Şimdi Ara

dc ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• evet dc
  • yes dc
  • tahmınımde yanılmadım gene ruzgar gibi topic acılmıs buneya böle zırt pırt dc
  • bakım var deniliyordu..Ben yatarım..Byby
  • Bügün r1 deki dc sayesinde eslanta 11 boss kestik clanla
  • Dear Knight Online Players,

The Knight Online game servers will go down at approximately 4:15pm Pacific Standard Time due to our weekly server maintenance. The downtime is expected to be 4 hours however complications may extend that time. Thank you for your patience during this scheduled maintenance window.

-The Knight Online Team

www.knightonlineworld.com
  • öğlenden beri oynayamadık zaten
    ...arrak çalışmasımı bu bişey yapsalar bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: ·

Dear Knight Online Players,

The Knight Online game servers will go down at approximately 4:15pm Pacific Standard Time due to our weekly server maintenance. The downtime is expected to be 4 hours however complications may extend that time. Thank you for your patience during this scheduled maintenance window.

-The Knight Online Team

Açılmıcak Mı Sabaha Kadar ?
  • Her gün mü bakım var,bu nedir böyle?
    Dün gece vardı.Bugün gün boyunca vardı,şimdi de bakım varsa ne diyim bilmiyorum artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kasuna

quote:

Orjinalden alıntı: ·

Dear Knight Online Players,

-The Knight Online Team

Açılmıcak Mı Sabaha Kadar ?

haberin tarihi 28,03,2007 olarak geçiyo oglen yapılan bakımın haberi olabilir ama eger bu gece yapacakları bakımın haberi ise yaklaşaık 4 saat civarı surecek diyor.

• aslında bir bakıma ii oluyo banlanmadığını anlıyosun koxp paritlerin yanından geçerken ödüm kopuyo bu tür durumlarda dc olduğumda hemen forumu açıyorum dc konulu bi topıc görürsem içim rahatlıyo
    quote:

Orjinalden alıntı: judge54

tahmınımde yanılmadım gene ruzgar gibi topic acılmıs buneya böle zırt pırt dc

• dünyanın en hızlı topic açan sitesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.