Şimdi Ara

dd hakkında bir sorum olucak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadas lar half plate dd 10 almayı dusunuyorum param ona yetiyor ancak bi kaç arkadaşıma sordugumda bana hiç alma boşuna para harcamış olursun işe yaramıyo dediler benim merak ettigim dd 10 tak tıkgımda normalde bi asas tan yedigim dmg nekadar azalır ortalama? bilen arkadasların yardımını beklyorum tesekkurler....

• arkadaşların haklı dd için para bırıktırıyorsan birazdaha sabret ya chıtın dd 15 yada plate 25 al gercekten verdıgın paraya yazık olur tahminen 100-150 dmg arası azaltır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Game_mania

arkadas lar half plate dd 10 almayı dusunuyorum param ona yetiyor ancak bi kaç arkadaşıma sordugumda bana hiç alma boşuna para harcamış olursun işe yaramıyo dediler benim merak ettigim dd 10 tak tıkgımda normalde bi asas tan yedigim dmg nekadar azalır ortalama? bilen arkadasların yardımını beklyorum tesekkurler....

Ben bi keresinde dd 50 taktım 6 asas girdiler ben gülmekten yere düştüm bi baktım yatmışım...

Hocam dd half plate 10 bence de alma pek yararı olmaz asasların attackını pek düşürmez...

Yeni çıkan chitin dd leri yada fp dd ler war onları düşün....

• hic alma daha iyi..dd 15 yada dd25 den $a$ma
  • o dediginiz dd 15 ve dd 25 lerin fiyatları ile dd 10 arasında uçurum var malesef
    yani dd 10 almıyım diosunuz faydası olmaz diosunuz genel olarak yorumlarınız için tesekkurler....
  • Alma bırak hocam sen biraz daha para kasmaya çalış sana bir yöntem söliim
    +8 paper kıyafetleri yap ben öle yapıyorum alan olmazsa kendim giyiyorum olursa da 150m 200m arası
  • yorumlarınız ve önerileriiz için tesekkurler sanırım almıyacam ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: technical_tr

quote:

arkadas lar half plate dd 10 almayı dusunuyorum param ona yetiyor ancak bi kaç arkadaşıma sordugumda bana hiç alma boşuna para harcamış olursun işe yaramıyo dediler benim merak ettigim dd 10 tak tıkgımda normalde bi asas tan yedigim dmg nekadar azalır ortalama? bilen arkadasların yardımını beklyorum tesekkurler....

Ben bi keresinde dd 50 taktım 6 asas girdiler ben gülmekten yere düştüm bi baktım yatmışım...

Hocam dd half plate 10 bence de alma pek yararı olmaz asasların attackını pek düşürmez...

Fp dd 25 oluyor,onuda almak imkansız

• quote:

Orjinalden alıntı: mcking

quote:

Orjinalden alıntı: technical_tr

quote:

Fp dd 25 oluyor,onuda almak imkansız

fp dd leri düşün demiş technical_Tr de onları düşünmek bile fazla :)

• hazır dd açılmışken birşey sormak istiyorum.. kafamda dd 25 var elimde dd 32 kalkan var üstümde dd 50 talia var iron set var üstümde toplam 127 dd oldu... şimdide sadece dd 25 olduğunu varsayalım üstümde toplam 25 dd oldu ...

127 dd ile 25 dd arasındaki yediğim dmg farkı kaç olr?

bu belli bi yüzdeye göre mi artar azalır?

bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..
  • dd 10 hiç amla boşuna para harcarmış olursun en düşük DD 15 Chitin yada DD 25 Plate al yoksa işine yaramaz.
  • Sanırım 1000 yiyecekken 900 yiyon ama yanılabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackPeac3

hazır dd açılmışken birşey sormak istiyorum.. kafamda dd 25 var elimde dd 32 kalkan var üstümde dd 50 talia var iron set var üstümde toplam 127 dd oldu... şimdide sadece dd 25 olduğunu varsayalım üstümde toplam 25 dd oldu ...

127 dd ile 25 dd arasındaki yediğim dmg farkı kaç olr?

bu belli bi yüzdeye göre mi artar azalır?

bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..

Spike ile pierce arasındaki fark kadar fark olur
  • hiç alma fayda etmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.