Şimdi Ara

DealExtreme.com dan alışveriş yapanlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu siteden Zippo almak istiyorum daha önce alışveriş yapan varmı ?Nasıl güvenilir bir sitemidir ? Ne hızla gelir çakmak acaba ? Sahte çıkma olasılığı varmı ? Ve kargo ücreti ne olur.. Bilen varsa cevaplarsa sevinirim teşekkürler.

• O siteden abim micro sd kart okuyucu sipariş etmişti 5-6 ay oldu sanırım daha gelcek

Diğer abim de birşey sipariş etmiş ordan sipariş ettiğin unutmuş ondan sonra gelmiş o siparişin gelmesi için önce onu unutacak kadar zaman geçmesi lazım diyordu

Ama bu o site mi kesin emin değilim benim dediğim taa çinden mi ne geliyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: BrkTrmn

Bu siteden Zippo almak istiyorum daha önce alışveriş yapan varmı ?Nasıl güvenilir bir sitemidir ? Ne hızla gelir çakmak acaba ? Sahte çıkma olasılığı varmı ? Ve kargo ücreti ne olur.. Bilen varsa cevaplarsa sevinirim teşekkürler.

Zippo mu :D kaç dolar
    Düşükse çakmadır çünkü sitedeki herşey yani sanyi çin / japon malı ürünler...

Alışveriş sorunsuz 10-15 sipariş verdm
  • 20 dolar hacı normal fiyat yurtdışı için..ne yapsam alsammı boşa da gitmesini istemiyorum paranın öğrenciyiz
  • site güvenilir gümrüğe takılmıştır sanırım o diğer arkadaşların ürünü ondan
  • ben aldım yılbaşından önce o siteden ürün.. 13 gün sonra geldi.. 100usd den pahalı ürün alma sen yinede gümrüğe takılır!
  • Ordan bende zippo alcaktım ama hepsi çakmaydı. Dealextreme yerine ebay'den almanı tavsiye ederim. Orda baya meşhur bi zippo satıcısı var, herkez ondan alıyodu.
  • selamlar 25/06 da siparişim oldu 106 $ civarında sipariş sayfamda Waiting for Supplier (tedarik ediliyor) yazılıyor normalmidir acaba daha tedarik edememişler sorun çıkarmı teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: rez

selamlar 25/06 da siparişim oldu 106 $ civarında sipariş sayfamda Waiting for Supplier (tedarik ediliyor) yazılıyor normalmidir acaba daha tedarik edememişler sorun çıkarmı teşekkürler

senin ki gümrüğe takılır , üzerine soğuk bir bardak bira içersin artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

quote:

selamlar 25/06 da siparişim oldu 106 $ civarında sipariş sayfamda Waiting for Supplier (tedarik ediliyor) yazılıyor normalmidir acaba daha tedarik edememişler sorun çıkarmı teşekkürler

süper moral verdin sağ ol
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

quote:

süper moral verdin sağ ol

gümrüğe takılmadan geldi

• Gümrük limit 150 Euro
  • 7-8 kez alışverişim oldu. Bana gelme süresi 17-20 gün oldu. Gelmeyen hiçbir ürünüm olmadı. Güvenilir bir sitedir.
  • 20'den fazla alışveriş yaptım hiç sorun çıkmadı. Fakat 15-20 gün gibi bir sürede geliyor.
  • 3 gün önce kargom geldi, 14 gün sürdü. 20 $ toplamdı.

ankarada oturuyorum buda hızlı gelmede etkilidir.

bikerede 100 $ lık almaktansa. 20$ 30$ almak daha güvenli, hem daha kısa sürede tedarik edilio, hemde baktn postada kayboldu (ki hiç kaybolma olmadı) kaybolsa bile çok koymaz sana
  • upupupuupup

dealextreme de feci hoşuma giden bir zippo var, acep orjinalmidir 30 dolar yani boru da değil
  • Orjinal olduğunu sanmıyorum zaten orjinal olsa mutlaka belirtiyorlar. Ama o fiyata sağlam bir replika olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.