Şimdi Ara

Deep Freeze İle İlgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cafede deep freeze kullanıyorum.. işlevinden çok memnunum ancak tek sıkıntım oyun kayıtlarının da gitmesi acaba bunun bir çözümü var mı? Deep freeze in kullanımını bazı klasörler için sınırlayabilirmiyim?
    şimdiden teşekkürler..

• Yüklerken C veya D sürücülerini gösteriyor sana sende onlardan birini seçiyorsun. Oyunları D ye yükle ama deepfreeze i D ye kurma olmaz mı?
  • dedin doğru da bazı oyunlar save dosyalarını c:\belgelerim bazıları c:\documents and settings\local settings\application data klasörüne atıyor.. benim sıkıntım bunları ayarlamak o dediğini yaparak bir kaç oyun kurtarabilyorum :)
  • arkadaşlar bilen yok mu?
  • bunun için ana makinada klasör açtık ve D ye deepfreeze kurmadık. isteyen ana makinaya, isteyen D ye kaydediyor. tabiki C deki save dosyalarını bulup kaydediyorlar. yapamayanlarada yardım ediyoruz. 1-2 seferde öğreniyorlar zaten. sonra gerek kalmıyor.
  • hım..Anlaşılan kalıcı bir çözüm yok.. neyse ilgilenen herkese teşekkürler..
  • bunu çözümü yok kardeş yakaladığını yakalayacaksın başka çaren yok ne yapalım
    buna benzer bi olayda bende sık kullanılanlarda oluyordu maalesef tek care devre dısı yapmakla buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeSiNaTöR -- 20 Haziran 2006; 8:34:32 >
  • hım.. anladım kardeş.. Saolasın ne yapalım.. bakacaz bi çaresine.. İlgilenen herkese teşekkürler..
  • dostum üçüncü bir partition aç 3-5 Gb lık belgelerim klasörünü orası olarak ata.
    bunu yapmak için

• belgelerim sağ click
    • özellikler (properties :P)
    • hedef : e:/belgelerim.

bu sistemin avantajları şunlar

• oyunlara zarar gelmez
    • C/ D/ tam koruma altında kalır.
    • yok edilebilir dosyalar için dert etmenize gerek kalmaz
  • hım.. bu fikri tuttum saol kardeş..eyw..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.