Şimdi Ara

Darksiders III Türkçe Yama (En son sürüm için Steam güncellemesi yapıldı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Darksiders 3 için yaptığım Türkçe yama projemi sizinle de paylaşmak istiyorum.

Darksiders III Türkçe Yama (En son sürüm için Steam güncellemesi yapıldı)

Oyunu ben oynarken bizzat çevirdim fakat görmediğim sahneler dosyalardan çevrildi.

Yama DLCler dahil tüm oyunu %100 Türkçeye çevirmektedir. (Özel isimler ve bazı yer isimleri hariç)

Kurulum

• Oyunun yüklü olduğu dizini açın.
    • Oyun dosyalarından Darksiders3\Content\Paks klasörüne girin.
    • İndirmiş olduğunuz .pak uzantılı dosyayı bu klasörün içine atın. (linkler rehberde)
    • Yamayı yükledikten sonra oyun içinde seçenekler menüsünden oyunu Türkçeye çevirip kullanabilirsiniz.
    • Yamayı kaldırmak istediğinizde yüklemiş olduğunuz .pak dosyasını silmeniz yeterli olacaktır.

Yamanın Steam Rehber Sayfasına Gitmek için Tıklayın

Yamanın linkleri rehberde sürekli güncel tutulmaktadır.

Mega linkleri Steam izin vermediği için kaldırıldı. Başka bir siteye yükleyeceğim.

Yama sadece Steam üzerinde denendi. Eğer diğer platformlarda çalışmazsa bana bildirirseniz portlamaya çalışırım.

Destek olmak isteyen arkadaşlar rehberi beğenebilir, yorum yapabilir veya ödül gönderebilirler. Teşekkürler :)

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glichy -- 25 Haziran 2024; 19:55:50 >

• Emeğinize sağlık bireysel olarak başka projelerinizde olacak mı acaba veya istek alıyor musunuz?

• EmRe-92 E kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Hikayesini beğendiğim oyunlara yama yapıyorum genelde, istediğiniz oyun benim de beğendiğim bir oyunsa tabii çevirebilirim Darksiders III Türkçe Yama (En son sürüm için Steam güncellemesi yapıldı) 

• Eline sağlık dostum ama keşke daha fazla ekran görüntüsü yada video ekleseymişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Indra128 -- 27 Haziran 2024; 16:38:5 >
  • Elinize sağlık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.