forumdakı nıckkı "nıckyoksunu" maili nickyoksunu@gmail.com aradıgınız hırsız bu adam dark smok artık temız bır chardır arkadaslar ıcınız rahat olsun...
    quote:

Orjinalden alıntı: Silent_King

quote:

Dark_smoke1 'nin sahibi bizim buradan bi çocuk sabaha kadar oynayarak kastı o charı, bugun sabah siteden mesaj attık hacklendıgıne dahil.

Char güvende diyorsun Sahibi gelip o charı nasıl ve kimden alabilir, Kendisi istanbul'da Kiminle muhattap olabilecegimizi yazabilir misin. Gizli sorusu şifresi maili vs. tüm blgilerini biliyor size sahibi odlgunu ispatlıyabilir.Sadece kimle konusmamız gerektigini söylersen iyilik yapmıs olursun.

Ayrıca charı hacklıyenınde nerede oturdugundan haberın varsa cok makbule gecer.

• quote:

quote:

quote:

Dark_smoke1 'nin sahibi bizim buradan bi çocuk sabaha kadar oynayarak kastı o charı, bugun sabah siteden mesaj attık hacklendıgıne dahil.

Char güvende diyorsun Sahibi gelip o charı nasıl ve kimden alabilir, Kendisi istanbul'da Kiminle muhattap olabilecegimizi yazabilir misin. Gizli sorusu şifresi maili vs. tüm blgilerini biliyor size sahibi odlgunu ispatlıyabilir.Sadece kimle konusmamız gerektigini söylersen iyilik yapmıs olursun.

Ayrıca charı hacklıyenınde nerede oturdugundan haberın varsa cok makbule gecer.

Alıntıları Göster
    char normalde soykan dıye bı arkadasındı soykan carının sıfresını bu bahsettıgım dolandırıcıya vermıs bırlıkte kasalım dıye ona guvenmıs. verdıgı adamda bızı ben soykanım dıye kandırarak guildımden lv 64 ve lv 60 lık 2 tane carı kullanılamaz hale getırdı bız baya kosturduk bu carın pesınden neyse olay acıga cıktı bız sonunda soykanı bulduk oda dıger adamın suclu oldugunu ıspat ettı ama yınede soykan ıyı nıyetlı olmasına karsın dıger adamdan bıze bahsetmemıstı bu yuzden lv 64 ve 60 lık carlar gıtmıstı soykan kendını suclu hısstetıgı ıcın bu dark smoke karakterını lv 64 luk carı hacklenen arkadasına devrettı olay bundan ıbaret su an karakterın sagıbı guildımın bır uyesıdır eger carın sahıbının baskası oldugunu ıdda eden varsa bu bızım carı dolandıran adamın eserıdır.

dolandırıcının adı ferhat yada erhan emın degılım bu forumdakı nıckı nickyoksunu ve maili nickyoksunu@gmail.com dur

herkese kolay gelsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent_King

char normalde soykan dıye bı arkadasındı soykan carının sıfresını bu bahsettıgım dolandırıcıya vermıs bırlıkte kasalım dıye ona guvenmıs. verdıgı adamda bızı ben soykanım dıye kandırarak guildımden lv 64 ve lv 60 lık 2 tane carı kullanılamaz hale getırdı bız baya kosturduk bu carın pesınden neyse olay acıga cıktı bız sonunda soykanı bulduk oda dıger adamın suclu oldugunu ıspat ettı ama yınede soykan ıyı nıyetlı olmasına karsın dıger adamdan bıze bahsetmemıstı bu yuzden lv 64 ve 60 lık carlar gıtmıstı soykan kendını suclu hısstetıgı ıcın bu dark smoke karakterını lv 64 luk carı hacklenen arkadasına devrettı olay bundan ıbaret su an karakterın sagıbı guildımın bır uyesıdır eger carın sahıbının baskası oldugunu ıdda eden varsa bu bızım carı dolandıran adamın eserıdır.

dolandırıcının adı ferhat yada erhan emın degılım bu forumdakı nıckı nickyoksunu ve maili nickyoksunu@gmail.com dur

herkese kolay gelsın...

Alıntıları Göster
    quote:

herkese kolay gelsın...

Mantıklı geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: EvilPhoenix

quote:

herkese kolay gelsın...

Mantıklı geldi

Alıntıları Göster
    silent_king mantıklı söyledin dün venice serverında AVO_KNİGHT diye bi char hackledim yardım edin diyodu

• quote:

Orijinalden alıntı: Out Of Low

silent_king mantıklı söyledin dün venice serverında AVO_KNİGHT diye bi char hackledim yardım edin diyodu

Alıntıları Göster
    AVO_KINGHT VE KAI_HIWATARI IKISIDE AYNI ACC NIN CHARLARI 64 - 60 LV LER SIMDI GERCEK SAGIBI DAHIL O CHARLARI LV 1 E INDIRMEYE CALISIYOLAR SOYAN ADAM CARLARI SILMESINE ENGEL OLUYO GIZLI SORUSU BILINMEDIGI ICIN GITTI GUZELIM CHARLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: OnIy4yOu

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ya bırak allahını seversen bıde şıklar halinde sankı haklıymıs gıbı bı dunya yazı yazmıssın ıtemlerım venıcede dusuk leveldeymıs falan fılan madem durustsunde neden ıtemlerımı vermıyosun ben senı dark smokeyı soydun demedım kı yukarıyı ıyı oku avo ve kaıyı soydun madem yazabılıyon ogun soykanla senı yuzlestırdıgımde neden kacıp gıttın boyle laf kalabalıgıyla kımsenın gozunu boyuyamazsın benım yarım yasındasın senı hala adam yerıne koyup saygımı bozmadan konustum suraya cıkıp haklıymıs gıbı bıde martaval okuma.

bıde senden ozur dılememızı ıstıycen heralde bu gıdısle hayret bı olay yaw warmı boyle bısey....

kımsenın bılmedıgı seyler varmıs neden erkek gıbı cıkıp acıklamıyon neyse bızde ogrenelım suna bak baska serverlerden adamlar bızı dolandırdı dıye hakkınızda yazı yazıyo ....

bıde lol la ılgılı bıseyler yazmıssın orayı anlamadım kıme ne dıye yazdın .... olaya bak yaa yalan ruzgarına dondu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent_King -- 19 Ağustos 2006; 21:39:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OnIy4yOu

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: nickyoksunu

"çok büyük bir hacker olmadıkça kimse msn üzerinden hackleyemez"

İşi bilen yapar çok büyük olması gerekmez ..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.