Şimdi Ara

!!!!! DAYTONA USA ARTIK OYNANABİLİYOR !!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mame takımının ve 3 tane daha manyak süperzekanın 2000 yılından beri uğraşları meyva verdi.
    Sega nın Model 1,Model 2 ve Model 2A sistemlerinde kullanılan 3d çipini en sonunda tam anlamıyla çözebildiler.
    Bu sistemlerde biliyorsunuz çok önemli oyunlar var.Saymakla bitmez.Daytona Usa,Virtua Cop vs....

Atari salonlarına 94,95,96 da takılanlar mutlaka biliyodur.Daytona USA kendi dalında dünyanın en çok satan atari salonu oyununudur.
    Çip reverse engineering (veri-çıktıgirdi mühendisliği) sayesinde çözüldüğünden çok öyle ahım şahım bi sistem istemiyor.P4 2.4 yetiyor.
    Mame deki Daytona USA romsetini alıyorsunuz ve Model2 EMU v0.4 ile çalıştırıyorsunuz.

• Bu resimleri ben aldım oyun güzel oynanıyor.60 FPS alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReadySetConnect -- 15 Nisan 2007; 21:11:09 >

• süper. o yıllarda az mı yatırdık harçlığı bunlara diğer model makinalarda çalışanlarından bazılarını oynuyordum ama seganın bu 3d'li olanlarını hiç oynamamıştım. bulayım bakayım. saol.

sega'nın bi futbol oyunu vardı böyle 3 boyutlu, bunlardan bir müddet sonra çıkmıştı. adını hatırlıyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elameyn -- 15 Nisan 2007; 23:25:14 >
  • Virtua Striker 1 bu donanımda çalışıyor.(model 2B oynanabiliyor ama çok güçlü bilgisayar lazım E6600 falan)
    Virtua Striker 2 ver 97,98,99 lar sega nın model3 sisteminde çalıştığından yok daha o sistemi emule edebilecek bilgisayar yok.Model 3 ün sadece işlemcisini bile günümüz bilgisayarları tam hızında emule edemiyor.Power PC 166 mhz lik bir işlemciden bahsediyoruz.Geforce 2 ayrında onun bi de 3d çipi imkansız günümüz hızıyla.
    Daha manyak bir Süperzeka ve Core 5 duo 20 ghz lazım sega model 3 ü emule etmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReadySetConnect -- 16 Nisan 2007; 10:55:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.